KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Givett96

2017. május 27.

Több mint fél éve használom már. A kicsit pattanásosabb zsíros mitesszeres tágpórusú bőrömre vásároltam.
Az első pár hét szörnyű volt , olyan pattanások keletkeztek az arcomon ami amúgy csak ritkán jött elő...nagy kinyomhatatlanok , de egyszerre több is ..és miután egy elmúlt , jött helyette másik :D (abban az időben naponta használtam ) előnye az volt , hogy reggelente nem zsírban tocsogó arccal keltem fel :)
Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
A mitteszereket szépen kikaparta , az állam és a szám körül. Azóta nincs vele gondom .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .
Szerintem újra vevős , ez az eddigi olyan szerem , ami használt valamit , még ha nem is minden problémámat szüntette meg .

Givett96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .

pannapanna999

Korcsoport: < 18
2017. május 8.

Úristen, nekem ez maga a tökély!
Három mintát rendeltem meg, mert azért 11k-t nem akarok kidobni holmi hirtelen fellángolásokra, de hát ez valami csoda!!
Most ezt a három mintát kitöltöttem egy kiürült krémes dobozba, és hidratálás előtt belemasszírozok egy cseppet a T zónámba. Már az első nap éreztem a hatását, sokkal tovább maradt matt a bőröm (persze nap végére átfénylett így is brühühü), szóval "majd ha egyszer sok pénzem lesz..." :D

pannapanna999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 8.

Úristen, nekem ez maga a tökély!

sapiviki

2017. április 26.

6 hete használom,és úgy szerettem volna ha működik, az utolsó mentsváramként vettem meg a mitesszeres orromra/államra,de semmit nem javított a helyzeten. Minden nap használom mert bírja a bőröm, érzem,hogy azóta húzódik,sokkal több hidratáló krémet kell használnom,de ezen kívül semmi változás. Még a patik számát sem csökkentette. Természetesen nem csak ettől vártam a csodát, "kézi" segítséggel is próbálom eltüntetni a fekete pontokat,de semmi.
Annyiban segített,hogy a zsírosodásra hajlamos bőrömet megzabolázta,ennek legalább örülök,ezért adok 3*-ot.
Deluxe mintát vettem meg, tényleg sokáig kitart, én az ujjbegyeimre cseppentek és úgy viszem fel az arcomra. Elhasználom a teljes flakonnal, hátha történik valami csoda,és majd jövök vissza updatelni. :( :(

Update:
Amióta nem használom,az arcom rettentően hamar zsírosodik,előtte nem volt ilyen. Megbántam,hogy elkezdtem használni :(

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Update:

silver

2017. április 22.

Update: NOPE NOPE NOPE.
A kezdeti lelkesedésem ellenére, teljesen megbántam ezt az egészet. Tinikoromban voltak utoljára olyan nagy, csúnya, piros pattanásaim, mint most. :( Azt hittem, csak véletlen egybeesés, de néhány hét tesztelgetés után rájöttem, hogy bizony ez a termék okozta őket. Csak azon a területen jelennek meg a pattanások, ahol alkalmazom a terméket, és csak 1-2 nappal használat után, szóval nem esett le azonnal, hogy van összefüggés, de bizony van.
Csalódott vagyok, és azt hiszem egy időre elment a kedvem a kémiai hámlasztástól és egyéb csodadolgokkal való kísérletezéstől.

márc.14. A fizikai hámlasztók nem segítettek a szemöldököm közötti illetve az orromon lévő hámló részen. Ezért rendeltem ebből a termékből (először csak egy picike tasakos) mintát. Megdöbbentő módon már az első használat után látható és érezhető volt a különbség, gyönyörű sima lett a bőröm azokon a területeken, nyom nélkül eltűntek az elhalt hámsejtek. Az a 1,5 ml-es minta több alkalomra is elég volt. Aztán vettem egy deluxe mintát is
Csak ezekre a nagyon makacs problémás területekre viszem fel. Az arcom többi részén a szokásos Himalaya Herbals barackos radíromat használom.
Azt az egyet sajnálom, hogy nem próbáltam ki előbb a kémiai hámlasztást. :)
A Paulaschoice.hu-ról rendeltem, az ügyfélszolgálattal pedig abszolút pozitív a tapasztalatom, nagyon kedves, vásárlóbarát a hozzáállásuk!

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Update: NOPE NOPE NOPE.

Azt az egyet sajnálom, hogy nem próbáltam ki előbb a kémiai hámlasztást. :)

kiskacsa01

2017. április 21.

Szépen kezeli a gyulladt pattanásos bőr. A mitesszerekkel ugyan az sem tud mit kezdeni, de sokat javít az összképen. AHA-val felváltva használom hetente, és azóta - lekopogom - csak a néhány kis pattanásom volt.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

kismacska00

2017. április 19.

