ELADÓKERESŐ
KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

990Ft The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner DUPE - Matt folyékony rúzs + szájkontúrceruza szett

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 990Ft

Állapot: Kézfejen 1x próbált

Eladó: Chrissy (Eddigi eladások száma: 141, Pozitív visszajelzések: 93, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2018. augusztus 10.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Nem eredeti termék, utánzat!!!

Posie K, nagyon szép berry árnyalat. Nem tolakodóan sötét, hanem minden nap viselhető, de határozott szín. Az eredeti Posie K színéhez nem sok köze van....ne azt vedd alapul, hanem a kis swatch képet, amit mellékeltem!

A szájas kép nem saját, a neten vadásztam, ez teljesen olyan, mint a dupe Posie K.

1x próbáltam kézfejen. Nem az én árnyalatom... Amit el tudok mondani az 1 kézfej próba alapján: erős a fedése. A ceruza egy álom, krémes, szépen siklik. Kicsit világosabb a rúzsnál a színe. A folyékony rúzs kellmes állagú, könnyű vékonyan felkenni, halvány édeskés illata van, ami el is illan hamar. Gyorsan szárad, a színe száradás közben sötétedik picit. Nem ragacsos,teljesen mattra szárad. Érintésre nem kenődik. Ahová vastagabban kentem véletlenül, ott morzsálódik kicsit. Dörgölöm, nem jön le, nem hagy foltot az ujjamon. Papírt rányomva a papír fehér marad. Szappannal is nehezen jött le. Csak olajjal tudtam eltávolítani. Szerintem szuper jó minőség ennyi pénzért, már a sokadikat rendelem, mert nem találom a színem.

Személyes átvétel hétköznapokon a X. kerületben az Élessarok mellett, hétvégén az Örsön is egyeztetés szerint.

Posta: postán maradó ajánlott posta 460Ft, FoxPost 500Ft

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA