KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Lolatapsi

2015. június 29.

Esti arcmosás után elengedhetetlen a zsíros, mitteszeres bőrömre. Amikor pár hetet kihagyok, romlik a bőrképem, ezzel viszont szinten tudom tartani a tisztaságát. Tonik szerű, vattakoronggal használom, a pórusokat összehúzza, nem szárít. Hidratáló felkenése előtt érdemes várni egy kb negyed órát, hogy hatását kifejtse. Számomra nélkülözhetelen az összes PC termék közül.

Lolatapsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

kitticat

2015. június 29.

November óta hámlasztok rendszeresen, ezt a BHA-t váltogatom a 8%-os AHA-val. Határozottan jobb a bőröm, de tényleg idő kell nekik, hogy működjenek. A puhaság egy használat után megdöbbentő volt, de a látványos változást csak tél végén kezdtem felfedezni. Pattanásaim minimálisan vannak, a bőröm színe is egységesebb. Egyetlen bánatom, hogy a mitesszerek terén nem alakult sokat, úgy látszik, ők már hű társaimmá váltak egy életre... Én egy-két hetente (vagy még ritkábban) érzek késztetést vmi fizikai dörgölésre, erre a garnier kefés arclemosójának a keféjét használom (a benne levő trutyi pocsék volt). Most nyáron nagyon ritkán veszem elő, félek a fényérzékenyítő hatásától, márpedig a 10 hónapos kisfiam miatt sokat vagyok a szabadban, bár nem a tűző napon nyilván. Ez a liquid verzió hihetetlenül kiadós, ha nem vattával pamacsoljuk fel, hanem az ujjacskáinkkal. Nekem az egész hámlasztó szezon egy delux mintát emésztett fel, most nyáron kellett újat vennem. És mivel nem tartható el örökké, nem is látom értelmét a nagyobb változatnak, így nem kell félnem hogy rám romlik, és a pénztárcám is könnyebben viseli, ha egyszerre csak kisebb összeget költök :) Összességében imádom ezt a cuccot és az AHA-t is, és rettegek, mi lesz velem nyáron, amíg nem használom őket... :D

kitticat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

pixybaba

2015. június 20.

Kábé 2-3 naponta használom az Anaconda AHA-ja mellett (amit meg hetente használok). A folyadék állag nekem sem jött be, nehéz felvinni. Amíg vattapamacsot használtam, úgy éreztem, rengeteg anyag kárba vész, ezért áttértem az ujjal történő felvitelre, amitől viszont állandóan hámlik a kezem, ujjam. A pórusaimnak valóban jót tett, puhább lett a bőröm pár óra után, de tényleg rendszeresebben kéne használni, hogy tisztábbak maradjanak. A faggyútermelésem visszavette, kevésbé olajos a homlokom. Hátránya, hogy eléggé hámlok tőle, csak úgy pereg le a száraz bőr. A férjem mitesszeres orrára is tettem, amitől javult neki, viszont azóta neki is jobban hámlik az orra. Ez a probléma egyelőre nincs megoldva... A hámlás miatt nem merem gyakrabban használni, azért még így is találok a nagyítótükörben itt-ott nagyobb mitesszereket, de talán kevésbé vagyok patis. Mindenesetre várok, mert eléggé friss élmények ezek még.

pixybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

nba

2015. június 16.

Sajnos nekem sem működik, többször nekifutottam a használatának, de minden alkalommal bőr alatti gyulladt csomók lett a végeredmény. Azt hiszem maradok az AHA-nál.

nba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Heloise

2015. június 15.

Nem tudom jók-e ezek az otthoni hámlasztós dolgok... Nyilván ahhoz, hogy látványosan hasson erősebbnek kéne lennie, az viszont biztosan nem lenne megengedett otthoni használatra, hiszen valamilyen formában vegyszerek. Az itteni vélemények alapján picit úgy érzem ez egy ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" termék, ami van is de ki tudja minek. Hosszútávon biztosan javít valamit a bőrképen, de ahhoz szerintem minden nap használni kellene. Nem tudom. Valahogy féltem az arcomat, a bőröm ahhoz hogy minden nap hámlaszgassam. Ha meg annyira nem erős, vagy hatékony akkor meg mi értelme. Ezt a folyékony változatot kipróbáltam, de az állaga elég furcsa, mintha sima vízzel vagy tonikkal kenegetném, majd utána órákig ragacsos tőle a bőröm. Lehet, hogy később megpróbálkozom a gél állagúval..

