KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

rekag

2015. január 15.

Bőröm és ezzel együtt a lelkem megmentője is ez a hámlasztó. :) November óta használom heti 5x (a maradék két napon a 8%-os aha gélt kenem) és ilyen gyönyörű, hibátlan és sugárzó soha nem volt még az arcom. Nekem bejött ez a vízszerű formula, először valóban ragacsos kissé, de pár perc után teljesen felszívja a bőröm, én várok még 20-30 percet (este használom) és jöhet a szérum+arckrém rá. A pórusaim vállalhatóak, egyre kevesebb a mitesszer, pattanásom elhanyagolható és kevésbé zsírosodik a T-zónám. Csodaszer!

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

maow

2014. december 25.

Azt teszi, amit ígér: a bőröm puha lesz, halványítja a pattanások utáni hegeket, valamint nem szárítja ki a bőrömet.
Zsíros, pattanásos bőrre ez a jó választás (Próbáltam a 8%-os AHA hámlasztójukat is, de az rettenetesen szárít, és a bőröm sem lesz olyan szép, mint a BHA-val).
Tutira újraveszem.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Tutira újraveszem.

Zanzara

2014. december 21.

Az én bőrömön nagyon sokat segített. Sokkal kevesebb a mitesszerem mióta ezt használom, a pórusaim láthatóan kisebbek. Nagyobb pattanás már ki sem alakul. Szépen leviszi a pirosságot egy nagyobb arckezelés után is, és sosem gyullad be utána a bőröm. Lassan 2 hónapja használom 2-3 naponta, és nekem nem szárítja a bőröm. Delux mintám van, de ennyi használat után is majdnem tele van. 3-4 cseppet szoktam kézzel eloszlatni az arcomon, utána a hidratálóm kerül fölé.

Zanzara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

Bajbus

2014. december 7.

A gél állag után kipróbáltam őt is, továbbra is csak az orromon lévő mitteszerek eltűntetése lett volna a cél. Sikertelenül. 3hónap használat után azt kell mondjam semmit nem javított a helyzeten, sőt! Ettől nem zsírosodott be a bőröm mint a géltől, de a nagy piros göbök most is jönnek. Mivel ezt már tényleg csak az orromra kenegettem, ott jönnek! Nem begyűlt pattanások, hanem nagy gyulladások! Szörnyű látvány az arcom közepén mit ne mondjak! Mire eltűnik egy, eltelik 2hét, közben jön az újabb! Számomra ez nagy csalódás. Lehet valakinek a BHA a csodaszer, az én bőröm nagyon nem szerette. Mérges vagyok erre a cuccra az az igazság ^^

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

umpalumpa

2014. november 14.

Az arcomon az allkapocs vonalaig nincs nagyobb problemam (t-vonal zsirossagan kivul), de a nyakamon idorol idore kijon nehany ronda nagy csomos akne. Gondoltam kiprobalom ezt a termeket mintaban. Elvileg meg is felel a bortipusomnak es problemaimnak. Az arcomon csak t-vonalban mukodott jol, az aknek eloszor allatira bedurrantak. Egy darabig a szokasos kremet haszaltam, mig megnyugodott, aztan ujra probalkoztam. Akkor nem bantotta mar a csomokat, de nem is volt eleg, hogy "kibontsa" azokat. Az orcaimat szetszaritotta. Szoval nem tudom mit is gondoljak. Nem volt meggyozo :( Kiprobalok mast Paulatol...

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

egerszegiadrienn

2014. október 31.

Nagyon szereti a bőröm! A használata óta sokkal kevesebb és kisebb pattanás tulajdonosa vagyok sőt rá sem ismerek az arcomra! Régen nagyon nagy és gyulladt pattanások jöttek elő rajtam, a BHA használata óta 1 db ilyennel se találkoztam! Ennek a terméknek köszönhetően a szalicil sav lett a kedvenc vegyületem :) Természetesen kicsit várni kell hogy látszódjon a hosszútávú hatása, nem elég párszor kipróbálni és azt mondani hogy nem működik. Persze nem lehet mindenkinek csodaszer, de nálam bevált! Főleg azért, mert az én makacs pattanásaimnak nem volt elég a felületi tisztítás, hanem mélyrehatóbbra volt szükség szó szerint :) Remélem egyszer én is a szép bőrű emberek táborát fogom erősíteni és lesz olyanra is példa, hogy alapozó nélkül lépjek ki az utcára! Egyenlőre bizakodó vagyok :)

egerszegiadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

afraasutode

2014. október 30.

