ELADÓKERESŐ

MAC Arcpirosító 'Launch Away'

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 3000 Ft

Állapot: Újszerű

Eladó: bobekecske (Eddigi eladások száma: 408, Pozitív visszajelzések: 308, Negatív visszajelzések: 2)

Feltöltve: 2017. január 29.

Szállítás, fizetés: Személyesen az Allee-nál, vagy Foxposttal

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

A képen a jobb oldali, a másik kettő elkelt.

Régebbi kollekciós, keveset használt pirosító

Launch Away (Hey, Sailor! kollekció)

Kérlek az alábbiak tudatában vásárold meg:

Csere nem érdekel, alkudozni nem szeretnék.

Átadni csak az Allee-nál tudom reggel 9 előtt vagy 17h után, postázni csak Foxposttal. Amennyiben ez nem megoldható vagy nem felel meg, kérlek, ne tőlem vásárold meg.

Amennyiben nem tudjuk pár napon belül rendezni a tranzakciót, nem tartózkodsz itthon/ nincs megfelelő internetkapcsolatod,  utalni most még nem áll módodban, de erről a vásárlás előtt nem egyeztetsz velem, kérlek ne vásárold meg.

Köszönöm, hogy elolvastad!

bobekecske

2017. március 10.

Szia! Nyugodtan. :)
Az EL rúzs viszont már elkelt, csak nem ütötte le a hölgy - le is veszem.

tothdalmika

2017. március 10.

Hmm... köszi a választ! :)
Erősen gondolkodom rajta és az EL rúzson! :)

bobekecske

2017. március 8.

Szia! Nem tudom, hogy meg tudom-e ezt jó lelkiismerettel válaszolni, nem tudhatom, hogy mit értesz látványoson, neked mi a preferenciád, és hogy a te bőrödön hogyan mutatna - szeritnem ez mind elég szubjektív.
Annyit tudok nyilatkozni, hogy nekem is világos bőröm van, nem éreztem láthatatlannak (de nem tudom, volt-e már olyan pirosítóhoz szerencsém, amit konkrétan láthatatlan lett volna rajtam, ezért sem merek ebben véleményt formálni :)).

tothdalmika

2017. március 8.

Szia! :)

Érdeklődni szeretnék, hogy mennyire "látványos" az arcon? :) elég világos bőrű vagyok, de a swatchokat elnézve nem tudom megítélni, mennyire lenne látható egyáltalán. Na nem bohócpirosítást szeretnék nyilván, de azért látsszon. :)
Köszi
Dalma