Heloise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Takaro

2015. június 15.

2 honap hasznalat alatt mindossze annyi tortent, hogy a szemem korul (ahova nem is kentem) hamlott a bor, ugy neztem ki, mint aki rohad.

Takaro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

lorsyn

2015. június 15.

nekem sem a legjobb...ragacsos marad...

lorsyn

nekem sem a legjobb...ragacsos marad...

Lorigil

2015. június 11.

Január -1*
Sajnos muszáj vagyok alacsony pontot adni, mert a nagyon magas árát figyelembe véve (még külföldről hozattam) nem lenne megengedhető, hogy semmilyen hatása ne legyen. Hámlasztóként nem elegendő, szükséges a fizikai hámlasztás hetente, mert hiába használtam minden nap fél évig, nem tudta azt a hatást adni, mint egy arcradírozás. A mitesszereim száma nem csökkentek, sőt nőttek! A pórusaim egyáltalán nem lettek kisebbek. Sajnos csalódás. :(

Június - 3*
Muszáj vagyok felértékelni, mert hat hónapja nem használom, és a bőröm még sose bolt ilyen csúnya mint most :( Így biztos, hogy sokat javított az állapotomon, még ha tökéletes bőrt nem is sikerült elérnie.

Lorigil
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Január -1*

Június - 3*

BLily93

2015. május 27.

Szerencsére a bőröm a minden 2. napi használatot is bírja, ennek örülök, mert szuper ez a hámlasztó :D Nagyon jól visszafogja a zsírosodást és a pórusaimat olyan szépen tisztítja, hogy egészen összementek már. A 30 millis kiszerelés is bőven elég hónapokig :)

BLily93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Zsildom

2015. április 10.

Jaj, de nehezen barátkoztam meg az állagával meg a pacskolással. Viszont nekem most már nélkülözhetetlen. Én is mintákkal kezdtem - a két kis flakon 5 hónapig bírta, úgy, hogy eleinte hetente 3szor használtam, az utóbbi egy hónapban naponta egyszer - a legutóbbi akcióban már a nagy kiszerelésbe ruháztam be. Tippelek, de talán egy évre is elég. Pattanásom egyáltalán nincs, ünnepnapokon is csak nagyítós tükörben észrevehető, 1-2 db tűhegynyi nagyságú, könnyen és nyom nélkül eltávolítható mikrobigyót találok. Jippííí. Mitesszerek még az orromon előfordulnak, de már ott is keresgélni kell - régebben rosszabb napjaimon úgy festett az orcám, mint a telesz..t légypapír. Pórusok, hát azok méretét sajnos el kell fogadnom, de az is igaz, hogy mivel nem feketéllenek már, sokkal kevésbé feltűnőek. (A gyerekeim érdekében imádkozom, hogy a bőrük tekintetében kizárólag az apjuk génjeit örököljék, de ha mégis becsúsznék e téren, legalább a BHÁ-t be tudom mutatni nekik;) Egyrészt dühös vagyok, hogy az ilyen terméket nem alapból írták fel nekem és sorstársaimnak, egyéni nyomozások után kellett megismernünk, másrészt meg örülök, hogy mégis rábukkantam (ismét, nem először és nem utoljára köszönet a KM "anyjának", nameg Mstindigonak, akit nem ismerek és semmiféle kapcsolatban nem állok vele, csak olvasom). Egy dologtól félek azért, ha ilyen ütemben emelik a Paula termékek árát, nem biztos, hogy mindig ki tudom sajtolni, vagy ne adj' Isten megszüntetik.... Nem, ezt elképzelni sem akarom. Nem merem abbahagyni a használatát, mert nincs kedvem kisérletezgetni, hogy romlana-e és milyen mértékben a bőröm állaga. Körültekintően fényvédőzöm és meglátom még, hogy a nyaralás hogy alakul. (Mondjuk barlangtúra:)

Zsildom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.