Mit is mondjak?! Imába foglalom Paula Begoun nevét ezért a temékért!! Kb 2 hónapja használom és szemmel látható a változás. A bőröm puha, mitteszerek alig-alig (pedig előtte hajajj!), pattanások alig-alig (azokon a napokon ragyulok ki jobbára, de a gyulladást 1-2 éjszaka alatt teljesen leviszi). Bőrképem is szebb, a tág pórusokon is icipicit javított. Azt hiszem, ez egy hosszan tartó kapcsolat lesz :)
Thank you Paula!

afraasutode
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Thank you Paula!

Ency

2014. október 24.

Fél évig használtam de semmi javulás nem láttam , a szilikon miatt még be is zsírosodott tőle a bőröm !:(

Ency
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 24.

emmy

2014. október 17.

Lassan egy hónapja használom a mintát, az AHA-t is nem sokkal utána vettem, de még mindig nem tudom, hogy állok velük. A mitesszereimet nekem se tüntette el, de sokkal kevésbé látszanak, tisztábbnak tűnik az arcom, főleg reggelente nagyon sima (minden este használom). Azért ez mégis inkább csak féleredmény, várom a nagy csodát. Az AHA-nál is vártam, de még semmi. Azt egyrészt nem is érzem felkenés után, másrészt másnap reggel se látom, hogy halványította volna a foltjaimat... pedig az sokkal nagyobb probléma az én arcomon, mint a jelenlegi mitesszerek/pattanások.
Erre adok egy négyest, mert javult az arcom, és szerintem ettől. Az AHA-t meg még meglátom...

emmy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

helcsicsakegyvan

2014. október 13.

Kb. 3 hónapja használom. Az első 1-1,5 hónapban napi egyszer használtam esténként, aztán azt vettem észre, hogy így nem annyira jó ez nekem, mert habár hámlasztja a bőröm, de annyira, hogy a hidratáló ellenére is hámlott napközben a bőröm, az alapozót nem is tudtam rendesen használni, mert csak kihangsúlyozta a hámló részeket. Most már csak pár naponta használom, így jó nem hámlaszt túl, viszont nem is érzek semmi különöset.
Egyesek írták, hogy ezek után elfelejtik a mechanikai hámlasztókat, de szerintem ez önmagában nem oldja mega dolgot. Hetente egyszer használtam a Garniernek a bőrradírját (amire nem mellesleg rávan írva, hogy sintén 2%-os szalicilsavat tartalmaz) és amíg ezt használtam, a Garniert szüneteltettem (főleg, mert el is fogyott, gondoltam nem lesz rá szükségem). De aztán egy idő után azt vettem észre, hogy hiába raktam magamra ezt a BHA hámlasztót, semmi nem történt. Plusz mellé használtam a RESIST Skin Transforming Multi-Correction Treatment-et és azt vettem észre, hogy ez sem csinált semmit. Esténként használtam, reggelre nagyon szép matt lett a bőröm és egy idő után nemhogy matt, de inkább zsíros lett. Gondoltam lesz, ami lesz én márcsak azért is csinálok egy mechanika hámlasztást a régóta használt Garnieressel. És itt volt a megoldás. Kellett ez a mechanikai hámlasztás, újra éreztem a hatását mind a BHA-nak, mint a Multi-Correction krémnek, gondolom nem tudtak felszívódni rendesen..
Szóval nekem önmagában csak ezt használva hámlasztásra nem vált be. Az, hogy ez a termék segítette-e a pattanások csökkentésében azt nem tudom, mert más paulás terméket is használokmellé, de az tuti, hogy mióta használom őket, sokat javultam. Szóval a termékek jók, csak konkrétan nem tudom, hogy melyik segített. Bár lehet az összes együtt. :)
Na szóval csak 3-ast kap tőlem, mert igenis kell mellé a mechanikai hámlasztás is.

helcsicsakegyvan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.