ELADÓKERESŐ
KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 200 Ft

Állapot: Használt (2-3x próbált)

Eladó: minaya (Eddigi eladások száma: 281, Pozitív visszajelzések: 193, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2016. június 5.

Hely: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Iced Champink árnyalat

A terméket az utolsó pillanatban kifutóként (már hónapok óta volt az új is), az utolsó darabok egyikeként rendeltem, így korban nem annyira régi! :)

Elnézést, de sajnos a borongós idős fényviszonyok nem a legalklamasabbak a fotózáshoz. :( A képeket inkább csak a termék állapotának megtekintéséhez ajánlom, a színeket sajnos nem adják vissza valósághűen.

A vásárlás előtt kérlek nézz utána az illatnak/színnek/állagnak/íznek/fedésnek stb., és győződj meg róla, hogy valóban megfelelő neked. Ezek nem megfelelősége miatt sajnos nem áll módomban visszavenni a terméket, vagyis ha leütöd, akkor azt feltételezem, hogy ismered a terméket, vagy utána néztél és megfelel neked, vagyis a visszamondás a fentiek miatt már nem lehetséges. Köszönöm a megértésed!

> > > További eladó termékeimet ITT találod! < < <
- Nézz körül a többi termékemnél is, hátha találsz köztük még kedvedre valót. Ha több terméket vásárolsz, jobban megéri.
********************************************************************
- Ha kérdésed van, írj a gulyas.monika1988[KUKAC]gmail.com-ra.
- Kérésre küldök fotót a termékről.
Személyes átvételBudapesten (Mester utca, Corvin-negyed/Corvin pláza, Boráros tér, Újbuda központ/Allee, Sasadi út/Kelenföld M4, Astoria vagy Blaha), fizetés átvételkor a helyszínen. Elsősorban hétköznap munkaidő után (kb. 16:45-től), de akár hétvége is megoldható.
Vidéken hétvégén Szekszárd, Bonyhád vagy hétköznap Bicske oldható meg.
Postázáscsak előre utalás esetén, vételár+csomagolási- és postaköltség (gramm alapú elszámolás). Utánvét nem lehetséges!
1-2 napon belül mindig megtörténik a csomagfeladás. A feladás megtörténtéről igazolást is küldök.
Amennyiben tudsz olcsóbb megoldást, vagy mást szeretnél, természetesen nyitott vagyok rá.
- Elsősorban eladni szeretnék, de cserére is nyitott vagyok. Csere esetén árbeszámításra is van lehetőség, és akkor csak a különbözetet rendezzük.

Az utóbbi idők rossz tapasztalatai miatt az alábbiakat szeretném kérni:
- Olvasd el figyelmesen a hirdetést, és ha kérdésed van, a termék leütése előtt írj nekem.
- Leütés és jóváhagyás után felveszem veled a kapcsolatot e-mailben – erre 48 órán belül válaszolj.
- A később is jelezz vissza 2 napon belül (ezt én is igyekszem maximálisan betartani). Ha nem tudsz írni egy ideig, jelezd előre, és akkor később visszatérünk rá. Ha nem szólsz, azt fogom hinni, hogy csak eltűntél…
- Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (úgy, hogy nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak, és a termék újra eladóvá válik.
- Ha valamit máshogy szeretnél, vagy esetleg meggondoltad magad, ne tűnj el, hanem beszéljük meg - ez így korrekt. Biztosan találunk valami megoldást!
- A gyors és hatékony kommunikáció illetve találkozó/postázás mindkettőnk érdeke.

Az utóbbi időben sajnos nagyon sok negatív tapasztalatom volt, ami miatt kénytelen voltam ezeket a szabályokat bevezetni. Ha úgy érzed, hogy nem méltányosak az elvárásaim, és nehézséget okozna betartásuk, legyél kedves inkább mással üzletelni.
Köszönöm, hogy elolvastad és tiszteletben tartod a fentieket!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Avon Color Trend Ajakrúzs