ELADÓKERESŐ
KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon True Colour Nailwear Pro+ Körömlakk - Mauve Rose

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 550 Ft

Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban)

Eladó: minaya (Eddigi eladások száma: 465, Pozitív visszajelzések: 321, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2018. augusztus 3.

Hely: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Mauve Rose árnyalat, 10 ml
Nagyon szép nude szín, de sajnos világos lenne nekem. Persze ha a katalógusfotó színhű lenne, akkor ez rendelés nélkül is kiderült volna...

Leütés előtt kérlek, nézz utána az illatnak/színnek/állagnak/fedésnek stb., és győződj meg róla, hogy valóban megfelelő neked. Ha megveszed, akkor azt feltételezem, hogy ismered a terméket/utána néztél és megfelel neked, tehát a visszamondás/visszavétel a fentiek miatt nem lehetséges. Köszönöm a megértésed!

A vásárlások mellé ajándék termékmintá(ka)t is adok -> ezeket keresd a termékeim közé feltöltve, és válassz a végösszegnek megfelelően. :)

> > > További eladó termékeimet ITT találod! < < <

- Nézz körül a többi termékemnél (parfümök, sminktermékek, arc-, haj- és testápolási termékek, szépségápolási kiegészítők stb.) is, hátha találsz köztük még kedvedre valót. Ha többet vásárolsz, jobban megéri, hiszen egyszer kell személyesen átvenni, vagy egy csomagként kerül feladásra.

********************************************************************
- Ha kérdésed van, írj a termék alá kommentben, vagy a gulyas.monika1988[KUKAC]gmail.com-ra.
- Kérésre küldök még fotót a termékről.
SzemélyesenBudapesten (Mester utca, Corvin-negyed/Corvin pláza, Boráros tér, Újbuda központ/Allee, Sasadi út/Kelenföld M4, Astoria, Kálvin vagy Blaha), fizetés átvételkor a helyszínen. Elsősorban hétköznap munkaidő után (helyszíntől függően kb. 16:45/17:00/17:15-től), de esetenként a hétvége is megoldható. Vidéken pedig Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske.
Postázás/csomagautomatacsak előre utalás esetén, utánvét nem lehetséges! A feladás díja minden esetben a vevő költsége: vételár+feladási költség (méret vagy súly alapú elszámolás).
Általában az utalás napján küldöm is, de 1-2 napon belül mindig megtörténik a csomagfeladás (előre jelzem, ha aznap nem fog menni). A feladás megtörténtéről igazolást is küldök.
Amennyiben tudsz olcsóbb megoldást, vagy mást szeretnél, természetesen nyitott vagyok rá.
- Elsősorban eladni szeretnék, de csere is érdekelhet. Csere esetén árbeszámításra is van lehetőség, és akkor csak a különbözetet rendezzük.

Az utóbbi idők rossz tapasztalatai miatt az alábbiakat szeretném kérni leendő partnereimtől:
- Olvasd el figyelmesen a hirdetést, és ha kérdésed van, lehetőleg még a termék leütése előtt írj nekem.
- Leütés és jóváhagyás után felveszem veled a kapcsolatot e-mailben – erre kérlek 48 órán belül válaszolj.
- A későbbi kommunikáció során is jelezz vissza 2 napon belül (ezt én is igyekszem maximálisan betartani). Ha pl. elutazol, és emiatt nem tudsz írni egy ideig, jelezd előre. Természetesen megértem, és akkor később visszatérünk rá. Ha nem szólsz, azt fogom hinni, hogy csak eltűntél…
- Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (úgy, hogy erről nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak, és a termék újra eladóvá válik.
- Ha valamit máshogy szeretnél, vagy esetleg meggondoltad magad, ne tűnj el, hanem beszéljük meg - ez így korrekt. Biztosan találunk valami megoldást!
- A gyors és hatékony kommunikáció illetve találkozó/csomagfeladás mindkettőnk érdeke.

Az utóbbi időben sajnos nagyon sok negatív tapasztalatom volt, ami miatt kénytelen voltam ezeket a szabályokat bevezetni. Ha úgy érzed, hogy nem méltányosak az elvárásaim, és nehézséget okozna betartásuk, legyél kedves inkább mással üzletelni.
Köszönöm, hogy elolvastad és tiszteletben tartod a fentieket!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Avon True Pro+ Körömlakk