KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

KlauCica

2017. március 26.

Vegyes érzelmeim vannak, az ára miatta kisebb kiszerelést a "mintát" vásároltam meg belőle kiszállítással így is majdnem 5000 Ft-ban állt meg a dolog. Nagy reményeket fűztem hozzá a vélemények alapján de nekem sajnos nem hozott látványos eredményt, sőt tulajdonképpen nem vettem észre pozitív hatást. Mostanában rendkívül pattanásra hajlamos a bőröm az egész arcomat piros pöttyök, foltok, hegek borítják és nagyon nehezen tisztul ki ha egy folt eltűnt jött két újabb. Ennek a problémának a megoldását vártam tőle de sajnos semmi. Az arcomat egyébként szárítani nem szárította, illata kellemes, pár csepp is elég a teljes arcra.

KlauCica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Ansi

2017. március 24.

Alig egy hete rendeltem meg az ára miatt egyelőre csak a mintát belőle. Az én arcbőröm kombinált, a T-vonalban zsíros a többi helyen pedig eléggé vízhiányos, főleg télen, nagyon ki tud száradni. Az első 2 napon reggel és este is használtam, de a második napon már kicsit csípett és piros is lett tőle az arcom, azóta csak esténként használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez az első próbálkozásom hámlasztókkal. Lekopogom, de azóta nem fénylik az arcom és az elhalt hámsejteknek nyoma sincs. Ha elfogytak a minták, biztosan meg fogom venni a nagy kiszerelést. :)

Ansi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

truska

2017. március 23.

A Clear extra strength-et cseréltem le erre. Nagyon durva pattanásaimon az is sokat segített, de valahogy hosszabb távon ezzel szebb a bőröm ( no meg néha retinolos szérumot is használok, a kettő együtt tényleg csodát tesz). Szerintem problémás bőrrel mindenképpen érdemes vele tenni egy próbát( főleg aki eddig csak fizikai hámlasztót használt. )

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

szucsanna

2017. március 23.

Azt nem mondom, hogy varázsszer, de mostmár legalább a hámlasztókban hiszek miatta.

Biztos, hogy újra veszem.

Én kis kiszereléssel kezdtem és egy komplett csomagot vettem mellé, de a lemosót és a nappali krémet mellőle le fogom cserélni.

Lassan 30 vagyok és még mindig pattanásokkal küzdök. Viszont amióta használom már csak egy hónapban kétszer tör rám az hogy kivirágzik az arcom.

Nekem nagyon zsíros volt a bőröm, de végre nem csillog és a kezemet végighúzva szintén nem marad rajta semmi.

szucsanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

Biztos, hogy újra veszem.

incifinc

2017. március 5.

Mikor használtam, szép egységes bőrképem lett, a pórusok kisebbek lettek. A ráncok maradtak. 30-as fényvédőt használtam, de nekem kevés volt.
Teljesen száraz bőrre kell feltenni tisztítás után, majd min. fél órán át hagyni hatni.
Van olcsóbb pl cosrx.

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Van olcsóbb pl cosrx.

Nonaa

2017. március 3.

A nagy kiszerelést használtam el az AHA hámlasztóval együtt (vagyis egymást kieégszítve, tudatosan használva). Semmi változást nem láttam a bőrömön, számomra kidobott pénzt volt (ami diákként nagyon nagy kiadást jelentett).

Nonaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

tiamoitalia

2017. február 25.

Imádom!
Nagyon szépen rendbe tette a börömet már pár használat után, egész biztosan újravevös lesz, ha elfogy. Együtt használom a nappali fényvédös krémmel, estére pedig szintén Paulától használok éjszakai hidratálót, és semmi pénzért sem adnám. Csak azt sajnálom, hogy hamarább nem találtam rá ezekre a termékekre.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Imádom!

zseni

2017. február 23.

mar harmadszorra vettem ujra, nem is tudom, eddig miert nem irtam rola velemenyt. szerintem normal-pattanasokra hajlamos/kombinalt/zsiros börüeknek ez csodaszer lehet, DE tudni kell jol hasznalni, es azt, hogy kinek mi müködik, sajnos mindenkinek egyenileg ki kell tapasztalni. tenyleg erdemes lehet elöször ritkabban hasznalni, es ha jol reagal a bör, fokozatosan egyre többet. szerintem nagyon megeri kitartani mellette!

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

ancsa29

2017. február 17.

Deluxe mintat hasznalok belole, felvaltva hasznalom az 5% AHA-val. Egy rosszabb-pattanasosabb idoszak utan hasznaltam, beugrott, hogy regen olyan szep volt a borom, mikor ezt hasznaltam es mikor lealltam vele, elkezdett romlani. Most ujra hasznalom, par het alatt csodaszepen letisztult a borom, mar a piros napos unnepek korul sem jon ki egy darab pattanas se, pedig regen oriasi dudorok nottek ki mindenhol :( Miota a rutinom resze, ismet szep a borom :)

ancsa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

mentelo

2017. február 13.

Sajnos nekem semmit nem használt.Közepesen csúnya az arcom,nem 1-2 pattanásom van de nem is a nagyon súlyos kategória.A pattanások,mitesszerek száma egyáltalán nem csökkent.Ugyanúgy nap mint nap jöttek ki újabb és újabb pattanások.Sőt a gyulladt,vörös pattanásokat se húzta vissza,nem enyhültek.Minden este használtam,nem spóroltam vele, 1hónapig tartott a 30ml-es kiszerelés.Azt még megjegyezném,hogy miután felvittem az arcomra kicsit viszketett,ez kb.1-2óráig tartott és nem folyamatosan.

mentelo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.