KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kismacska00

2017. április 19.

3 hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sosem volt még ilyen szép a bőröm, mint amióta ezt használom. Radikális, látványos különbséget hozott, mondhatni reményt adott a könnyen kipattogó, mindenre érzékeny börőmnek. Kellemes érzés felvinni, nem szárít és valóban egységesebb bőrképet ad, sokkal, de sokkal kevesebb problémám van az arcommal, mint őelőtte. A mitesszereket nekem ugyan nem távolította el, de még így is nagy megkönnyebbülést jelent számomra ez a termék. Talán egy erősebb hámlasztót is kipróbálok mellé, de kezdésnek engem ez teljesen meggyőzött, mert hatásos.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

CataKatinka

2017. április 19.

Nekem nagyon szépen rendbe tette a mitesszeres bőrömet az orrom és az állam környékén, és az arcom is olyan üde lett tőle, tavasszal kellett egy kis megújulás, ezt hámlasztással próbáltam elérni és csodás lett az eredmény, beépítettem a heti rutinomba.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

kalen

2017. április 18.

Ez az a csodaszer, aminek használata eddig a leglátványosabb eredményt hozta a zsíros, pattanásos bőrömön. Miután egy deluxe mintát elasználtam, kénytelen voltam megrendelni a teljes kiszerelést. A mitesszereket nekem nem tünteti el, viszon egy sokkal szebb, egységesebb bőrképet lehet vele elérni. Pattanások pedig sokkal, de sokkal ritkábban fordulnak elő, és közel sem olyan vészesek, mint korábban.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

kneva

2017. április 3.

Három hete használom. Úgy vált be, hogy minden 4. nap áttörlöm vele az arcomat. A rákövetkező két napban az arcom szuper matt, a szokásos nappali arckrémemet használva semennyire sem fényesedik át. Hihetetlen, hogy a bőröm ilyen is lehet. A mitesszereket ezidáig nem tüntette el, ezért vacillálok, hogy a kéket kellett volna megvennem, azt ajánlják tág pórusokra. Abból tasakos mintát próbáltam. Ez számomra egy kicsit "ragadósabb" a kékhez képest, de ez nem zavaró. Ma hirtelen ötlettől vezérelve áttöröltem vele a cserepesre száradt ajkaimat is, amikor mostanra pihe-puhák lettek. El sem hiszem.

Update: November óta használok egy delux-mintát, most már minden második este. Szerintem ez a kis kiszerelés is sokáig elég. Kisebbek lettek a mitesszerek, de azért nem tűntek el. Nem használok vattakorongot, hanem rácseppentem az arcomra és az ujjaimmal szétkenem. Várok pár percet, fogat mosok, stb. és utána folytatom szérummal illetve krémmel az esti rutint. Egyre jobban bírja a bőröm, biztosan még hatásosabb lesz, ha minden este fogom használni.

Update2: Túlhámlasztottam magam, nekem sok a minden este. Egy darabig nem használtam, most térek vissza hozzá. Ha elfogy, lehet h inkább egy enyhébbet veszek, ami a rozaceás bőrre való 1%-os, vagy inkább a G&G Calm Down.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

mse02

2017. április 3.

Up: Pattanásokat okozott, begyulladt tőle az arcom, rémesen néz ki,
....eladóvá vált, akinek bevált vagy kiszeretné próbálni

