KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

hajasbaba

2014. augusztus 4.

Miután a 10%-os AHA-nak sem vettem észre a hatását, megrendeltem ebből a próbakiszerelést, mondván, biztos az arcomnak jobb a BHA. Az első 1-2 alkalommal csodát tett a a bőrömmel, azóta viszont már visszaállt az eredeti állapotba, mint mielőtt még használtam volna. Pedig már egy jó ideje kenem minden este, de semmi... pedig engem még a folyékony állaga sem zavar. Úgy néz ki az arcomnak jobban beváltak a biokozmetikumok, így vissza is tértem a Dr. Hausckára és az arcom is javulni kezdett.

hajasbaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

kissesther

2014. július 30.

Legjobb arcapolo termek amivel valaha talalkoztam. Rengeteget segitett a miteszeres borom allapotan.

kissesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Nyau

2014. július 29.

A másodikat használom már belőle, és nem tudom elképzelni nélküle az életemet :)
A mitesszerek 100%-osan eltűntek, a pórusaim állapota jobb lett, a nagyon bőröm zsírosból normál-kombinált típusúra váltott.(persze sok terméket használtam együtt ebben az elmúlt fél évben, így azok együttes hatása lehetett ez az eredmény)
Az első 2-3 hétben sok pattanásom jött ki tőle, de ezek szerencsére elmúltak, és azóta is az azelőtti állapothoz képest sokkal tisztább a bőröm. Esténként szoktam használni arcmosás és toner után, majd várok egy 20-30 percet mielőtt rákenek esszenciát, szemkrémet és hidratáló krémet.

Nyau
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

urban.melinda

2014. május 21.

Kb 4 hónapja használom. Kitartóan vártam a csodát :D, de csak nem akar jelentkezni. Nem mondom, hogy zéró hatás, mert valamivel szebb a bőröm, mint előtte, de messze van attól, amit én szép bőrnek hívok. Még mindig sok a mitesszerem (bár nem annyi, mint előtte), a bőröm is zsírosodik (bár ez sem annyira, mint előtte). Közepes.

urban.melinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Napsugár

2014. április 18.

Ez a hámlasztó egy nagyon szuper dolog, nagyon sokat javított a bőrömön, annak ellenére, hogy csak egy heti adagot használtam el minták formájában. Nem tudom jobban megfogalmazni, de valahogy napról-napra, tisztul és egészségesebb külsejű a bőröm tőle. Van viszont egy nagy bajom vele, ami miatt semmiképp sem venném meg sem a 30 ml-es deluxe, sem a teljes kiszerelést, ez pedig a folyadék állag. Pazarlásnak érzem vattakoronggal felvinni, így a fele cuccot felszívná, úgyhogy tenyerembe cseppentve használtam, de ez meg nekem idegesítően macerás. Csakis emiatt vonok le egy csillagot, ez pedig az én szubjektív hülyeségem csak. :) Teljes méretben a gél állagút vettem meg.

Napsugár
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

ágica

2014. március 28.

Abszolút csodaszer, nekem az új bőrápolási rutinom alapja:)
Eleinte nekem tényleg okozott pár kinyomhatatlan dudoros pattanást, de kb 1,5-2 hét után már látszódott a hatás. Most van kb a 2 hónapos évfordulónk, és az eredeti állapothoz (mitesszerek mindenhol, főleg fehérek) képest kb 50%-kal javultak a bőrproblémáim, ami hatalmas előrelépés! A bőröm állaga pedig csodálatos, nagyon puha lesz tőle:)
Én egy ideig napi 1x használtam, de nemrég sikerült túlhámlasztanom, így most csak minden 2. nap kenegetem, és így is működik. Delux mintát vettem, amiből még alig fogyott el valami, szóval nagyon olcsó, és gazdaságos is. Biztosan újraveszem, kedvenc lett.

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 28.

Abszolút csodaszer, nekem az új bőrápolási rutinom alapja:)

Battike

2014. március 24.

