KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Házirend

Ha a krémmánián véleményezel, légyszi tartsd be az alábbi néhány dolgot, hogy mindenki jól érezhesse magát!

• Véleményt csak akkor írj, ha a terméket már kipróbáltad! Ha még nem, de kérdezni szeretnél, vagy megjegyzést írni, akkor használd a Kérdés/Megjegyzés funkciót (a szövegdoboz feletti linkre kattints).
  • Csak a terméket véleményezd, és ne a többi krémmániázó véleményét!
  • Véleményedben légyszi írj legalább egy konkrét okot vagy termékjellemzőt, ami megindokolja, hogy miért annyi csillagot adtál, amennyit. Az, hogy "Tetszik" vagy "Ez nem jó" nem hasznos vélemény, és törölni fogjuk.
  • Ha a véleményed azért írod, hogy részt vegyél vele egy játékban (akár a mi oldalunkon meghirdetett, vagy valaki más által meghirdetett játékban), vagy a terméket ingyenesen kaptad azért cserébe, hogy véleményt fogsz hozzánk írni (tehát nem a karácsonyi ajándékra gondolunk :)), akkor kérünk, hogy a teljes őszinteség jegyében jelöld be a véleményed írásakor az erről szóló checkboxot.
  • Ne reklámozz, vagy spamelj! Úgyis kimoderálunk, mielőtt háromnál többen látják. :)
  • Kérünk, hogy a véleményedben, megjegyzésedben NE fejts ki politikai vagy vallási nézeteket, és ne is utalj rájuk! Mi abszolút hiszünk a szólás szabadságában, de ez nem a Krémmániára való téma, csak vitát szül, és mások számára bántó lehet. Fenttartjuk a jogot, hogy vallási vagy politikai utalást tartalmazó véleményt töröljünk, vagy megszerkesszünk.
  • Ha a termék nem vált be és eladnád, akkor használd "A termék eladása" linket a termék adatlapján. Véleményben vagy megjegyzésben a terméket meghirdetni házirendellenes és ki fogjuk moderálni.
  • Légyszi kerüld a vitákat, a többi felhasználó leszólását, sértegetését!
  • Ha a véleményed megváltozott egy termékről, akkor ne új véleményt írj, hanem szerkeszd meg a régit!
  • Ha Beauty Blogger vagy, akkor a véleményed végére ne rakd oda a blogod nevét, linkjét! Írj nekünk emailt és kérj beauty blogger jelet!

Köszi szépen a megértésed! :)