3 hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sosem volt még ilyen szép a bőröm, mint amióta ezt használom. Radikális, látványos különbséget hozott, mondhatni reményt adott a könnyen kipattogó, mindenre érzékeny börőmnek. Kellemes érzés felvinni, nem szárít és valóban egységesebb bőrképet ad, sokkal, de sokkal kevesebb problémám van az arcommal, mint őelőtte. A mitesszereket nekem ugyan nem távolította el, de még így is nagy megkönnyebbülést jelent számomra ez a termék. Talán egy erősebb hámlasztót is kipróbálok mellé, de kezdésnek engem ez teljesen meggyőzött, mert hatásos.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

CataKatinka

2017. április 19.

Nekem nagyon szépen rendbe tette a mitesszeres bőrömet az orrom és az állam környékén, és az arcom is olyan üde lett tőle, tavasszal kellett egy kis megújulás, ezt hámlasztással próbáltam elérni és csodás lett az eredmény, beépítettem a heti rutinomba.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

kalen

2017. április 18.

Ez az a csodaszer, aminek használata eddig a leglátványosabb eredményt hozta a zsíros, pattanásos bőrömön. Miután egy deluxe mintát elasználtam, kénytelen voltam megrendelni a teljes kiszerelést. A mitesszereket nekem nem tünteti el, viszon egy sokkal szebb, egységesebb bőrképet lehet vele elérni. Pattanások pedig sokkal, de sokkal ritkábban fordulnak elő, és közel sem olyan vészesek, mint korábban.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

kneva

2017. április 3.

Három hete használom. Úgy vált be, hogy minden 4. nap áttörlöm vele az arcomat. A rákövetkező két napban az arcom szuper matt, a szokásos nappali arckrémemet használva semennyire sem fényesedik át. Hihetetlen, hogy a bőröm ilyen is lehet. A mitesszereket ezidáig nem tüntette el, ezért vacillálok, hogy a kéket kellett volna megvennem, azt ajánlják tág pórusokra. Abból tasakos mintát próbáltam. Ez számomra egy kicsit "ragadósabb" a kékhez képest, de ez nem zavaró. Ma hirtelen ötlettől vezérelve áttöröltem vele a cserepesre száradt ajkaimat is, amikor mostanra pihe-puhák lettek. El sem hiszem.

Update: November óta használok egy delux-mintát, most már minden második este. Szerintem ez a kis kiszerelés is sokáig elég. Kisebbek lettek a mitesszerek, de azért nem tűntek el. Nem használok vattakorongot, hanem rácseppentem az arcomra és az ujjaimmal szétkenem. Várok pár percet, fogat mosok, stb. és utána folytatom szérummal illetve krémmel az esti rutint. Egyre jobban bírja a bőröm, biztosan még hatásosabb lesz, ha minden este fogom használni.

Update2: Túlhámlasztottam magam, nekem sok a minden este. Egy darabig nem használtam, most térek vissza hozzá. Ha elfogy, lehet h inkább egy enyhébbet veszek, ami a rozaceás bőrre való 1%-os, vagy inkább a G&G Calm Down.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

mse02

2017. április 3.

Up: Pattanásokat okozott, begyulladt tőle az arcom, rémesen néz ki,
....eladóvá vált, akinek bevált vagy kiszeretné próbálni

Nagyon régóta küzdök a pattanásokkal a bőrgyógyász sem tudott még semmit javítani rajta, csak a pénzt dobom ki a sok patikai krémre.
Én személy szerint féltem az itthoni kémiai hámlasztástól, de most a krémmánián olvasottak hatására megrendeltem ezt és egy'smást a paula's choice-tól.
Az aha egyenlőre nem vált be, sőt hetekig tartott mire begyógyítottam az "égési" sérülést amit okozott, de ezt majd oda írom le, amikor elég tapasztalatom lesz róla.
Erről a 2%-os BHA savról viszont nagyon jó véleménnyel vagyok, az arcbőröm őt nagyon jól tolerálja, akár minden este is felkenhetem.
Láthatóan szebbé és egyenletesebbé tette az arcbőröm, nem tisztult le teljesen, de láthatóan csökkentek a pattanások. (talán csak idő kérdése a többi patti)
(Hidratáló krémek mellett) Minimálisan szárítja az orr tövem és a szám körüli bőrt, más gyógyszertári krémek egészen sebesre tudtak szárítani.
Ami miatt levonok egy csillagot tőle, az állaga amivel nehéz boldogulni, ha vattakoronggal viszem fel, akkor sokat elpazarolok belőle (ilyen ár mellett elég zavaró), ha újjal ill. kézzel kenem fel nehezebb bonyolultabb, jól eloszlatni az arcomon és végig csorog a kezemen.
Az árhoz visszatérve, más márkáknál megtaláltam olcsóbban, ezért biztosan nem ezt fogom újra venni.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Up: Pattanásokat okozott, begyulladt tőle az arcom, rémesen néz ki,
....eladóvá vált, akinek bevált vagy kiszeretné próbálni

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.