ELADÓKERESŐ
KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

AKCIÓ Clinique Liquid Facial Soap Mild - 15 ml

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 550 Ft

Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt

Eladó: minaya (Eddigi eladások száma: 323, Pozitív visszajelzések: 216, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2016. szeptember 11.

Hely: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

FIGYELEM! Csökkentettem az árat! :)

Eredeti termékminta (kód: F65)!

"Dry Combination" változat

15 ml (utazó méretű termék)

A vásárlás előtt kérlek nézz utána az illatnak/színnek/állagnak/íznek/fedésnek stb., és győződj meg róla, hogy valóban megfelelő neked. Ezek nem megfelelősége miatt sajnos nem áll módomban visszavenni a terméket, vagyis ha leütöd, akkor azt feltételezem, hogy ismered a terméket, vagy utána néztél és megfelel neked, vagyis a visszamondás a fentiek miatt már nem lehetséges. Köszönöm a megértésed!

> > > További eladó termékeimet ITT találod! < < <
- Nézz körül a többi termékemnél (parfümök, sminktermékek, arc-, haj- és testápolási termékek, szépségápolási kiegészítők stb.) is, hátha találsz köztük még kedvedre valót. Ha több terméket vásárolsz, jobban megéri, hiszen egyszer kell személyesen átvenni, vagy egy csomagként kerül feladásra.
********************************************************************
- Ha kérdésed van, írj a termék alá kommentben, vagy a gulyas.monika1988[KUKAC]gmail.com-ra.
- Kérésre küldök még fotót a termékről.
Személyes átvételBudapesten (Mester utca, Corvin-negyed/Corvin pláza, Boráros tér, Újbuda központ/Allee, Sasadi út/Kelenföld M4, Astoria vagy Blaha), fizetés átvételkor a helyszínen. Elsősorban hétköznap munkaidő után(helyszíntől függően kb. 16:45/17:00/17:15-től), de esetenként a hétvége is megoldható.
Vidéken hétvégén Szekszárd, Bonyhád vagy hétköznap Bicske oldható meg.
Postázáscsak előre utalás esetén, vételár+csomagolási- és postaköltség (gramm alapú elszámolás). Utánvét nem lehetséges! A postaköltség minden esetben a vevő költsége
Általában az utalás napján postázok, de 1-2 napon belül mindig megtörténik a csomagfeladás (előre jelzem, ha aznap nem fog menni). A feladás megtörténtéről igazolást is küldök.
Amennyiben tudsz olcsóbb megoldást, vagy mást szeretnél, természetesen nyitott vagyok rá.
- Elsősorban eladni szeretnék, de cserére is nyitott vagyok. Csere esetén árbeszámításra is van lehetőség, és akkor csak a különbözetet rendezzük.

Az utóbbi idők rossz tapasztalatai miatt az alábbiakat szeretném kérni leendő partnereimtől:
- Olvasd el figyelmesen a hirdetést, és ha kérdésed van, lehetőleg még a termék leütése előtt írj nekem.
- Leütés és jóváhagyás után felveszem veled a kapcsolatot e-mailben – erre kérlek 48 órán belül válaszolj.
- A későbbi kommunikáció során is jelezz vissza 2 napon belül (ezt én is igyekszem maximálisan betartani). Ha pl. elutazol, és emiatt nem tudsz írni egy ideig, jelezd előre. Természetesen megértem, és akkor később visszatérünk rá. Ha nem szólsz, azt fogom hinni, hogy csak eltűntél…
- Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (úgy, hogy erről nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak, és a termék újra eladóvá válik.
- Ha valamit máshogy szeretnél, vagy esetleg meggondoltad magad, ne tűnj el, hanem beszéljük meg - ez így korrekt. Biztosan találunk valami megoldást!
- A gyors és hatékony kommunikáció illetve találkozó/postázás mindkettőnk érdeke.

Az utóbbi időben sajnos nagyon sok negatív tapasztalatom volt, ami miatt kénytelen voltam ezeket a szabályokat bevezetni. Ha úgy érzed, hogy nem méltányosak az elvárásaim, és nehézséget okozna betartásuk, legyél kedves inkább mással üzletelni.
Köszönöm, hogy elolvastad és tiszteletben tartod a fentieket!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Liquid Facial Soap Mild