ELADÓKERESŐ

Ventilo by Ventilo EDP

ELKELT

Ár: Csere

Állapot: Kevés hiánnyal

Eladó: kova (Eddigi eladások száma: 82, Pozitív visszajelzések: 75, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2017. november 14.

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Cserélném! Elég ritka illat, nem a mai édes cukorkás vonalat képviseli, annál sokkal elegánsabb, de nem szúrós, öreges módon. Nagyon tartós illat, pont ez vele a bajom! :) Cserére bármit meghallgatok:) Értéke 7000 Ft de mivel gyors cserét szeretnék, már 4000 Ft értékben is elfogadok ajánlatot:) Keressetek bátran!!

2017. december 10.

Küldtem 5 mailt és várólistára helyezte...írj nekem ide és arra válaszban küldök képet:
katica.polgarka@gmail.com

Köszi!

Persze, küldöm.

2017. december 10.

kovan84@gmail.com-ra legyszi kuldd el a kepeket!

2017. december 10.

Ennek van egy csatlakozócsonkja, amíg az beleér a folyadékba lehet belőle fújni, aztán a ventilo felirat alatt már csak teljesen oldalra fordítva, aztán utána már sehogy. Ugyanolyan ránézésre mint egy igazi termék, de ha átlátszó lenne az üveg, már előbb lefülelődótt volna a turpisság.
Ha visszaküldöm a ventilot, mit kapok két postaktg áráért itt a sor végén? Mert amit én postáztam terméket az hibátlan.

2017. december 10.

Az a baj, hogy en soha nem is felteteleztem, hogy cso nelkul ad el valaki parfumot, meg sose hallottam ilyesmirol. Termeszetes, hogy ez igy nem korrekt es vossza fog gyuruzni ahhoz, akitol szarmazik, mert en sem fogom annyiban hagyni. Irtam Ildinek, termeszetesen visszapostazom neki a parfumot es azt hiszem a Ventilot is vissza kene igy gyuruztetni ahhoz, akitol szarmazik. Meg nem reagalt a cserepartnerem messengeren, de nagyon remelem hogy minel elobb rendezhetem en is vele. A kepeket elkertem Ilditol, hogy en is megmutathassam.

2017. december 10.

Ilyen cső nélküli termék nem kerülhet kereskedelmi forgalomba, hanem parfümériáknak adják kirakati anyagnak dekoráció gyanánt. Durva ilyennel kereskedni, mert ez nézegetni való és nem értékesítésre.
Tőled meg elnézést kérek, remélem mindannyian tanultunk ebből, hogy jobban meg kell nézni a termékeket átvételkor.

2017. december 10.

Mar megint miert feltetelezel rosszindulatuan ilyesmit? Kerlek hagyd abba a ragalmazast es rendezd Ildivel, en meg majd vele. Ha ennyire nem erdekel, hagyj fel az itteni tevekenysegeddel kerlek. Szia!

2017. december 10.

Nem érdekel honnan van, én Ildivel rendezem a közös cserénket. A fotók nála vannak és remélem nem nála fog lecsapódni a veszteség.

2017. december 10.

Az, hogy valami gyanus neked es hogy mi az en motivaciom a gyors cserere, nem sikerult jol osszeraknod, es remelem belatod, ha tevedsz es gyanusitgatsz, nem csak egyoldaluan nezed a dolgokat. Ha megnezed a tobbi eladasomat, mivel altalaban amit el akarok adni/cserelni, azoktol gyorsan meg akarok szabadulni, ezert joval aron alul szoktam eladni oket, igy gyorsan cserelodnek. De persze azt hiszel, amit akarsz, szerencsere nem vagyunk egyformak. Ha szeretned, megadom neked h kitol van, nyugodtan beszelj vele, egy rendkivul korrekt es normalis elado, csak kerlek ne kezdd el ot is lejaratni nyilvanosan, nem hiszem, hogy rosszindulatbol cserelte volna el, ha tudja, hogy hibas.

2017. december 10.

A termékről készült képeket elküldtem Ildinek, azokat továbbküldve a beszerzési forrásodhoz, bízom benne Te is tudod érvényesíteni a károdat.
Elnézést, de ma de. fedeztem fel a hibát és így utólag összerakva gyanússá vált a 7 ezer értékű parfüm 4 ezerért gyors cserével ajánlat. Mert azért nem elkótyavetyélni szoktuk itt az illatainkat.
De ennek ellenére elhiszem neked, hogy már te is át lettél verve ezzel a selejt termékkel.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Jean Paul Gaultier Classique