KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Nonaa

2017. március 3.

A nagy kiszerelést használtam el az AHA hámlasztóval együtt (vagyis egymást kieégszítve, tudatosan használva). Semmi változást nem láttam a bőrömön, számomra kidobott pénzt volt (ami diákként nagyon nagy kiadást jelentett).

Nonaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

tiamoitalia

2017. február 25.

Imádom!
Nagyon szépen rendbe tette a börömet már pár használat után, egész biztosan újravevös lesz, ha elfogy. Együtt használom a nappali fényvédös krémmel, estére pedig szintén Paulától használok éjszakai hidratálót, és semmi pénzért sem adnám. Csak azt sajnálom, hogy hamarább nem találtam rá ezekre a termékekre.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Imádom!

zseni

2017. február 23.

mar harmadszorra vettem ujra, nem is tudom, eddig miert nem irtam rola velemenyt. szerintem normal-pattanasokra hajlamos/kombinalt/zsiros börüeknek ez csodaszer lehet, DE tudni kell jol hasznalni, es azt, hogy kinek mi müködik, sajnos mindenkinek egyenileg ki kell tapasztalni. tenyleg erdemes lehet elöször ritkabban hasznalni, es ha jol reagal a bör, fokozatosan egyre többet. szerintem nagyon megeri kitartani mellette!

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

ancsa29

2017. február 17.

Deluxe mintat hasznalok belole, felvaltva hasznalom az 5% AHA-val. Egy rosszabb-pattanasosabb idoszak utan hasznaltam, beugrott, hogy regen olyan szep volt a borom, mikor ezt hasznaltam es mikor lealltam vele, elkezdett romlani. Most ujra hasznalom, par het alatt csodaszepen letisztult a borom, mar a piros napos unnepek korul sem jon ki egy darab pattanas se, pedig regen oriasi dudorok nottek ki mindenhol :( Miota a rutinom resze, ismet szep a borom :)

ancsa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

mentelo

2017. február 13.

Sajnos nekem semmit nem használt.Közepesen csúnya az arcom,nem 1-2 pattanásom van de nem is a nagyon súlyos kategória.A pattanások,mitesszerek száma egyáltalán nem csökkent.Ugyanúgy nap mint nap jöttek ki újabb és újabb pattanások.Sőt a gyulladt,vörös pattanásokat se húzta vissza,nem enyhültek.Minden este használtam,nem spóroltam vele, 1hónapig tartott a 30ml-es kiszerelés.Azt még megjegyezném,hogy miután felvittem az arcomra kicsit viszketett,ez kb.1-2óráig tartott és nem folyamatosan.

mentelo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

rimfruaa

2017. február 8.

Nagyon jó termék, teljesen megéri az árát. Érzékeny bőrön szerintem vigyázni kell vele egy kicsit, mert én a végén úgy álltam be rá, hogy heti kb. 3 alkalom elég volt. Csodatevő! :)

rimfruaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

annroi

2017. február 6.

Eredetileg a lotion kiszerelést szerettem volna, de csak ebből volt deluxe minta, úgyhogy maradt ő. (Talán az kevésbé szárított volna.)
Az első pár napban ki kellett tapasztalnom, hogyan használjam, mert napi használatnál nagyon elkezdte szárítani a bőröm, még a kétnaponta alkalmazás sem volt az igazi, de egy erősebb hidratáló krémmel működik a dolog. Annyira nem vagyok kibékülve a kiszereléssel és az állaggal, de egyébként nem nehéz használni, nem használok hozzá vattapamacsot, csak szimplán az arcomra cseppentem és elkenem. Remélem így sokáig elég lesz. :D
Két hete használom, azóta nem igazán jött ki pattanás, pedig pont "azokon a napokon" kezdtem el alkalmazni. A pattanás utáni foltjaim halványabbak, a mitesszereim viszont még mindig ott virítanak az orromon. Majd jövök updatelni, addig is egy négyest adok neki.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Elizabeth24

2017. február 1.

A 30 ml-s mintát vettem meg próbára.Először fogtam bele ilyen jellegű hámlasztásba.A minta fele talán elfogyott.egy darabig próbálkoztam vele,de nem sikerült elérnem a várt hatást.Pattanásokat okozott, meg úgy éreztem, hogy az arcom rosszabb állapotba került.Valahogy az én bőröm nem szereti a Paula's termékeit.Most AHA hámlasztással próbálkozom,koreai termékekkel.Nem akarok túl korai véleményt mondani, de azok eddig nem rontottak a helyzetemen,sőt nem hámlik a bőröm, mint azelőtt.Talán az én bőröm nem szereti a BHA hámlasztást.

Elizabeth24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

kreammania

2017. január 27.

Én csak a kis minta kiszerelést vettem meg,de szerintem így is hatásos.Körülbelül egy hónapja használom,de nagyon jól felveszi a versenyt a mitesszerekkel is és a pattanásokkal is.Akinek zsíros vagy kombinált bőr típusa van, és sokat szenved vele,annak csak ajánlani tudom. Az ára ne tartson vissza senkit,mert jó termék és a kis kiszerelés is sokáig kitart :)

kreammania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

tangril

2017. január 10.

Már vagy 3 hónapja használom és eddig nem okozott csalódást :) Szerencsére nem pattanásos a bőröm, de a mitesszerekkel meggyűlik a bajom, de ez a hámlasztó csodásan levitte. A bőröm utána egyenletes és tiszta, ha pár napig nem használom akkor már jönnek is vissza a mitik, szóval a 10 lépéses arcápoló rutinom egyik főkelléke. A kis kiszerelést (30 ml) vettem meg, ez nekem bőven jó, mert folyós, így pár csepp elég nekem belőle :) Feltétlenül újraveszem.

tangril
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.