KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

messin

2014. október 13.

Kb. két hónapja használom heti 1-2 alkalommal, mert nem tudtam lotiont venni, gondoltam, kipróbálom ezt. Szerintem ez nem olyan jó az én bőrömre, a lotion után másnap reggel nagyon szép, sima az arcom, de ez mellett semmi extrát nem tapasztalok. Igaz, a mitesszerek sem jöttek elő, tehát ártani nem árt. Visszatérek a másikra.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 13.

kontrakcio

2014. október 11.

update: Feljebb pontozom, mert igenis hatásos ez a cucc, segít a pattanások megelőzésében, illetve eltüntetésében. Na meg jó puha bőrt csinál, és tényleg nem bántja az érzékeny bőröm. Az állagát viszont még mindig nem szeretem...
---------------------------
Használom egy ideje 1-2 naponta, de nem tűnik fel, hogy bármi látványosat csinálna, az AHA sokkal hatásosabbnak tűnik. Pedig kombinált, pattanásokra hajlamos, érzékeny bőröm van. Most is van sajnos rajtam 1-2 pattanás... persze lehet, hogy enélkül rosszabb lenne.. :) Ezt a folyékony állagot se szeretem, én kézzel próbálom felvinni, de valamennyi mindig pocsékba megy.
Na de használni fogom továbbra is, mert rosszat nem tesz, aztán majd meglátjuk, hátha hosszabbtávon látványosabb lesz a hatása.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

---------------------------

risaedla

2014. szeptember 20.

Nagyon szeretem, szépen rendben tartja a bőrömet! Sokkal kevesebb pattanásom van és a mitesszereken is sokat segít. Sajnos havonta egyszer van az az időszak amikor ez sem segít, de mérföldekkel jobb a helyzet mint amikor elkezdtem használni!
Én este szoktam felkenni, valóban fénylik, de ilyenkor engem ez nem zavar. Szeretném kipróbálni a gél változatot is, utolsó rendelésemmel jöttek minták is de nem találom őket sehol :(

risaedla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

lumiukko

2014. szeptember 19.

Már mind a három féle állagú BHA-t kipróbáltam, hát ez tetszik a legkevésbé. Nekem inkább szárazabb bőröm van, ezt meg zsírosra ajánlják, ehhez képest olyan szinten fénylik tőle az arcom, mint a diszkógömb! Úgy is, hogy este használom, másnap reggel brutál a látvány, persze arcoosás után már nincs gond, csak így nappalra lehetetlen használni. Amikor felkenem, akkor nagyon nehezen szívódik fel, fél óráig ül egy réteg az arcomon. Számomra a lotion vált be leginkább az eloszlathatóság, összetevők miatt, és érdekes módon az is fényesedik a legkevésbé.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

hajasbaba

2014. augusztus 4.

Miután a 10%-os AHA-nak sem vettem észre a hatását, megrendeltem ebből a próbakiszerelést, mondván, biztos az arcomnak jobb a BHA. Az első 1-2 alkalommal csodát tett a a bőrömmel, azóta viszont már visszaállt az eredeti állapotba, mint mielőtt még használtam volna. Pedig már egy jó ideje kenem minden este, de semmi... pedig engem még a folyékony állaga sem zavar. Úgy néz ki az arcomnak jobban beváltak a biokozmetikumok, így vissza is tértem a Dr. Hausckára és az arcom is javulni kezdett.

hajasbaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

kissesther

2014. július 30.

Legjobb arcapolo termek amivel valaha talalkoztam. Rengeteget segitett a miteszeres borom allapotan.

kissesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Nyau

2014. július 29.

A másodikat használom már belőle, és nem tudom elképzelni nélküle az életemet :)
A mitesszerek 100%-osan eltűntek, a pórusaim állapota jobb lett, a nagyon bőröm zsírosból normál-kombinált típusúra váltott.(persze sok terméket használtam együtt ebben az elmúlt fél évben, így azok együttes hatása lehetett ez az eredmény)
Az első 2-3 hétben sok pattanásom jött ki tőle, de ezek szerencsére elmúltak, és azóta is az azelőtti állapothoz képest sokkal tisztább a bőröm. Esténként szoktam használni arcmosás és toner után, majd várok egy 20-30 percet mielőtt rákenek esszenciát, szemkrémet és hidratáló krémet.

Nyau
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

urban.melinda

2014. május 21.

Kb 4 hónapja használom. Kitartóan vártam a csodát :D, de csak nem akar jelentkezni. Nem mondom, hogy zéró hatás, mert valamivel szebb a bőröm, mint előtte, de messze van attól, amit én szép bőrnek hívok. Még mindig sok a mitesszerem (bár nem annyi, mint előtte), a bőröm is zsírosodik (bár ez sem annyira, mint előtte). Közepes.

urban.melinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Napsugár

2014. április 18.

Ez a hámlasztó egy nagyon szuper dolog, nagyon sokat javított a bőrömön, annak ellenére, hogy csak egy heti adagot használtam el minták formájában. Nem tudom jobban megfogalmazni, de valahogy napról-napra, tisztul és egészségesebb külsejű a bőröm tőle. Van viszont egy nagy bajom vele, ami miatt semmiképp sem venném meg sem a 30 ml-es deluxe, sem a teljes kiszerelést, ez pedig a folyadék állag. Pazarlásnak érzem vattakoronggal felvinni, így a fele cuccot felszívná, úgyhogy tenyerembe cseppentve használtam, de ez meg nekem idegesítően macerás. Csakis emiatt vonok le egy csillagot, ez pedig az én szubjektív hülyeségem csak. :) Teljes méretben a gél állagút vettem meg.

Napsugár
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

ágica

2014. március 28.

Abszolút csodaszer, nekem az új bőrápolási rutinom alapja:)
Eleinte nekem tényleg okozott pár kinyomhatatlan dudoros pattanást, de kb 1,5-2 hét után már látszódott a hatás. Most van kb a 2 hónapos évfordulónk, és az eredeti állapothoz (mitesszerek mindenhol, főleg fehérek) képest kb 50%-kal javultak a bőrproblémáim, ami hatalmas előrelépés! A bőröm állaga pedig csodálatos, nagyon puha lesz tőle:)
Én egy ideig napi 1x használtam, de nemrég sikerült túlhámlasztanom, így most csak minden 2. nap kenegetem, és így is működik. Delux mintát vettem, amiből még alig fogyott el valami, szóval nagyon olcsó, és gazdaságos is. Biztosan újraveszem, kedvenc lett.

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 28.

Abszolút csodaszer, nekem az új bőrápolási rutinom alapja:)

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.