KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2018. október 4.

Kategória:   Sminkek szájra

Trendi latex hatás a szezon színeiben. A szájfény nem ragad és tökéletesen adagolható. Vegán termék.

5 árnyalatban elérhető

dorottya96

2018. október 22.

A 020-as FUNK árnyalatot vettem meg, aminek elég extra színe van. Féltem, hogy nagyon ragadni fog-de hozza amit ígér. A színnel mondjuk kicsit mellényúltam, nem hétköznapra való, és de egy halloween jelmezhez még jól jöhet. viszont tartós, nagyon pigmentált és szépen terül a számon. Szerintem mèg beszerzek belőle több árnyalatot is.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.