Nagyon régóta küzdök a pattanásokkal a bőrgyógyász sem tudott még semmit javítani rajta, csak a pénzt dobom ki a sok patikai krémre.
Én személy szerint féltem az itthoni kémiai hámlasztástól, de most a krémmánián olvasottak hatására megrendeltem ezt és egy'smást a paula's choice-tól.
Az aha egyenlőre nem vált be, sőt hetekig tartott mire begyógyítottam az "égési" sérülést amit okozott, de ezt majd oda írom le, amikor elég tapasztalatom lesz róla.
Erről a 2%-os BHA savról viszont nagyon jó véleménnyel vagyok, az arcbőröm őt nagyon jól tolerálja, akár minden este is felkenhetem.
Láthatóan szebbé és egyenletesebbé tette az arcbőröm, nem tisztult le teljesen, de láthatóan csökkentek a pattanások. (talán csak idő kérdése a többi patti)
(Hidratáló krémek mellett) Minimálisan szárítja az orr tövem és a szám körüli bőrt, más gyógyszertári krémek egészen sebesre tudtak szárítani.
Ami miatt levonok egy csillagot tőle, az állaga amivel nehéz boldogulni, ha vattakoronggal viszem fel, akkor sokat elpazarolok belőle (ilyen ár mellett elég zavaró), ha újjal ill. kézzel kenem fel nehezebb bonyolultabb, jól eloszlatni az arcomon és végig csorog a kezemen.
Az árhoz visszatérve, más márkáknál megtaláltam olcsóbban, ezért biztosan nem ezt fogom újra venni.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Up: Pattanásokat okozott, begyulladt tőle az arcom, rémesen néz ki,
....eladóvá vált, akinek bevált vagy kiszeretné próbálni

goldgirl

2017. március 29.

Kb két éve ruháztam be a delux változatára és milyen jól tettem, hogy nem nagy kiszerelést vettem egyből. Mindig próbálkoztam vele, de gyors javulás után hirtelen romlott a bőröm és gyulladt pattanásokat okozott. Vagyis ezt akkor még nem ennek tudtam be, de leálltam vele. Majd Idén februárban újra neki álltam használni és valami elképesztő heveny, gyulladt pattanások jöttek ki az orcám jobb oldalán, illetve áll alatt, amik azóta nagy nehezen elmúltak, de ami utánuk maradt nem köszöntem meg...ezért leálltam vele. Most ennek helyre hozásával küszködök, de azt hiszem elbúcsúzom ettől a bha folyadéktól. Lepontozom, mert nekem nem jött be, ez persze nm azt jelenti, hogy másnak nem lehet csodaszer, csak nekem nemhogy nem használt, hanem rontott az állapotomon.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

BakosEszter

Korcsoport: < 18
2017. március 26.

Nagyon szeretem! Kevesebb pattanásom van amióta ezt használom!

BakosEszter
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon szeretem! Kevesebb pattanásom van amióta ezt használom!

KlauCica

2017. március 26.

Vegyes érzelmeim vannak, az ára miatta kisebb kiszerelést a "mintát" vásároltam meg belőle kiszállítással így is majdnem 5000 Ft-ban állt meg a dolog. Nagy reményeket fűztem hozzá a vélemények alapján de nekem sajnos nem hozott látványos eredményt, sőt tulajdonképpen nem vettem észre pozitív hatást. Mostanában rendkívül pattanásra hajlamos a bőröm az egész arcomat piros pöttyök, foltok, hegek borítják és nagyon nehezen tisztul ki ha egy folt eltűnt jött két újabb. Ennek a problémának a megoldását vártam tőle de sajnos semmi. Az arcomat egyébként szárítani nem szárította, illata kellemes, pár csepp is elég a teljes arcra.

KlauCica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Ansi

2017. március 24.

Alig egy hete rendeltem meg az ára miatt egyelőre csak a mintát belőle. Az én arcbőröm kombinált, a T-vonalban zsíros a többi helyen pedig eléggé vízhiányos, főleg télen, nagyon ki tud száradni. Az első 2 napon reggel és este is használtam, de a második napon már kicsit csípett és piros is lett tőle az arcom, azóta csak esténként használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez az első próbálkozásom hámlasztókkal. Lekopogom, de azóta nem fénylik az arcom és az elhalt hámsejteknek nyoma sincs. Ha elfogytak a minták, biztosan meg fogom venni a nagy kiszerelést. :)

Ansi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

truska

2017. március 23.

A Clear extra strength-et cseréltem le erre. Nagyon durva pattanásaimon az is sokat segített, de valahogy hosszabb távon ezzel szebb a bőröm ( no meg néha retinolos szérumot is használok, a kettő együtt tényleg csodát tesz). Szerintem problémás bőrrel mindenképpen érdemes vele tenni egy próbát( főleg aki eddig csak fizikai hámlasztót használt. )

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.