Légyszi valaki írja meg pontosan ezt, hogy kell használni? Arclemosás után fél órával felkenem (ezt felfogtam) de később le kell mosni vagy nem? Vagy várni kell valameddig és utána ráhidratálni lemosás nélkül? (mert valaki írja, hogy a használata után is vár fél órát a hidratálással - tehát le kell mosni??? Ezt azért kérdezem mert kb 1 hete használom minden este és nem mosom le, hanem úgy alszom. És eddig így bejött :D

Update: Nem sok reményt fűztem hozzá, de legyen elég annyi, hogy mióta ezt használom, olyan lett a bőröm mint a babapopó. Pattijaim nincsenek, csak szétnyomkodott miteszerek és a nyomkodásból adódóan foltok. Nos az első pár nap nem voltam elájulva mert rondábbnak láttam a bőröm, de kitartóan kenegettem minden este, megfogadva a többiektől kapott tanácsokat. Úgy használom, hogy heti 1x beiktatom mellé a 24% Anaconda AHA-t a többi nap meg ezt. Babapopó lett a bőröm :D Remélem nyáron ha már nem kenegetem akkor is ilyen marad :)

Battike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

jucuska

2014. március 12.

Először a lotiont próbáltam és nem nagyon tetszett az állaga, nem szívódott be normálisan, de ez a liquid nagyon jó. Én a tenyerembe csepegtetek és kézzel simán felviszem az arcomra. Sokkal egyenletesebb a bőröm, csökkent a pórusok mérete, a mitesszerek sokkal könnyebben kinyomhatóak. Néha olyan, mintha nem is az én bőröm lenne :)
Sokan panaszkodnak arról, hogy nincs a bőrükre hatással a BHA vagy pattanásokat okoz. Amikor elkezdtem használni nekem is jelent meg egy két pattanás és rájöttem hogy az az oka, hogy amikor este lemosom az arcom arclemosóval utána nem szabad egyből használni a hámlasztót, mert a BHA-k kizárólag savas környezetben működnek jól. A lemosók mindegyike, még a gyengédek is valamennyire lúgos irányba tolják a bőr ph értékét. Főleg a zsíros bőrre való lemosók bontják meg erősen a normál bőr ph értékét. Ezért vagy várni kell a BHA használata előtt fél órát vagy az arclemosó után egy gyengéd tonikot érdemes használni, ami visszaállítja a normál ph- t. Én a hámlasztó használata után is várok fél- egy órát és utána nagyon alaposan hidratálok. A hámlasztók elég erősen szárító hatásúak és szükség van az intenzív hidratálásra, ugyanis a kiszáradt, hámló bőr megint csak pattanásokkal reagálhat. Bár ez kicsit sok macerának tűnhet, de így nekem tökéletesen működik a BHA. Reggelre kisimult a bőröm és szinte teljesen megszűnt az éjszakai bőrzsírosodás.

jucuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

kindernay

2014. március 7.

Kb egy hónapja vásároltam meg a terméket itt az oldalon. Kb 6x használtam nekem pattanásojat- göböket okozott. A bőröm kombinált, érzékeny.

kindernay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Audrey80

2014. március 6.

Ahogy olvastam a véleményeket, azt hittem ez egy varázsszer, de nem. Két hét használat után a hatása semmi, ráadásul két hatalmas ragya is nőtt rám, amit nem lehet kinyomni, csak szép nagy foltok. Se puha bőr, se gyulladáscsökkentő hatás, pórusaim is ugyanolyan rondák.
Bízom benne, hogy azért hosszú távon produkál még valami pozitívat ez a hámlasztó, úgyhogy frissítem a véleményemet, ha kifogy a flakon.

A fenti véleményt decemberben írtam, most március van. A végén már naponta használtam a terméket, 3 nap után pihenés, utána AHA és megint BHA. Ugyanolyan mitesszeres vagyok. Gyakorlatilag nincs hatása számomra. Lehet, később, ha még rondább lesz a fejem, akkor veszek másik fajta Paulás BHA-t, de ezt biztos nem, mert nem csinált semmit a mitesszerekkel és a pórusokkal ennyi idő alatt sem. Egyébként nem irritált, nem szárított, negatív hatása nem volt.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.