KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
ágica

2014. március 28.

Abszolút csodaszer, nekem az új bőrápolási rutinom alapja:)
Eleinte nekem tényleg okozott pár kinyomhatatlan dudoros pattanást, de kb 1,5-2 hét után már látszódott a hatás. Most van kb a 2 hónapos évfordulónk, és az eredeti állapothoz (mitesszerek mindenhol, főleg fehérek) képest kb 50%-kal javultak a bőrproblémáim, ami hatalmas előrelépés! A bőröm állaga pedig csodálatos, nagyon puha lesz tőle:)
Én egy ideig napi 1x használtam, de nemrég sikerült túlhámlasztanom, így most csak minden 2. nap kenegetem, és így is működik. Delux mintát vettem, amiből még alig fogyott el valami, szóval nagyon olcsó, és gazdaságos is. Biztosan újraveszem, kedvenc lett.

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 28.

Abszolút csodaszer, nekem az új bőrápolási rutinom alapja:)

Battike

2014. március 24.

Légyszi valaki írja meg pontosan ezt, hogy kell használni? Arclemosás után fél órával felkenem (ezt felfogtam) de később le kell mosni vagy nem? Vagy várni kell valameddig és utána ráhidratálni lemosás nélkül? (mert valaki írja, hogy a használata után is vár fél órát a hidratálással - tehát le kell mosni??? Ezt azért kérdezem mert kb 1 hete használom minden este és nem mosom le, hanem úgy alszom. És eddig így bejött :D

Update: Nem sok reményt fűztem hozzá, de legyen elég annyi, hogy mióta ezt használom, olyan lett a bőröm mint a babapopó. Pattijaim nincsenek, csak szétnyomkodott miteszerek és a nyomkodásból adódóan foltok. Nos az első pár nap nem voltam elájulva mert rondábbnak láttam a bőröm, de kitartóan kenegettem minden este, megfogadva a többiektől kapott tanácsokat. Úgy használom, hogy heti 1x beiktatom mellé a 24% Anaconda AHA-t a többi nap meg ezt. Babapopó lett a bőröm :D Remélem nyáron ha már nem kenegetem akkor is ilyen marad :)

Battike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

jucuska

2014. március 12.

Először a lotiont próbáltam és nem nagyon tetszett az állaga, nem szívódott be normálisan, de ez a liquid nagyon jó. Én a tenyerembe csepegtetek és kézzel simán felviszem az arcomra. Sokkal egyenletesebb a bőröm, csökkent a pórusok mérete, a mitesszerek sokkal könnyebben kinyomhatóak. Néha olyan, mintha nem is az én bőröm lenne :)
Sokan panaszkodnak arról, hogy nincs a bőrükre hatással a BHA vagy pattanásokat okoz. Amikor elkezdtem használni nekem is jelent meg egy két pattanás és rájöttem hogy az az oka, hogy amikor este lemosom az arcom arclemosóval utána nem szabad egyből használni a hámlasztót, mert a BHA-k kizárólag savas környezetben működnek jól. A lemosók mindegyike, még a gyengédek is valamennyire lúgos irányba tolják a bőr ph értékét. Főleg a zsíros bőrre való lemosók bontják meg erősen a normál bőr ph értékét. Ezért vagy várni kell a BHA használata előtt fél órát vagy az arclemosó után egy gyengéd tonikot érdemes használni, ami visszaállítja a normál ph- t. Én a hámlasztó használata után is várok fél- egy órát és utána nagyon alaposan hidratálok. A hámlasztók elég erősen szárító hatásúak és szükség van az intenzív hidratálásra, ugyanis a kiszáradt, hámló bőr megint csak pattanásokkal reagálhat. Bár ez kicsit sok macerának tűnhet, de így nekem tökéletesen működik a BHA. Reggelre kisimult a bőröm és szinte teljesen megszűnt az éjszakai bőrzsírosodás.

jucuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

kindernay

2014. március 7.

Kb egy hónapja vásároltam meg a terméket itt az oldalon. Kb 6x használtam nekem pattanásojat- göböket okozott. A bőröm kombinált, érzékeny.

kindernay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Audrey80

2014. március 6.

