KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Lino

2014. február 22.

Még anno, körülbelül egy éve, először a Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solutiont vásároltam meg, amikor elfogyott akkor már ezt és azóta is mindig ezt veszem újra. Bár mindegy, mert ugyanaz.
Jelenleg már nem igazán tudom elképzelni az életemet enélkül. Valamint nagyon sajnálom hogy tinikoromban nem mondta senki hogy a BHA erre képes.
Imádom! A bőröm ég és föld ahhoz képest hogy milyen volt amikor még nem használtam. Pattanás és mitesszer ellen verhetetlen!

Lino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Nena

2014. február 17.

5 hete használom, megérett a véleményezésre.
Az arcbőröm helyenként (orcák) tág pórusú, helyenként mitesszeres (orr, áll), gyulladt pattanásaim csak ritkán vannak, a felülete zsíros, de egyébként vízhiányos.
Ami miatt elkezdtem használni, az az volt, hogy fizikai radírral nem tudtam kellően sima bőrt elérni és szerettem volna a mitesszereket és tág pórusokat is megszüntetni.
Az első héten minden este, azt követően két naponta használom.
Amivel tökéletesen elégedett vagyok: a bőröm hihetetlenül selymes és puha felszínű lett! Ilyet eddig semmilyen radírral nem tudtam elérni. Valamint pattanásaim sem voltak amióta használom. Volt néhány (nyomkodásból hátramaradt) hegem, nos ezeket is eltüntette!
Amivel kevésbé vagyok elégedett: a pórusaimat és mitesszereimet látványosabban is kezelhette volna. Egy kicsit tényleg halványodtak és csökkentek a kis foltok, de ennél azért többre számítottam. Persze nem adom fel, hagyok még neki időt, és remélem beváltja majd a hozzáfűzött reményeket :)
Ha szigorúan nézem 4 csillag, de biztatásul megszavazok neki ötöt :)

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

5 hete használom, megérett a véleményezésre.
Az első héten minden este, azt követően két naponta használom.
Ha szigorúan nézem 4 csillag, de biztatásul megszavazok neki ötöt :)

tedy

2014. január 28.

Én a hátamon próbáltam ki a mintát.(soha nem volt a hátamon semmi,most mégis csúnyán kiömlött.)Gyönyörűen rendbe hozta pár nap alatt.Az arcomra még nem mertem kipróbálni,mert a másik hámlasztóját az arcomon teszteltem és borzasztóan kijött rajta minden.De ez a termék megkapja az 5 csillagot:-)

tedy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

csengemandula

2014. január 3.

3 hete használom és azóta egy pattanásom sincs pedig a piros betűs napok előtt mindig kijön pár nagyobb csúnyaság az állam körül, aminek a nyomai sokáig szoktak látszódni.. úgy vettem észre, hogy a hegeimet is halványította egy kicsit, de használok 10%-os AHA-t is, a kettő együtt nagyon sokat változtatott a bőrömön már ennyi idő alatt is :) nekem nagyon bejött.

csengemandula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

mstindigo

2013. december 21.

3 hónap után már nagyon elégedett vagyok vele! :) Azt nem tudom, mitől múlnak a foltjaim, mert használok retinolos és C-vitaminos szérumot, meg AHA-t is. Viszont egyértelműen kevesebb a pattanásom! Nekem sikerült vele túlhámlasztanom, lejött az orromról a bőr, és tele lettem kis felszíni pattikkal. Most kétnaponta használom, így tökéletes! Sokkal-sokkal tisztább bőröm, kevesebb a miteszerem, sokkal ritkábban nyúlok benzoyl-peroxidhoz, és külön gyulladáscsökkentő termékek nélkül sincs már gyulladás az arcomon. :)

************************
Szerintem nagyon jó kis cucc. Most kb. 3 hete használom, így már merek véleményt mondani. :) Az első héten lett egy látványos javulás, a homlokomon szinte teljesen eltűntek a mitesszerek, és az orcáimon is, és még jobban összehúzódtak a pórusaim. Az arcom egyik oldalán egy zónában nagyon csúnya volt a bőröm, sok pattival, ami további egy hét alatt sem múlt el, így végül bevetettem egy kis benzoyl-peroxidot, ami pár nap alatt napi kétszeri használattal lehúzta a gyulladásokat teljesen, és eltüntette a pattikat. Ezt az állapotot azóta szépen tartja, és nem lett újabb pattim, szerintem abszolút neki köszönhető. Egyébként a pár nap BP-n kívül semmi mást nem használtam 3 hétig, hogy lássam, mit tud ez a cucc, tehát hanyagoltam a folthalványító szérumom és az AHA-mat is, csak lemosót, fényvédőt, és hidratálót használtam mellette.
A pattimentes, de mitesszerekkel tarkított övezetben nagyszerűen működött. :)
Az ígéret szerint:
"Creates radiant, even-toned skin", szabadfordításban ragyogó, egyenletes bőrképet eredményez. Erre nekem az AHA és a C-vitamin szérum sokkal-sokkal jobban bevált, ettől a BHA-tól semmi változást nem vettem észre ilyen téren, tehát nem lett egyenletesebb a bőrfelszínem, és nem halványított semmit a foltjaimon.
"Reduces redness & builds collagen." Elvileg csökkenti a pirosságot, lehet, ez alatt kipirosodást ért, ami leginkább rosaceásoknak van, nekem csak pattikból maradt piros foltjaim vannak, azokra nem hat semmit. Hogy építi-e a kollagént, nem tudom, az AHA-ról tudtam ezt, hogy 10% feletti koncentrációban valóban serkenti a kollagéntermelést, de ennek utánanézek majd. :)
"Unclogs, dimnishes enlarge pores" tehát kitisztítja és összehúzza a kitágult pórusokat. Ez nagyon-nagyon így van, ezért szerettem meg. Remélem, az orromon lévő mitesszereket is eltünteti idővel, és a pórusösszehúzó hatása nagyon gyorsan megnyilvánult. :)
"A great exfoliant can make any skin type silky smooth overnight, really." Vagyis ez egy nagyszerű hámlasztó, mely bármely bőrtípust selymessé tesz az éjszaka alatt... Hát, egy éjjel szerintem nagyon kevés, hagyjunk neki pár napot/hetet, mielőtt ítéletet mondanánk. Nekem ettől nem lett olyan igazán selymes a bőröm, mint az AHA savaktól. Szerintem minden bőrtípusra tényleg nem való, maradjon ez a termék a zsíros, kombinált bőrűeké.
Összességében nagyon jó termék, megvettem a teljes kiszerelését, nekem tényleg nagyon sokat használ a mitesszerek ellen és a pórusösszehúzásban is nagyszerű. Így mindenképpen javított a bőrképemen. De az ígérteket túlzónak érzem nagyon, ezért a 4 csillag. De aki csak előbbire akarja bevetni, annak ajánlom. Lassan fogy, én nem vattára pacsmagolom, hanem a tenyerembe öntök pár cseppet, és onnan felkenem az arcomra, mint egy szérumot. Mindenképpen jó termék, szívesen ajánlom, a 4 csillag csak amiatt, hogy nálam a fele ígéretet sem tartotta be. De ettől még valszeg állandó lakója lesz a fürdőmnek, és max. a PC BHA géllel csalom majd meg. :D

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

************************
A pattimentes, de mitesszerekkel tarkított övezetben nagyszerűen működött. :)
Az ígéret szerint:

Trixi

2013. december 17.

Nagyon bevált ez a hámlasztó, jobban, mint a géles változat. Vattakorongra öntve törlöm át vele az arcom este, reggelre puha, hibátlan és hidratált a bőröm, a pórusokat 3 használat után teljesen kitisztította és összehúzta, a piros ereim szinte láthatatlanokká váltak, a száraz orcák nem feszülnek, eltűnt a hámlás. A sminktermékektől időnként kapok egy-egy pattanást, ezeket reggelre elmulasztja. Ennél maradok.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 17.

Villango

2013. november 21.

1 hete kb a bal arcomon sok pici patti jelent meg, amik már elmúltak, de a piros helyük persze még ott virít.
Ezt a BHA-t tegnap használtam (éjszakára) először, és reggelre már csak a legdurvább folt éktelenkedett pirosan, a többi szép rózsaszín lett. :)
Gondolom heteket kell várnom míg javul a bőröm, remélem fog, jövök majd vissza up-polni mindenképpen. ;-)
Amit tapasztaltam még, hogy felkenéskor egyáltalán nem csípett, de reggelre az arcom égett kicsit, mint amikor valaki a napon picit megpirul.
Nagy elvárásokkal rendeltem meg, remélem beválik.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Nagy elvárásokkal rendeltem meg, remélem beválik.

Makkancs

2013. október 22.

Nos a beígért kísérleti nyúl program jelentem teljesítve, bár eléggé rövid volt. Megvettem az avonos szalicilsavas lemosót, és néhány hete kipróbáltam. Első alkalom után puha, sima bőröm lett tőle, mint egy radírozás után. Felhabosítva az arcomon állt egy percig. Két nap múlva megismételtem, akkor pedig szétirritált. Durva tapintású, vörös, irritált bőröm lett tőle, amit minden krémem mart, ezért gyógyszertárban kellett vennem valami nagyon tiszta - és nagyon drága - ápoló krémet. Az tett rendbe egy hét alatt. Úgy néztem ki, mint aki pecsenyére égett. Ennyit arról, hogy az Avon olcsóbb. Egyébként nincs különösen száraz vagy érzékeny bőröm. Pár napja megérkeztek a minták ebből a liquid-ből, és "nem vagyok normális, nem vagyok normális" mantrázások közepette felkentem estére. Egy alkalom után nem bántott, de majd a ma esti lesz az igazán döntő. A bőröm puha és egyenletes, kevésbé zsírosodott be reggelre. Egyelőre ennyi. És nyilván mindenkinek más a bőre, de akadt itt már nem egy olyan, aki megerősítette az Avonos tapasztalataimat. Most 4 csillag Paulának, mert a csodás hatásai még nyilván nem bontakozhattak ki.

Íme használom bő két hete, és azt kell mondjam, hogy csodás. :) Pont abban a mensi körüli időszakban kezdtem el, amikor makacs kis bőr alatti gutymók szoktak kijönni az államon. Próbálkoztak most is, de két nap alatt eltüntette őket. Folyamatosan hoz ki apró kis pattanásokat olyan helyeken, ahol korábban göcsörtös volt a bőröm. Már egyre simább, gyulladt piros gyutymók pedig sehol sincsenek. Szépen tisztul a bőröm :) Remélem később sem derül majd ki valami okos bőrgyógyász tollából, hogy ez a hámlasztás valami olyan volt, amit nem kellett volna csinálni. (ja és két hét alatt másfél minta tasak fogyott el, úgy hogy az elsőnek jó nagy részét sikerült kifolyatnom. Vigyázzatok, mert olyan, mint a víz!)

Újabb két hét, és nagy kétségbeesés. Az arcomat elborították a pattanások, kicsi gennyesek, nagy csomók, és az orrom feketébb mint valaha. És ami eddig sosem volt: csupa zsír a bőröm. Vártam türelmesen, de napról napra látványosan rosszabb. Néhány óra alatt az arcom fénylik, mint a tükör! Ezen felül nagyon érzékeny lett a bőröm. Azt hiszem felborított valamit, amit nem kellett volna. Egyébként már nem is értem magam, hogy miért kezdtem el. Voltak mitesszerek, és néhány kósza pattanás, ami két napon belül elmúlt. A bőröm nem volt tükörsima, de olyan valószínűleg csak a reklámokban van igazából, meg néhány nagyon szerencsés teljesen más bőrtípusú és hormonháztartású nőnek, mint én. Most azonnal abbahagyom, - szerencsére csak minták vannak - és nagyon remélem hogy visszaáll az az állapot, ami előtte volt. És ezennel megbarátkoztam a bőrtípusommal, mert bár nem tökéletes, de egész szép tud lenni egy kis korrigálással. Olyan mint a plakátképeken, pedig nem lesz soha. Örülök, ha másoknak bejött ez a cucc, de nekem katasztrófa.

Makkancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

agneza

2013. szeptember 27.

Nekem a gél változat van meg belőle és szeretem. Sokat javult a bőröm, mióta PM termékeket használok. A kozmetikusom is mondta, hogy rendel ő is ilyet, miután látta, hogy miért nem megyek már olyan gyakran arctisztításra.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

melanie500

2013. szeptember 25.

Nem hittem volna, hogy 3 év masszív natúrcuccozás után (sajnos nem produkáltak jó eredményt, bármennyire szerettem volna) ráállok a kémiai hámlasztásra, de megtörtént Apolka tanácsára, és nem bántam meg!
Az itteni véleményezés miatt tartottam tőle, hogy mi lesz bevallom őszintén, mivel mindenki a lotion verzióért van oda. Abból is vannak mintáim, használtam is, de ez 100 ezerszer jobban bejött! Minden nap használom, ha elfogynak a minták tuti, hogy megveszem a nagy kiszerelést.
Nem irritál, nem csíp, nem vörösödök tőle hálistennek.
Víztiszta folyadék, nagyon nagyon kevés kell belőle egyszerre. Túlzásba lehet vinni a felvitelt, én is megjártam vele, ugyanis hihetetlenül gyorsan és könnyen felszívódik. Végre végre valami, ami nem hagy maga után semmilyen utó érzetet! Az orromon lévő csúnya fekete miteszerekkel nagyon jól elbánt 1 hét alatt. Szerintem sose volt még ilyen tiszta az orrom. :D Az arcom két oldalán lévő pórusaimat, igaz picikét, de összébb húzta. A homlokom is kevésbé fényesedik át mióta használom. Erős hámlást nemigen tapasztaltam. A pattikat, és miteszereket szárítja le nagyon gyorsan, és azok felületei kezdenek el gyengéden hámlani. Érdekes, hogy pl nekem még hidratáló sem kell utána, csak felkenem a szokásos, minden jósággal megrakott és gonoszságtól mentes esti szérumomat és voilá, kész a babapopi bőr.
Bár még mindig tart a tisztulási folyamat, különösen az arcom alsó fele és az áll vonala a kritikus terület, ott azért van még mit bőven javítania. De klasszisokkal jobb ábrázatom van ettől a "víztől", mint előtte bármikor volt.

melanie500
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Nem irritál, nem csíp, nem vörösödök tőle hálistennek.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.