ELADÓKERESŐ

Burberry Body EDP

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 10.000 Ft, NEM alkuképes

Állapot: 85 ml - negyede sem hiányzik

Eladó: Lunann (Eddigi eladások száma: 0, Pozitív visszajelzések: 0, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2016. február 23.

Hely: Budapesten, Budaörsön személyesen átvehető

Szállítás, fizetés: Személyes átvételt, készpénzes fizetést preferálom, de más opciói megbeszélés szerint lehetséges :)

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Sziasztok!

Korábban írtam a parfümről véleményt, nincs vele semmi minőségi probléma, egyszerűen nem az én illatom, hiába próbálkoztam vele hónapokig. 2015 őszén vásároltam, garantáltan eredeti, Douglas parfümériában vásárolt. Sajnos blokk és doboz már nincs meg, nem számítottam arra, hogy el fogom adni. Mivel nagyon nem kedvelem magamon az illatot, de igen drágán vásároltam, úgy döntöttem eladom. Bolti ára jelen pillanatban egyébként 31.200 Ft - 85 ml. Személyes átvétel Budapest belvárosban és Budaörsön lehetséges.

Érdeklődj bizalommal itt :)

2016. december 20.

Szia Heloise, szeretnék egyben megszabadulni tőle, ha esetleg így is érdekel, várom válaszod! :)

Barbi

Szia Lunann!
Köszi a választ!:-)

2016. augusztus 23.

Szia Tina!
Csere sajnos nem érdekel, de csak azért nem, mert a felsoroltak nem az én illataim, tegnap lecsekkoltam duglászban :)
De azért köszi!

Lányok,mivel senkinek nem kell ennyiért a parfüm, úgy döntöttem leviszem az árát 18-ról 10 ezer forintra, így viszont már nem alkuképes az ár.
Vigyétek, nem akarom, hogy rám romoljon.:)

tina30

2016. augusztus 9.

Szia!
Csere szóba jöhet esetleg?
Guerlain Samsara 50 ml edp vagy Dior Jadore edt 75/70 ml-re?
Köszönöm a választ! :-)

2016. augusztus 1.

Szia! http://www.shop.sivahair.hu/revlon_uniq_one_150_ml_4454
:) Én mindent itt veszek, a legjobb!

szombathelyilany

2016. augusztus 1.

Szia. Ne haragudj, hogy itt írok, de más megoldást nem találtam az oldalon, hogy tudjak tőled kérdezni (még új vagyok). A Revlon Uniq One-nál írt véleményedben írtad, hogy 3100 forintért sikerült beszerezned. Megkérdezhetem, hogy hol? Köszi előre is a választ!

2016. július 13.

Nagyon :)
Keress nyugodtan, ha van további kérdésed!

Barbi

ancsika7788

2016. július 13.

Szia!

Mennyire alkuképes az ár?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Burberry Body EDP