KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Kremcica

2017. október 11.

Több BHA hámlasztón vagyok már túl és bár még nem érzem hogy megtaláltam volna A hámlasztót, de ez igen szépen teljesít. Erősebb mint a Cosrx, G&G de gyengébb mint a PC problémás bőrre valója (világoskék). Én nyáron rendszeresen hámlasztottam (csakis BHA, AHA-stoppon voltam) nekem ezzel nem sikerült túlhámlasztanom napi használattal sem, annyira zsírosodott a bőröm. Felkenve mintha zselés állagú lenne és egy réteggel vonná be a bőrömet, amíg be nem szívódik érzem. Fura mert másik folyékony hámlasztóval nem éreztem ezt. De legalább nem szárítja szét az arcomat. :) A hatása most ősszel már pont jó, nyáron kevés lett volna pedig nincs is annyira problémás bőröm. Úgyhogy ha valaki problémás bőrrel nagyágyút keres a PC/Skinsmart háza táján a világoskéket válassza inkább. Normál bőrre ez tökéletes.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

abicicaaa

2017. október 7.

Annyiranagyonjo
Deluxe változatot használok, heti rendszeres használattal is kibír 3-4 hónapot
Óvatosan kell vele bánni, az elején nagyon beindultam tőle és mentem minden nap a fejemre, egy hét múlva hamlottam és nagy vörös anyahajok jelentek meg rajtam, a hormonális anyahajokon kívül
Szépen lassan kikiserleteztem, mostmár heti 2-3 alkalom elég, szépen rendben tartja a boromet, bár azt megjegyezném, hogy a néhanapján most is előbukkanó hormonális josagokkal természetesen nem bír el. De ez nem is az ő dolga :)
Én az ujjaimmal szoktam felvinni az arcomra, az arctisztito korongok felszívjak a termék jelentős részét.
Nagyon örülök hogy ratalaltam!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Annyiranagyonjo
Deluxe változatot használok, heti rendszeres használattal is kibír 3-4 hónapot
Nagyon örülök hogy ratalaltam!

mókincs

2017. szeptember 26.

Első hámlasztóm volt, csodát tett a leginkább mitesszeres bőrömmel. Akkoriban rendszeresen (havonta) jártam kozmetikushoz tisztításra. Egyértelműen ennek tudható be a javulás, a kozmetikusom is nyugtázta.
Azonban átestem a ló túloldalára, minden 2.nap használtam aminek következtében állandó hámló részek voltak az arcomon. Túlhámlasztottam. Egyébként fura, hogy a PC-s lányok a használati leírásnál napi 1 - 2 használatot nyugodt szívvel ajánlanak; szerintem ez még az erősen zsíros bőrt is taccsra vágja, na mindegy...
Szóval ésszel használva, valóban hatásos és szívből ajánlom.
Azóta áttértem a COSRX BHA-jára, az sokkal kíméletesebb, szigorúan heti 2x használva.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Szóval ésszel használva, valóban hatásos és szívből ajánlom.

Hanna83

2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem! Már egyszeri használat után is sokkal szebb a bőröm. Rendszeresen, de nem minden nap használom. Nagyon bevált, biztosan újraveszem.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hatshepsut

2017. június 30.

Annyira örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. A kombinált, tág pórusú bőrömet gyönyörűen tisztítja, az egykori lyukaknak nyoma sincs. Nem szárít, de finoman mattít.

UPDATE: A pattanásokkal nem tud mit kezdeni,a használata óta csak szaporodtak a pattijaim :( Ennyi pénzért többet vártam!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

dalmuska

2017. június 3.

Zsíros, miteszeres, pattanásos bőröm van, bár hozzáteszem sokat javult az években, azonban az utóbbi hónapokban ismét kezelhetetlen lett a bőröm. Olvasgattam neten a kémiai hámlasztásról, nézegettem termékeket, véleményeket, majd végül úgy döntöttem megrendelem, hátha jó lesz. És jó lett! Persze, gondolom kell neki egy kis idő hogy tényleg jól kipucolja a miteszereket. Azonban egy hónap használat után azt kell mondjam, hogy sokkal szebb lett a bőröm, egységesebb, puhább, és nincs már annyi miteszerem. A gyulladásokat is szépen lehúzza.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Fruzsi

2017. május 27.

Mindenképp liquid állagút szerettem volna, mert az szívódik fel a leginkább. Erősen mitesszeres, néhány gyulladt pattanással tarkított bőröm volt. Rezisztens a bőröm, így bírta az elején a napi szintű hámlasztást, és a T vonalam gyönyörűen letisztult, viszont az arcomon levő hatalmas, fehér (nem gyulladt) mitesszerekkel nem csinált semmit. 1 hónap után leritkítottam a használatot, heti 2-re, majd 2 hónapja már heti 1-szer használom heti 1 AHA-val kombinálva. Sajnos önmagában ez a termék nem oldotta meg az összes problémámat, de nagyon sokat segített az arcom állapotán. Mióta kipróbáltam az AHA gélt, azóta rájöttem, hogy a gél állagút sokkal könnyebb felvinni, mint ezt, így később lehet ebből is kipróbálom a gél változatot. Mindenesetre elégedett vagyok vele..

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Givett96

2017. május 27.

Több mint fél éve használom már. A kicsit pattanásosabb zsíros mitesszeres tágpórusú bőrömre vásároltam.
Az első pár hét szörnyű volt , olyan pattanások keletkeztek az arcomon ami amúgy csak ritkán jött elő...nagy kinyomhatatlanok , de egyszerre több is ..és miután egy elmúlt , jött helyette másik :D (abban az időben naponta használtam ) előnye az volt , hogy reggelente nem zsírban tocsogó arccal keltem fel :)
Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
A mitteszereket szépen kikaparta , az állam és a szám körül. Azóta nincs vele gondom .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .
Szerintem újra vevős , ez az eddigi olyan szerem , ami használt valamit , még ha nem is minden problémámat szüntette meg .

Givett96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .

pannapanna999

Korcsoport: < 18
2017. május 8.

Úristen, nekem ez maga a tökély!
Három mintát rendeltem meg, mert azért 11k-t nem akarok kidobni holmi hirtelen fellángolásokra, de hát ez valami csoda!!
Most ezt a három mintát kitöltöttem egy kiürült krémes dobozba, és hidratálás előtt belemasszírozok egy cseppet a T zónámba. Már az első nap éreztem a hatását, sokkal tovább maradt matt a bőröm (persze nap végére átfénylett így is brühühü), szóval "majd ha egyszer sok pénzem lesz..." :D

pannapanna999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 8.

Úristen, nekem ez maga a tökély!

sapiviki

2017. április 26.

6 hete használom,és úgy szerettem volna ha működik, az utolsó mentsváramként vettem meg a mitesszeres orromra/államra,de semmit nem javított a helyzeten. Minden nap használom mert bírja a bőröm, érzem,hogy azóta húzódik,sokkal több hidratáló krémet kell használnom,de ezen kívül semmi változás. Még a patik számát sem csökkentette. Természetesen nem csak ettől vártam a csodát, "kézi" segítséggel is próbálom eltüntetni a fekete pontokat,de semmi.
Annyiban segített,hogy a zsírosodásra hajlamos bőrömet megzabolázta,ennek legalább örülök,ezért adok 3*-ot.
Deluxe mintát vettem meg, tényleg sokáig kitart, én az ujjbegyeimre cseppentek és úgy viszem fel az arcomra. Elhasználom a teljes flakonnal, hátha történik valami csoda,és majd jövök vissza updatelni. :( :(

Update:
Amióta nem használom,az arcom rettentően hamar zsírosodik,előtte nem volt ilyen. Megbántam,hogy elkezdtem használni :(

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Update:

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.