KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

urban.melinda

2014. május 21.

Kb 4 hónapja használom. Kitartóan vártam a csodát :D, de csak nem akar jelentkezni. Nem mondom, hogy zéró hatás, mert valamivel szebb a bőröm, mint előtte, de messze van attól, amit én szép bőrnek hívok. Még mindig sok a mitesszerem (bár nem annyi, mint előtte), a bőröm is zsírosodik (bár ez sem annyira, mint előtte). Közepes.

urban.melinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Napsugár

2014. április 18.

Ez a hámlasztó egy nagyon szuper dolog, nagyon sokat javított a bőrömön, annak ellenére, hogy csak egy heti adagot használtam el minták formájában. Nem tudom jobban megfogalmazni, de valahogy napról-napra, tisztul és egészségesebb külsejű a bőröm tőle. Van viszont egy nagy bajom vele, ami miatt semmiképp sem venném meg sem a 30 ml-es deluxe, sem a teljes kiszerelést, ez pedig a folyadék állag. Pazarlásnak érzem vattakoronggal felvinni, így a fele cuccot felszívná, úgyhogy tenyerembe cseppentve használtam, de ez meg nekem idegesítően macerás. Csakis emiatt vonok le egy csillagot, ez pedig az én szubjektív hülyeségem csak. :) Teljes méretben a gél állagút vettem meg.

Napsugár
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

ágica

2014. március 28.

Abszolút csodaszer, nekem az új bőrápolási rutinom alapja:)
Eleinte nekem tényleg okozott pár kinyomhatatlan dudoros pattanást, de kb 1,5-2 hét után már látszódott a hatás. Most van kb a 2 hónapos évfordulónk, és az eredeti állapothoz (mitesszerek mindenhol, főleg fehérek) képest kb 50%-kal javultak a bőrproblémáim, ami hatalmas előrelépés! A bőröm állaga pedig csodálatos, nagyon puha lesz tőle:)
Én egy ideig napi 1x használtam, de nemrég sikerült túlhámlasztanom, így most csak minden 2. nap kenegetem, és így is működik. Delux mintát vettem, amiből még alig fogyott el valami, szóval nagyon olcsó, és gazdaságos is. Biztosan újraveszem, kedvenc lett.

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 28.

Abszolút csodaszer, nekem az új bőrápolási rutinom alapja:)

Battike

2014. március 24.

Légyszi valaki írja meg pontosan ezt, hogy kell használni? Arclemosás után fél órával felkenem (ezt felfogtam) de később le kell mosni vagy nem? Vagy várni kell valameddig és utána ráhidratálni lemosás nélkül? (mert valaki írja, hogy a használata után is vár fél órát a hidratálással - tehát le kell mosni??? Ezt azért kérdezem mert kb 1 hete használom minden este és nem mosom le, hanem úgy alszom. És eddig így bejött :D

Update: Nem sok reményt fűztem hozzá, de legyen elég annyi, hogy mióta ezt használom, olyan lett a bőröm mint a babapopó. Pattijaim nincsenek, csak szétnyomkodott miteszerek és a nyomkodásból adódóan foltok. Nos az első pár nap nem voltam elájulva mert rondábbnak láttam a bőröm, de kitartóan kenegettem minden este, megfogadva a többiektől kapott tanácsokat. Úgy használom, hogy heti 1x beiktatom mellé a 24% Anaconda AHA-t a többi nap meg ezt. Babapopó lett a bőröm :D Remélem nyáron ha már nem kenegetem akkor is ilyen marad :)

Battike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

jucuska

2014. március 12.

Először a lotiont próbáltam és nem nagyon tetszett az állaga, nem szívódott be normálisan, de ez a liquid nagyon jó. Én a tenyerembe csepegtetek és kézzel simán felviszem az arcomra. Sokkal egyenletesebb a bőröm, csökkent a pórusok mérete, a mitesszerek sokkal könnyebben kinyomhatóak. Néha olyan, mintha nem is az én bőröm lenne :)
Sokan panaszkodnak arról, hogy nincs a bőrükre hatással a BHA vagy pattanásokat okoz. Amikor elkezdtem használni nekem is jelent meg egy két pattanás és rájöttem hogy az az oka, hogy amikor este lemosom az arcom arclemosóval utána nem szabad egyből használni a hámlasztót, mert a BHA-k kizárólag savas környezetben működnek jól. A lemosók mindegyike, még a gyengédek is valamennyire lúgos irányba tolják a bőr ph értékét. Főleg a zsíros bőrre való lemosók bontják meg erősen a normál bőr ph értékét. Ezért vagy várni kell a BHA használata előtt fél órát vagy az arclemosó után egy gyengéd tonikot érdemes használni, ami visszaállítja a normál ph- t. Én a hámlasztó használata után is várok fél- egy órát és utána nagyon alaposan hidratálok. A hámlasztók elég erősen szárító hatásúak és szükség van az intenzív hidratálásra, ugyanis a kiszáradt, hámló bőr megint csak pattanásokkal reagálhat. Bár ez kicsit sok macerának tűnhet, de így nekem tökéletesen működik a BHA. Reggelre kisimult a bőröm és szinte teljesen megszűnt az éjszakai bőrzsírosodás.

jucuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

kindernay

2014. március 7.

Kb egy hónapja vásároltam meg a terméket itt az oldalon. Kb 6x használtam nekem pattanásojat- göböket okozott. A bőröm kombinált, érzékeny.

kindernay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Audrey80

2014. március 6.

Ahogy olvastam a véleményeket, azt hittem ez egy varázsszer, de nem. Két hét használat után a hatása semmi, ráadásul két hatalmas ragya is nőtt rám, amit nem lehet kinyomni, csak szép nagy foltok. Se puha bőr, se gyulladáscsökkentő hatás, pórusaim is ugyanolyan rondák.
Bízom benne, hogy azért hosszú távon produkál még valami pozitívat ez a hámlasztó, úgyhogy frissítem a véleményemet, ha kifogy a flakon.

A fenti véleményt decemberben írtam, most március van. A végén már naponta használtam a terméket, 3 nap után pihenés, utána AHA és megint BHA. Ugyanolyan mitesszeres vagyok. Gyakorlatilag nincs hatása számomra. Lehet, később, ha még rondább lesz a fejem, akkor veszek másik fajta Paulás BHA-t, de ezt biztos nem, mert nem csinált semmit a mitesszerekkel és a pórusokkal ennyi idő alatt sem. Egyébként nem irritált, nem szárított, negatív hatása nem volt.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Lino

2014. február 22.

Még anno, körülbelül egy éve, először a Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solutiont vásároltam meg, amikor elfogyott akkor már ezt és azóta is mindig ezt veszem újra. Bár mindegy, mert ugyanaz.
Jelenleg már nem igazán tudom elképzelni az életemet enélkül. Valamint nagyon sajnálom hogy tinikoromban nem mondta senki hogy a BHA erre képes.
Imádom! A bőröm ég és föld ahhoz képest hogy milyen volt amikor még nem használtam. Pattanás és mitesszer ellen verhetetlen!

Lino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Nena

2014. február 17.

5 hete használom, megérett a véleményezésre.
Az arcbőröm helyenként (orcák) tág pórusú, helyenként mitesszeres (orr, áll), gyulladt pattanásaim csak ritkán vannak, a felülete zsíros, de egyébként vízhiányos.
Ami miatt elkezdtem használni, az az volt, hogy fizikai radírral nem tudtam kellően sima bőrt elérni és szerettem volna a mitesszereket és tág pórusokat is megszüntetni.
Az első héten minden este, azt követően két naponta használom.
Amivel tökéletesen elégedett vagyok: a bőröm hihetetlenül selymes és puha felszínű lett! Ilyet eddig semmilyen radírral nem tudtam elérni. Valamint pattanásaim sem voltak amióta használom. Volt néhány (nyomkodásból hátramaradt) hegem, nos ezeket is eltüntette!
Amivel kevésbé vagyok elégedett: a pórusaimat és mitesszereimet látványosabban is kezelhette volna. Egy kicsit tényleg halványodtak és csökkentek a kis foltok, de ennél azért többre számítottam. Persze nem adom fel, hagyok még neki időt, és remélem beváltja majd a hozzáfűzött reményeket :)
Ha szigorúan nézem 4 csillag, de biztatásul megszavazok neki ötöt :)

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

5 hete használom, megérett a véleményezésre.
Az első héten minden este, azt követően két naponta használom.
Ha szigorúan nézem 4 csillag, de biztatásul megszavazok neki ötöt :)

tedy

2014. január 28.

Én a hátamon próbáltam ki a mintát.(soha nem volt a hátamon semmi,most mégis csúnyán kiömlött.)Gyönyörűen rendbe hozta pár nap alatt.Az arcomra még nem mertem kipróbálni,mert a másik hámlasztóját az arcomon teszteltem és borzasztóan kijött rajta minden.De ez a termék megkapja az 5 csillagot:-)

tedy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.