ELADÓKERESŐ

KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 290 - 1990 Ft

Állapot: Keveset használt

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 194, Pozitív visszajelzések: 167, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2018. október 24.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Nyár óta beszerzett fújósok szerető új tulajdonosukat keresik.

Ezek vannak meg, ld. balról jobbra:

- Chanel Gabrielle gyári minta, új 1.5 ml (üvegfújós): 290 Ft - FOGLALT!

- Juliette Has a Gun Mad Madame 10/ ~ 8.5 ml (üvegfújós): 1990 Ft

- Estee Lauder Intuition, 10 / ~ 8 ml (üvegfújós): 1490 Ft

- Marc Jacobs Fig Splash, 10 / ~ 9 ml (üvegfújós): 1790 Ft

- Armani Code Turqoise, 7? / ~ 4 ml (műanyag fújós): 590 Ft

- L'Artisan Premier Figuier edt, 5 ml - 1 fújás (műanyag fújós): 1490 Ft - ELKELT!

- The Body Shop Italian Summer Fig, 5 ml - 3 fújás (műanyag fújós): 990 Ft - ELKELT!

- Lanvin Eclat D'Arpege, 5 ml / ~ 3 ml (üvegfújós): 490 Ft

Az esetleges postaköltséget egyik termékem ára sem tartalmazza!

Kérlek, írj kommentet az e-mail-címeddel, ha valamelyik érdekel.

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

karaibrahimgil

2018. november 9.

Szia! Írtam e-mailt.

magichand

2018. november 9.

Szia,
A magichand kukac emails pont hu ra írj légyszi. Köszi!

karaibrahimgil

2018. november 5.

Szia!
Igen, megvan. Tudnál adni egy e-mail-címet, ahol egyeztethetünk?
Köszönöm.
Üdv:
Niki

magichand

2018. november 5.

Szia, a chanelt megvenném ha még megvan.
Köszi

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA