KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8000 , Eladó: kettle
Állapot: képen jelölt vonalig, Helyszín: Budapest, Blaha-Corvin, fizetés: személyes átvétel
gkiss.timea

2013. augusztus 13.

Mintákat rendeltem ebből és a lotionból is. A liquid nekem jobban bejött. Szinte minden este használom, szebb-puhább lett a bőröm. A mitteszerek még nem tűntek el, de bízom benne, hogy kevesebb lesz tőle. Egyszerűen hatásosabbnak érzem, mint a lotiont. De persze az is nagyon jó. Örülök, hogy rendelhető már itt a Krémmánián is.

gkiss.timea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Echooo

2013. április 8.

Én nem vagyok pattanásos, ritka az, ha kijön bármi. Mitesszereim vannak. Ebből 2 mintát használtam el (1-2 hétig volt elég), most már itt a teljes méret. Ugyanis iszonyat sokat javított az arcomon már a minta is. A mitesszereket minimalizálta, a bőröm egységesebb lett tőle, a foltok halványultak (pirosas foltok, nem pigment). Amíg lesz, használni fogom.

1. azt kikérem magamnak, hogy sz*r. Talán annak, akinek nem kompatibilis a bőrével. Vagy akinek súlyos a helyzete. De sorry, ez nem minősíti a kencét önmagában, mert pont a pattanásos bőrnél iszonyat szubjektív, mi használ és mi nem. De ebbe ne menjünk bele.

2. mélyhámlasztás szépségszalonban.. aha. Mindent értek. A mélyhámlasztás a TCA-nál 35-45%-nál kezdődik. Ilyet nem adnak kozmetikusok kezébe és nem is vállalnák. Csak azért mondom, hogy tisztázzuk a fogalmakat. Ne legyen kétséged afelől, hogy a szépségszalonos hámlasztás is felszínmaratás.

Echooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

letta

2011. december 15.

Lehet hogy velem van baj, vagy inkább a bőrömmel, de ezidáig csalódás a termék. Hozzáteszem, hogy kb. 1 hónapja használom, napi 2x. Egyáltalán nem szárít, nem hámlaszt, ami akár jó is lehetne, de a pattanásokra sem érzem hogy hatna. Nem adom föl, elhasználom ha már egyszer megvettem, de tovább keresem a tökéletes szalicilsavas terméket. (Ha létezik egyáltalán.)

letta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 15.

lozmor

2011. május 30.

sok reményt fűztem hozzá, viszont nekem abszolút nem vált be, szinte semmit sem használt.

lozmor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

Njuszedli

2010. november 13.

Nyáron nem szabad
Ezt a "cuccot" nyáron csak és kizárólag akkor szabad használni, ha napközben minimum kétszer újrakenjük a minimum 30-as faktorú fényvédőt az arcunkra. A napfény és a BHA együtt ugyanis gyilkosság a bőrre nézve.
A folyékonyat még nem próbáltam, nekem a krém jött be.

Njuszedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 13.

Nyáron nem szabad
A folyékonyat még nem próbáltam, nekem a krém jött be.

kremkukac

2010. szeptember 11.

csalódás
Mindenki istenítette, így én is vettem. Ellenben a többiekkel én nem érzem ezzel a termékkel kapcsolatban az átütő woow érzést. A néha megjelenő pattanásaimra sem hatott. A többi Paulás termékkel sem kötöttem tartós barátságot.

kremkukac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 11.

csalódás

Ancico

2010. szeptember 8.

alapvető kence
Majdnem minden este használom nyáron, nem problémás különösebben a bőröm, de azért lehetne tisztább is. Jó, hogy van benne némi antioxidáns is, bár a 3 közül a liquidben a legkevesebb. A patijaimat nem tünteti el rögtön, ha akad néha, egy ismerősömről viszont (előtte nem használta) egy éjszaka alatt leszedett egy durva begyulladni készülő patit!

Ancico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. szeptember 8.

alapvető kence

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.