KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

183 Days by Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, lágy textúrájú ceruza szemekre és ajkakra. A formula hosszan tart, és dermatológiailag ill. szemészetileg jóváhagyott.

14 árnyalatban kapható

random

2018. október 5.

hát én a 080 SHAKE! nevű pirosat vettem meg... szemre :D az árnyalat tökéletes, sokkal jobban áll, mint a sigma rouge, sőt, szerintem felapplikálni is könnyebb. rejtett, zsíros szemhéj átka, hogy a szín felnyomódik a mélyítőbe, ez a jelenség ezzel is előfordul (ha nem egy cut crease sminkről van szó, csak le kell púderezni a mélyítőt és akkor oké), és a szemdörzsölést sem bírja, viszont ha az ember békén hagyja, nem fakul meg úgy kb. 10 órán át. tbh, a nyx faux blacks oxblood árnyalata jobban teljesít, de az nem egy trú piros, míg ez igen :) szóval, nekem ez csodaszer. és az ára sem magas. nekem 5 csillag, de azért majd egyszer kipróbálom szájra is.

p.s.: vigyázzatok a ferde végével, konkrétan a ceruza bele ott kilóg, befogja a világosabb színű neszeszereket. én egy csepp viaszt olvasztottam a végére, hogy ne kenődjön vagy ne romoljon meg, de le is lehet körömlakkozni. hülye egy design...

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

wishes

2018. szeptember 28.

Nagyon megtetszett ez a termékcsalád, de ahogy elnézegettem a DMben, végül csak 2 ceruzát és a sellős szempillaspirált hoztam haza. A 110 UPS! tökéletes nude barackos szájszín (nekem legalábbis, világos bőrre), a 070 Flip! pedig gyönyörű fekete alapon türkiz duochrome szín, amit szerintem a Mermaid Mascarához álmodtak meg, mert ugyanazok a szépséges türkiz pigmentek vannak mindkettőben és ennek fényében gyönyörűek is együtt! Színre nagyon tetszenek, tartósság viszont elég so-so, ami ugye a szemceruza esetében nem a legszerencsésebb, bár én amúgy is füstösítve terveztem viselni, annak meg nem árt egy kis csúszka. Nálam 2-3 csillagot érnek, de főleg a szájceruza miatt, de azért előre szólok, hogy ne ezekkel a ceruzákkal akarjatok majd perfect winged eyelinert húzni, mert nem lesz jó vége :D

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate