KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Heloise

2015. június 15.

Nem tudom jók-e ezek az otthoni hámlasztós dolgok... Nyilván ahhoz, hogy látványosan hasson erősebbnek kéne lennie, az viszont biztosan nem lenne megengedett otthoni használatra, hiszen valamilyen formában vegyszerek. Az itteni vélemények alapján picit úgy érzem ez egy ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" termék, ami van is de ki tudja minek. Hosszútávon biztosan javít valamit a bőrképen, de ahhoz szerintem minden nap használni kellene. Nem tudom. Valahogy féltem az arcomat, a bőröm ahhoz hogy minden nap hámlaszgassam. Ha meg annyira nem erős, vagy hatékony akkor meg mi értelme. Ezt a folyékony változatot kipróbáltam, de az állaga elég furcsa, mintha sima vízzel vagy tonikkal kenegetném, majd utána órákig ragacsos tőle a bőröm. Lehet, hogy később megpróbálkozom a gél állagúval..

Heloise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Takaro

2015. június 15.

2 honap hasznalat alatt mindossze annyi tortent, hogy a szemem korul (ahova nem is kentem) hamlott a bor, ugy neztem ki, mint aki rohad.

Takaro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

lorsyn

2015. június 15.

nekem sem a legjobb...ragacsos marad...

lorsyn

nekem sem a legjobb...ragacsos marad...

Lorigil

2015. június 11.

Január -1*
Sajnos muszáj vagyok alacsony pontot adni, mert a nagyon magas árát figyelembe véve (még külföldről hozattam) nem lenne megengedhető, hogy semmilyen hatása ne legyen. Hámlasztóként nem elegendő, szükséges a fizikai hámlasztás hetente, mert hiába használtam minden nap fél évig, nem tudta azt a hatást adni, mint egy arcradírozás. A mitesszereim száma nem csökkentek, sőt nőttek! A pórusaim egyáltalán nem lettek kisebbek. Sajnos csalódás. :(

Június - 3*
Muszáj vagyok felértékelni, mert hat hónapja nem használom, és a bőröm még sose bolt ilyen csúnya mint most :( Így biztos, hogy sokat javított az állapotomon, még ha tökéletes bőrt nem is sikerült elérnie.

Lorigil
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Január -1*

Június - 3*

BLily93

2015. május 27.

Szerencsére a bőröm a minden 2. napi használatot is bírja, ennek örülök, mert szuper ez a hámlasztó :D Nagyon jól visszafogja a zsírosodást és a pórusaimat olyan szépen tisztítja, hogy egészen összementek már. A 30 millis kiszerelés is bőven elég hónapokig :)

BLily93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Zsildom

2015. április 10.

Jaj, de nehezen barátkoztam meg az állagával meg a pacskolással. Viszont nekem most már nélkülözhetetlen. Én is mintákkal kezdtem - a két kis flakon 5 hónapig bírta, úgy, hogy eleinte hetente 3szor használtam, az utóbbi egy hónapban naponta egyszer - a legutóbbi akcióban már a nagy kiszerelésbe ruháztam be. Tippelek, de talán egy évre is elég. Pattanásom egyáltalán nincs, ünnepnapokon is csak nagyítós tükörben észrevehető, 1-2 db tűhegynyi nagyságú, könnyen és nyom nélkül eltávolítható mikrobigyót találok. Jippííí. Mitesszerek még az orromon előfordulnak, de már ott is keresgélni kell - régebben rosszabb napjaimon úgy festett az orcám, mint a telesz..t légypapír. Pórusok, hát azok méretét sajnos el kell fogadnom, de az is igaz, hogy mivel nem feketéllenek már, sokkal kevésbé feltűnőek. (A gyerekeim érdekében imádkozom, hogy a bőrük tekintetében kizárólag az apjuk génjeit örököljék, de ha mégis becsúsznék e téren, legalább a BHÁ-t be tudom mutatni nekik;) Egyrészt dühös vagyok, hogy az ilyen terméket nem alapból írták fel nekem és sorstársaimnak, egyéni nyomozások után kellett megismernünk, másrészt meg örülök, hogy mégis rábukkantam (ismét, nem először és nem utoljára köszönet a KM "anyjának", nameg Mstindigonak, akit nem ismerek és semmiféle kapcsolatban nem állok vele, csak olvasom). Egy dologtól félek azért, ha ilyen ütemben emelik a Paula termékek árát, nem biztos, hogy mindig ki tudom sajtolni, vagy ne adj' Isten megszüntetik.... Nem, ezt elképzelni sem akarom. Nem merem abbahagyni a használatát, mert nincs kedvem kisérletezgetni, hogy romlana-e és milyen mértékben a bőröm állaga. Körültekintően fényvédőzöm és meglátom még, hogy a nyaralás hogy alakul. (Mondjuk barlangtúra:)

Zsildom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

Nicole19

2015. április 9.

Rengeteg jót olvastam róla, úgy voltam vele, hogy mindenképp ki kell próbálnom. Meg is rendeltem belőle a 30 ml-es mintát. Életem egyik legjobb döntése volt. Amióta használom kevesebb a mitesszerem, amik még vannak halványabbak. Pattanásom jelenleg nincs (csoda), ha van akkor is hamarabb és heg nélkül eltűnnek. Az arcom kevésbé zsírosodik és egységesebb a bőrszínem. Imádom! Sajnos későn kaptam észbe, hogy megrendeljem nagy kiszerelésben is, de remélem, hogy hamarosan megint lesz rá kedvezmény, bár ha nem is lesz, májusban biztos beruházok rá. Néha már elgondolkodom rajta, hogy alapozó nélkül menjek ki az utcára, ami előtte még csak álmomban se fordult meg a fejemben. :) Ja igen, az alapozót is már elég egy rétegben felvinnem, nem kell a közepes-erős fedés, sőt azt hiszem elég egy gyenge. Korrektort is kevesebbet használok. Nem tudok mi mást írni, odavagyok érte, számomra ez egy csodaszer. :)

Nicole19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 9.

OAdrienn

2015. április 6.

Mivel ódákat zengenek róla, megvettem. Szerencsére csak a mintát, de még ezt is alig várom, hogy elfogyjon, ugyanis azon kívül, hogy használata után legalább egy fél óráig ragacsos a bőrön, nem csinál semmit. Vártam a csodát, hogy majd milyen szép lesz tőle a bőröm, de abszolút nem látok változást. Csak a pénztárcám lett karcsúbb...

OAdrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

svivko

2015. március 29.

Merő véletlenségből ezt a terméket vettem a Lotion utánpótlásaként - ezt csak akkor vettem észre, mikor először kinyomtam a kezembe és meglepődtem hogy átlátszó folyadék, nem a szokásos fehér krém... Na, gondoltam lehet hogy szétváltak az összetevői, jól összeráztam és csak az ismeretlen fehér lé jött. Ekkor, mint az amerikai filmekben a buta szőke nő elkezdtem nyomkodni a pumpát, hátha varázsütésre átváltozik a szokásos hámlasztómmá, amit egy év használat után lelki kötődéssel szerettem. :D Aztán megnéztem a címkét... De, legalább a combom sikerült egy éjszaka alatt bababőrré változtatni, hiszen rá kentem a kinyomott folyadékot.

Nno. A termékről. Tökéletes, csak úgy, mint a hidratálós verzsön. Azt őszre-télre, ezt tavaszra-nyárra ajánlom, higgyétek el, mindkettő elvégzi a dolgát. Mint kiderült, nekem sajnos elég dinoszaurus bőröm van, és pár hónapnyi minden estés normál adagnyi (1,5 pumpa) hámlasztó nem volt elég, majdhogynem semmit nem csinált, csak puhított.
A számomra megfelelő mennyiség ebből a termékből akkor érhető el, ha felkenés után úgy érzem, BHA-pakolás van rajtam. Csillogó 3-4 pumpányi (!!!!) réteg. Pedig hetente AHÁ-zok is, szóval elvileg 1 év hámlasztás után nem kéne ilyen vastag arcúnak lennem, de ez van. A lényeg, hogy rájöttem. Az utóbbi adagolással viszont szinte 1-2 HÉT alatt kitisztul úgy a bőröm, hogy az orromon már nem is érzek mitesszert, mindenhonnan szépen "kifordulnak", szinte nem is kell nyomni.
Illetve a faggyútermelés is kezd beállni normál mennyiségre, volt, hogy mattítókrém nélkül is csak egy enyhe adag csillogást produkált a T-vonalam.
A kontra oldalon csupán az enyhe hámlást tudnám említeni, de 1-2 nap alatt hozzászokik a bőr, ez ilyen túlzott mennyiségnél természetes, csak legyünk türelemmel. (A lotionnel volt, hogy ki is pirosodtam, ennél már nem, szerintem egy év alatt picit már hozzászokott a bőröm, és egyáltalán nem irritálódik tőle.)

Tényleg működik! Nagyon ajánlom, a lotion-t is. (Nekem abból is jó sok mennyiség kell, egyik sem erősebb a másiknál!)
Az én tanácsom: ha úgy érzed nem csinál semmit, duplázd meg az adagot!

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

Az én tanácsom: ha úgy érzed nem csinál semmit, duplázd meg az adagot!

Rita11kocsis

2015. március 25.

Végül is néhány hét alatt meggyőztem magam, hogy megrendeljem. Egyszer élünk. Különösebben nem volt problémás a bőröm (pattanások csak ünnepekkor jelentkeznek amikor a fotók készülnek :) ) inkább mitesszerekkel és hatalmas, tág pórusokkal rendelkezem meg egy kis pirossággal. Illetve rendelkeztem. 1 hónapja használom. Azóta ha mitesszereket és tág pórusokat szeretnék látni nem a tükröt hanem google-t használom :)

Rita11kocsis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.