Ahogy olvastam a véleményeket, azt hittem ez egy varázsszer, de nem. Két hét használat után a hatása semmi, ráadásul két hatalmas ragya is nőtt rám, amit nem lehet kinyomni, csak szép nagy foltok. Se puha bőr, se gyulladáscsökkentő hatás, pórusaim is ugyanolyan rondák.
Bízom benne, hogy azért hosszú távon produkál még valami pozitívat ez a hámlasztó, úgyhogy frissítem a véleményemet, ha kifogy a flakon.

A fenti véleményt decemberben írtam, most március van. A végén már naponta használtam a terméket, 3 nap után pihenés, utána AHA és megint BHA. Ugyanolyan mitesszeres vagyok. Gyakorlatilag nincs hatása számomra. Lehet, később, ha még rondább lesz a fejem, akkor veszek másik fajta Paulás BHA-t, de ezt biztos nem, mert nem csinált semmit a mitesszerekkel és a pórusokkal ennyi idő alatt sem. Egyébként nem irritált, nem szárított, negatív hatása nem volt.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Lino

2014. február 22.

Még anno, körülbelül egy éve, először a Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solutiont vásároltam meg, amikor elfogyott akkor már ezt és azóta is mindig ezt veszem újra. Bár mindegy, mert ugyanaz.
Jelenleg már nem igazán tudom elképzelni az életemet enélkül. Valamint nagyon sajnálom hogy tinikoromban nem mondta senki hogy a BHA erre képes.
Imádom! A bőröm ég és föld ahhoz képest hogy milyen volt amikor még nem használtam. Pattanás és mitesszer ellen verhetetlen!

Lino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Nena

2014. február 17.

5 hete használom, megérett a véleményezésre.
Az arcbőröm helyenként (orcák) tág pórusú, helyenként mitesszeres (orr, áll), gyulladt pattanásaim csak ritkán vannak, a felülete zsíros, de egyébként vízhiányos.
Ami miatt elkezdtem használni, az az volt, hogy fizikai radírral nem tudtam kellően sima bőrt elérni és szerettem volna a mitesszereket és tág pórusokat is megszüntetni.
Az első héten minden este, azt követően két naponta használom.
Amivel tökéletesen elégedett vagyok: a bőröm hihetetlenül selymes és puha felszínű lett! Ilyet eddig semmilyen radírral nem tudtam elérni. Valamint pattanásaim sem voltak amióta használom. Volt néhány (nyomkodásból hátramaradt) hegem, nos ezeket is eltüntette!
Amivel kevésbé vagyok elégedett: a pórusaimat és mitesszereimet látványosabban is kezelhette volna. Egy kicsit tényleg halványodtak és csökkentek a kis foltok, de ennél azért többre számítottam. Persze nem adom fel, hagyok még neki időt, és remélem beváltja majd a hozzáfűzött reményeket :)
Ha szigorúan nézem 4 csillag, de biztatásul megszavazok neki ötöt :)

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

5 hete használom, megérett a véleményezésre.
Az első héten minden este, azt követően két naponta használom.
Ha szigorúan nézem 4 csillag, de biztatásul megszavazok neki ötöt :)

tedy

2014. január 28.

Én a hátamon próbáltam ki a mintát.(soha nem volt a hátamon semmi,most mégis csúnyán kiömlött.)Gyönyörűen rendbe hozta pár nap alatt.Az arcomra még nem mertem kipróbálni,mert a másik hámlasztóját az arcomon teszteltem és borzasztóan kijött rajta minden.De ez a termék megkapja az 5 csillagot:-)

tedy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

csengemandula

2014. január 3.

3 hete használom és azóta egy pattanásom sincs pedig a piros betűs napok előtt mindig kijön pár nagyobb csúnyaság az állam körül, aminek a nyomai sokáig szoktak látszódni.. úgy vettem észre, hogy a hegeimet is halványította egy kicsit, de használok 10%-os AHA-t is, a kettő együtt nagyon sokat változtatott a bőrömön már ennyi idő alatt is :) nekem nagyon bejött.

csengemandula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

mstindigo

2013. december 21.

