KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ency

2014. október 24.

Fél évig használtam de semmi javulás nem láttam , a szilikon miatt még be is zsírosodott tőle a bőröm !:(

Ency
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 24.

emmy

2014. október 17.

Lassan egy hónapja használom a mintát, az AHA-t is nem sokkal utána vettem, de még mindig nem tudom, hogy állok velük. A mitesszereimet nekem se tüntette el, de sokkal kevésbé látszanak, tisztábbnak tűnik az arcom, főleg reggelente nagyon sima (minden este használom). Azért ez mégis inkább csak féleredmény, várom a nagy csodát. Az AHA-nál is vártam, de még semmi. Azt egyrészt nem is érzem felkenés után, másrészt másnap reggel se látom, hogy halványította volna a foltjaimat... pedig az sokkal nagyobb probléma az én arcomon, mint a jelenlegi mitesszerek/pattanások.
Erre adok egy négyest, mert javult az arcom, és szerintem ettől. Az AHA-t meg még meglátom...

emmy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

helcsicsakegyvan

2014. október 13.

Kb. 3 hónapja használom. Az első 1-1,5 hónapban napi egyszer használtam esténként, aztán azt vettem észre, hogy így nem annyira jó ez nekem, mert habár hámlasztja a bőröm, de annyira, hogy a hidratáló ellenére is hámlott napközben a bőröm, az alapozót nem is tudtam rendesen használni, mert csak kihangsúlyozta a hámló részeket. Most már csak pár naponta használom, így jó nem hámlaszt túl, viszont nem is érzek semmi különöset.
Egyesek írták, hogy ezek után elfelejtik a mechanikai hámlasztókat, de szerintem ez önmagában nem oldja mega dolgot. Hetente egyszer használtam a Garniernek a bőrradírját (amire nem mellesleg rávan írva, hogy sintén 2%-os szalicilsavat tartalmaz) és amíg ezt használtam, a Garniert szüneteltettem (főleg, mert el is fogyott, gondoltam nem lesz rá szükségem). De aztán egy idő után azt vettem észre, hogy hiába raktam magamra ezt a BHA hámlasztót, semmi nem történt. Plusz mellé használtam a RESIST Skin Transforming Multi-Correction Treatment-et és azt vettem észre, hogy ez sem csinált semmit. Esténként használtam, reggelre nagyon szép matt lett a bőröm és egy idő után nemhogy matt, de inkább zsíros lett. Gondoltam lesz, ami lesz én márcsak azért is csinálok egy mechanika hámlasztást a régóta használt Garnieressel. És itt volt a megoldás. Kellett ez a mechanikai hámlasztás, újra éreztem a hatását mind a BHA-nak, mint a Multi-Correction krémnek, gondolom nem tudtak felszívódni rendesen..
Szóval nekem önmagában csak ezt használva hámlasztásra nem vált be. Az, hogy ez a termék segítette-e a pattanások csökkentésében azt nem tudom, mert más paulás terméket is használokmellé, de az tuti, hogy mióta használom őket, sokat javultam. Szóval a termékek jók, csak konkrétan nem tudom, hogy melyik segített. Bár lehet az összes együtt. :)
Na szóval csak 3-ast kap tőlem, mert igenis kell mellé a mechanikai hámlasztás is.

helcsicsakegyvan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

messin

2014. október 13.

Kb. két hónapja használom heti 1-2 alkalommal, mert nem tudtam lotiont venni, gondoltam, kipróbálom ezt. Szerintem ez nem olyan jó az én bőrömre, a lotion után másnap reggel nagyon szép, sima az arcom, de ez mellett semmi extrát nem tapasztalok. Igaz, a mitesszerek sem jöttek elő, tehát ártani nem árt. Visszatérek a másikra.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

kontrakcio

2014. október 11.

update: Feljebb pontozom, mert igenis hatásos ez a cucc, segít a pattanások megelőzésében, illetve eltüntetésében. Na meg jó puha bőrt csinál, és tényleg nem bántja az érzékeny bőröm. Az állagát viszont még mindig nem szeretem...
---------------------------
Használom egy ideje 1-2 naponta, de nem tűnik fel, hogy bármi látványosat csinálna, az AHA sokkal hatásosabbnak tűnik. Pedig kombinált, pattanásokra hajlamos, érzékeny bőröm van. Most is van sajnos rajtam 1-2 pattanás... persze lehet, hogy enélkül rosszabb lenne.. :) Ezt a folyékony állagot se szeretem, én kézzel próbálom felvinni, de valamennyi mindig pocsékba megy.
Na de használni fogom továbbra is, mert rosszat nem tesz, aztán majd meglátjuk, hátha hosszabbtávon látványosabb lesz a hatása.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

---------------------------

risaedla

2014. szeptember 20.

Nagyon szeretem, szépen rendben tartja a bőrömet! Sokkal kevesebb pattanásom van és a mitesszereken is sokat segít. Sajnos havonta egyszer van az az időszak amikor ez sem segít, de mérföldekkel jobb a helyzet mint amikor elkezdtem használni!
Én este szoktam felkenni, valóban fénylik, de ilyenkor engem ez nem zavar. Szeretném kipróbálni a gél változatot is, utolsó rendelésemmel jöttek minták is de nem találom őket sehol :(

risaedla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

lumiukko

2014. szeptember 19.

Már mind a három féle állagú BHA-t kipróbáltam, hát ez tetszik a legkevésbé. Nekem inkább szárazabb bőröm van, ezt meg zsírosra ajánlják, ehhez képest olyan szinten fénylik tőle az arcom, mint a diszkógömb! Úgy is, hogy este használom, másnap reggel brutál a látvány, persze arcoosás után már nincs gond, csak így nappalra lehetetlen használni. Amikor felkenem, akkor nagyon nehezen szívódik fel, fél óráig ül egy réteg az arcomon. Számomra a lotion vált be leginkább az eloszlathatóság, összetevők miatt, és érdekes módon az is fényesedik a legkevésbé.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

hajasbaba

2014. augusztus 4.

Miután a 10%-os AHA-nak sem vettem észre a hatását, megrendeltem ebből a próbakiszerelést, mondván, biztos az arcomnak jobb a BHA. Az első 1-2 alkalommal csodát tett a a bőrömmel, azóta viszont már visszaállt az eredeti állapotba, mint mielőtt még használtam volna. Pedig már egy jó ideje kenem minden este, de semmi... pedig engem még a folyékony állaga sem zavar. Úgy néz ki az arcomnak jobban beváltak a biokozmetikumok, így vissza is tértem a Dr. Hausckára és az arcom is javulni kezdett.

hajasbaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

kissesther

2014. július 30.

Legjobb arcapolo termek amivel valaha talalkoztam. Rengeteget segitett a miteszeres borom allapotan.

kissesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Nyau

2014. július 29.

A másodikat használom már belőle, és nem tudom elképzelni nélküle az életemet :)
A mitesszerek 100%-osan eltűntek, a pórusaim állapota jobb lett, a nagyon bőröm zsírosból normál-kombinált típusúra váltott.(persze sok terméket használtam együtt ebben az elmúlt fél évben, így azok együttes hatása lehetett ez az eredmény)
Az első 2-3 hétben sok pattanásom jött ki tőle, de ezek szerencsére elmúltak, és azóta is az azelőtti állapothoz képest sokkal tisztább a bőröm. Esténként szoktam használni arcmosás és toner után, majd várok egy 20-30 percet mielőtt rákenek esszenciát, szemkrémet és hidratáló krémet.

Nyau
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.