ELADÓKERESŐ

10 ml fújós! Juliette Has a Gun Not A Perfume

ELKELT

Ár: 3490 Ft

Állapot: Frissen fújva

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 217, Pozitív visszajelzések: 181, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2018. szeptember 30.

Hely: Bp.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Egyik kedvencemből korlátozott számban fújósok kiadók 10 ml-es üveg parfümszóróban. Az árhoz a posta (amennyiben releváns) még hozzájön.

Ha kérsz belőle, kérlek, jelezd kommentben az e-mail-címeddel együtt. Köszönöm.

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

karaibrahimgil

Niki

2018. október 1.

Kedves Niki,

Igen, köszönöm.
Ez az e-mail címem: medveapo@gmail.com. Itt megtudjuk beszélni a részleteket.
Üdvözlettel:
Barbara

karaibrahimgil

2018. szeptember 30.

Szia Varja!
Egy rózsaszín műanyag 5 ml-es parfümszóróm van. Ha ez megfelel, a megadott ár feléért tudok adni belőle.
Üdv:
Niki