3 hónap után már nagyon elégedett vagyok vele! :) Azt nem tudom, mitől múlnak a foltjaim, mert használok retinolos és C-vitaminos szérumot, meg AHA-t is. Viszont egyértelműen kevesebb a pattanásom! Nekem sikerült vele túlhámlasztanom, lejött az orromról a bőr, és tele lettem kis felszíni pattikkal. Most kétnaponta használom, így tökéletes! Sokkal-sokkal tisztább bőröm, kevesebb a miteszerem, sokkal ritkábban nyúlok benzoyl-peroxidhoz, és külön gyulladáscsökkentő termékek nélkül sincs már gyulladás az arcomon. :)

************************
Szerintem nagyon jó kis cucc. Most kb. 3 hete használom, így már merek véleményt mondani. :) Az első héten lett egy látványos javulás, a homlokomon szinte teljesen eltűntek a mitesszerek, és az orcáimon is, és még jobban összehúzódtak a pórusaim. Az arcom egyik oldalán egy zónában nagyon csúnya volt a bőröm, sok pattival, ami további egy hét alatt sem múlt el, így végül bevetettem egy kis benzoyl-peroxidot, ami pár nap alatt napi kétszeri használattal lehúzta a gyulladásokat teljesen, és eltüntette a pattikat. Ezt az állapotot azóta szépen tartja, és nem lett újabb pattim, szerintem abszolút neki köszönhető. Egyébként a pár nap BP-n kívül semmi mást nem használtam 3 hétig, hogy lássam, mit tud ez a cucc, tehát hanyagoltam a folthalványító szérumom és az AHA-mat is, csak lemosót, fényvédőt, és hidratálót használtam mellette.
A pattimentes, de mitesszerekkel tarkított övezetben nagyszerűen működött. :)
Az ígéret szerint:
"Creates radiant, even-toned skin", szabadfordításban ragyogó, egyenletes bőrképet eredményez. Erre nekem az AHA és a C-vitamin szérum sokkal-sokkal jobban bevált, ettől a BHA-tól semmi változást nem vettem észre ilyen téren, tehát nem lett egyenletesebb a bőrfelszínem, és nem halványított semmit a foltjaimon.
"Reduces redness & builds collagen." Elvileg csökkenti a pirosságot, lehet, ez alatt kipirosodást ért, ami leginkább rosaceásoknak van, nekem csak pattikból maradt piros foltjaim vannak, azokra nem hat semmit. Hogy építi-e a kollagént, nem tudom, az AHA-ról tudtam ezt, hogy 10% feletti koncentrációban valóban serkenti a kollagéntermelést, de ennek utánanézek majd. :)
"Unclogs, dimnishes enlarge pores" tehát kitisztítja és összehúzza a kitágult pórusokat. Ez nagyon-nagyon így van, ezért szerettem meg. Remélem, az orromon lévő mitesszereket is eltünteti idővel, és a pórusösszehúzó hatása nagyon gyorsan megnyilvánult. :)
"A great exfoliant can make any skin type silky smooth overnight, really." Vagyis ez egy nagyszerű hámlasztó, mely bármely bőrtípust selymessé tesz az éjszaka alatt... Hát, egy éjjel szerintem nagyon kevés, hagyjunk neki pár napot/hetet, mielőtt ítéletet mondanánk. Nekem ettől nem lett olyan igazán selymes a bőröm, mint az AHA savaktól. Szerintem minden bőrtípusra tényleg nem való, maradjon ez a termék a zsíros, kombinált bőrűeké.
Összességében nagyon jó termék, megvettem a teljes kiszerelését, nekem tényleg nagyon sokat használ a mitesszerek ellen és a pórusösszehúzásban is nagyszerű. Így mindenképpen javított a bőrképemen. De az ígérteket túlzónak érzem nagyon, ezért a 4 csillag. De aki csak előbbire akarja bevetni, annak ajánlom. Lassan fogy, én nem vattára pacsmagolom, hanem a tenyerembe öntök pár cseppet, és onnan felkenem az arcomra, mint egy szérumot. Mindenképpen jó termék, szívesen ajánlom, a 4 csillag csak amiatt, hogy nálam a fele ígéretet sem tartotta be. De ettől még valszeg állandó lakója lesz a fürdőmnek, és max. a PC BHA géllel csalom majd meg. :D

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

************************
A pattimentes, de mitesszerekkel tarkított övezetben nagyszerűen működött. :)
Az ígéret szerint:

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.