KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
Trixi

2013. december 17.

Nagyon bevált ez a hámlasztó, jobban, mint a géles változat. Vattakorongra öntve törlöm át vele az arcom este, reggelre puha, hibátlan és hidratált a bőröm, a pórusokat 3 használat után teljesen kitisztította és összehúzta, a piros ereim szinte láthatatlanokká váltak, a száraz orcák nem feszülnek, eltűnt a hámlás. A sminktermékektől időnként kapok egy-egy pattanást, ezeket reggelre elmulasztja. Ennél maradok.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 17.

Villango

2013. november 21.

1 hete kb a bal arcomon sok pici patti jelent meg, amik már elmúltak, de a piros helyük persze még ott virít.
Ezt a BHA-t tegnap használtam (éjszakára) először, és reggelre már csak a legdurvább folt éktelenkedett pirosan, a többi szép rózsaszín lett. :)
Gondolom heteket kell várnom míg javul a bőröm, remélem fog, jövök majd vissza up-polni mindenképpen. ;-)
Amit tapasztaltam még, hogy felkenéskor egyáltalán nem csípett, de reggelre az arcom égett kicsit, mint amikor valaki a napon picit megpirul.
Nagy elvárásokkal rendeltem meg, remélem beválik.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Nagy elvárásokkal rendeltem meg, remélem beválik.

Makkancs

2013. október 22.

Nos a beígért kísérleti nyúl program jelentem teljesítve, bár eléggé rövid volt. Megvettem az avonos szalicilsavas lemosót, és néhány hete kipróbáltam. Első alkalom után puha, sima bőröm lett tőle, mint egy radírozás után. Felhabosítva az arcomon állt egy percig. Két nap múlva megismételtem, akkor pedig szétirritált. Durva tapintású, vörös, irritált bőröm lett tőle, amit minden krémem mart, ezért gyógyszertárban kellett vennem valami nagyon tiszta - és nagyon drága - ápoló krémet. Az tett rendbe egy hét alatt. Úgy néztem ki, mint aki pecsenyére égett. Ennyit arról, hogy az Avon olcsóbb. Egyébként nincs különösen száraz vagy érzékeny bőröm. Pár napja megérkeztek a minták ebből a liquid-ből, és "nem vagyok normális, nem vagyok normális" mantrázások közepette felkentem estére. Egy alkalom után nem bántott, de majd a ma esti lesz az igazán döntő. A bőröm puha és egyenletes, kevésbé zsírosodott be reggelre. Egyelőre ennyi. És nyilván mindenkinek más a bőre, de akadt itt már nem egy olyan, aki megerősítette az Avonos tapasztalataimat. Most 4 csillag Paulának, mert a csodás hatásai még nyilván nem bontakozhattak ki.

Íme használom bő két hete, és azt kell mondjam, hogy csodás. :) Pont abban a mensi körüli időszakban kezdtem el, amikor makacs kis bőr alatti gutymók szoktak kijönni az államon. Próbálkoztak most is, de két nap alatt eltüntette őket. Folyamatosan hoz ki apró kis pattanásokat olyan helyeken, ahol korábban göcsörtös volt a bőröm. Már egyre simább, gyulladt piros gyutymók pedig sehol sincsenek. Szépen tisztul a bőröm :) Remélem később sem derül majd ki valami okos bőrgyógyász tollából, hogy ez a hámlasztás valami olyan volt, amit nem kellett volna csinálni. (ja és két hét alatt másfél minta tasak fogyott el, úgy hogy az elsőnek jó nagy részét sikerült kifolyatnom. Vigyázzatok, mert olyan, mint a víz!)

Újabb két hét, és nagy kétségbeesés. Az arcomat elborították a pattanások, kicsi gennyesek, nagy csomók, és az orrom feketébb mint valaha. És ami eddig sosem volt: csupa zsír a bőröm. Vártam türelmesen, de napról napra látványosan rosszabb. Néhány óra alatt az arcom fénylik, mint a tükör! Ezen felül nagyon érzékeny lett a bőröm. Azt hiszem felborított valamit, amit nem kellett volna. Egyébként már nem is értem magam, hogy miért kezdtem el. Voltak mitesszerek, és néhány kósza pattanás, ami két napon belül elmúlt. A bőröm nem volt tükörsima, de olyan valószínűleg csak a reklámokban van igazából, meg néhány nagyon szerencsés teljesen más bőrtípusú és hormonháztartású nőnek, mint én. Most azonnal abbahagyom, - szerencsére csak minták vannak - és nagyon remélem hogy visszaáll az az állapot, ami előtte volt. És ezennel megbarátkoztam a bőrtípusommal, mert bár nem tökéletes, de egész szép tud lenni egy kis korrigálással. Olyan mint a plakátképeken, pedig nem lesz soha. Örülök, ha másoknak bejött ez a cucc, de nekem katasztrófa.

Makkancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

agneza

2013. szeptember 27.

Nekem a gél változat van meg belőle és szeretem. Sokat javult a bőröm, mióta PM termékeket használok. A kozmetikusom is mondta, hogy rendel ő is ilyet, miután látta, hogy miért nem megyek már olyan gyakran arctisztításra.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

melanie500

2013. szeptember 25.

Nem hittem volna, hogy 3 év masszív natúrcuccozás után (sajnos nem produkáltak jó eredményt, bármennyire szerettem volna) ráállok a kémiai hámlasztásra, de megtörtént Apolka tanácsára, és nem bántam meg!
Az itteni véleményezés miatt tartottam tőle, hogy mi lesz bevallom őszintén, mivel mindenki a lotion verzióért van oda. Abból is vannak mintáim, használtam is, de ez 100 ezerszer jobban bejött! Minden nap használom, ha elfogynak a minták tuti, hogy megveszem a nagy kiszerelést.
Nem irritál, nem csíp, nem vörösödök tőle hálistennek.
Víztiszta folyadék, nagyon nagyon kevés kell belőle egyszerre. Túlzásba lehet vinni a felvitelt, én is megjártam vele, ugyanis hihetetlenül gyorsan és könnyen felszívódik. Végre végre valami, ami nem hagy maga után semmilyen utó érzetet! Az orromon lévő csúnya fekete miteszerekkel nagyon jól elbánt 1 hét alatt. Szerintem sose volt még ilyen tiszta az orrom. :D Az arcom két oldalán lévő pórusaimat, igaz picikét, de összébb húzta. A homlokom is kevésbé fényesedik át mióta használom. Erős hámlást nemigen tapasztaltam. A pattikat, és miteszereket szárítja le nagyon gyorsan, és azok felületei kezdenek el gyengéden hámlani. Érdekes, hogy pl nekem még hidratáló sem kell utána, csak felkenem a szokásos, minden jósággal megrakott és gonoszságtól mentes esti szérumomat és voilá, kész a babapopi bőr.
Bár még mindig tart a tisztulási folyamat, különösen az arcom alsó fele és az áll vonala a kritikus terület, ott azért van még mit bőven javítania. De klasszisokkal jobb ábrázatom van ettől a "víztől", mint előtte bármikor volt.

melanie500
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Nem irritál, nem csíp, nem vörösödök tőle hálistennek.

gkiss.timea

2013. augusztus 13.

Mintákat rendeltem ebből és a lotionból is. A liquid nekem jobban bejött. Szinte minden este használom, szebb-puhább lett a bőröm. A mitteszerek még nem tűntek el, de bízom benne, hogy kevesebb lesz tőle. Egyszerűen hatásosabbnak érzem, mint a lotiont. De persze az is nagyon jó. Örülök, hogy rendelhető már itt a Krémmánián is.

gkiss.timea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Echooo

2013. április 8.

Én nem vagyok pattanásos, ritka az, ha kijön bármi. Mitesszereim vannak. Ebből 2 mintát használtam el (1-2 hétig volt elég), most már itt a teljes méret. Ugyanis iszonyat sokat javított az arcomon már a minta is. A mitesszereket minimalizálta, a bőröm egységesebb lett tőle, a foltok halványultak (pirosas foltok, nem pigment). Amíg lesz, használni fogom.

1. azt kikérem magamnak, hogy sz*r. Talán annak, akinek nem kompatibilis a bőrével. Vagy akinek súlyos a helyzete. De sorry, ez nem minősíti a kencét önmagában, mert pont a pattanásos bőrnél iszonyat szubjektív, mi használ és mi nem. De ebbe ne menjünk bele.

2. mélyhámlasztás szépségszalonban.. aha. Mindent értek. A mélyhámlasztás a TCA-nál 35-45%-nál kezdődik. Ilyet nem adnak kozmetikusok kezébe és nem is vállalnák. Csak azért mondom, hogy tisztázzuk a fogalmakat. Ne legyen kétséged afelől, hogy a szépségszalonos hámlasztás is felszínmaratás.

Echooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

letta

2011. december 15.

Lehet hogy velem van baj, vagy inkább a bőrömmel, de ezidáig csalódás a termék. Hozzáteszem, hogy kb. 1 hónapja használom, napi 2x. Egyáltalán nem szárít, nem hámlaszt, ami akár jó is lehetne, de a pattanásokra sem érzem hogy hatna. Nem adom föl, elhasználom ha már egyszer megvettem, de tovább keresem a tökéletes szalicilsavas terméket. (Ha létezik egyáltalán.)

letta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 15.

lozmor

2011. május 30.

sok reményt fűztem hozzá, viszont nekem abszolút nem vált be, szinte semmit sem használt.

lozmor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

Njuszedli

2010. november 13.

Nyáron nem szabad
Ezt a "cuccot" nyáron csak és kizárólag akkor szabad használni, ha napközben minimum kétszer újrakenjük a minimum 30-as faktorú fényvédőt az arcunkra. A napfény és a BHA együtt ugyanis gyilkosság a bőrre nézve.
A folyékonyat még nem próbáltam, nekem a krém jött be.

Njuszedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 13.

Nyáron nem szabad
A folyékonyat még nem próbáltam, nekem a krém jött be.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.