KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8000 , Eladó: kettle
Állapot: képen jelölt vonalig, Helyszín: Budapest, Blaha-Corvin, fizetés: személyes átvétel
rimfruaa

2017. február 8.

Nagyon jó termék, teljesen megéri az árát. Érzékeny bőrön szerintem vigyázni kell vele egy kicsit, mert én a végén úgy álltam be rá, hogy heti kb. 3 alkalom elég volt. Csodatevő! :)

rimfruaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

annroi

2017. február 6.

Eredetileg a lotion kiszerelést szerettem volna, de csak ebből volt deluxe minta, úgyhogy maradt ő. (Talán az kevésbé szárított volna.)
Az első pár napban ki kellett tapasztalnom, hogyan használjam, mert napi használatnál nagyon elkezdte szárítani a bőröm, még a kétnaponta alkalmazás sem volt az igazi, de egy erősebb hidratáló krémmel működik a dolog. Annyira nem vagyok kibékülve a kiszereléssel és az állaggal, de egyébként nem nehéz használni, nem használok hozzá vattapamacsot, csak szimplán az arcomra cseppentem és elkenem. Remélem így sokáig elég lesz. :D
Két hete használom, azóta nem igazán jött ki pattanás, pedig pont "azokon a napokon" kezdtem el alkalmazni. A pattanás utáni foltjaim halványabbak, a mitesszereim viszont még mindig ott virítanak az orromon. Majd jövök updatelni, addig is egy négyest adok neki.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Elizabeth24

2017. február 1.

A 30 ml-s mintát vettem meg próbára.Először fogtam bele ilyen jellegű hámlasztásba.A minta fele talán elfogyott.egy darabig próbálkoztam vele,de nem sikerült elérnem a várt hatást.Pattanásokat okozott, meg úgy éreztem, hogy az arcom rosszabb állapotba került.Valahogy az én bőröm nem szereti a Paula's termékeit.Most AHA hámlasztással próbálkozom,koreai termékekkel.Nem akarok túl korai véleményt mondani, de azok eddig nem rontottak a helyzetemen,sőt nem hámlik a bőröm, mint azelőtt.Talán az én bőröm nem szereti a BHA hámlasztást.

Elizabeth24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

kreammania

2017. január 27.

Én csak a kis minta kiszerelést vettem meg,de szerintem így is hatásos.Körülbelül egy hónapja használom,de nagyon jól felveszi a versenyt a mitesszerekkel is és a pattanásokkal is.Akinek zsíros vagy kombinált bőr típusa van, és sokat szenved vele,annak csak ajánlani tudom. Az ára ne tartson vissza senkit,mert jó termék és a kis kiszerelés is sokáig kitart :)

kreammania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

tangril

2017. január 10.

Már vagy 3 hónapja használom és eddig nem okozott csalódást :) Szerencsére nem pattanásos a bőröm, de a mitesszerekkel meggyűlik a bajom, de ez a hámlasztó csodásan levitte. A bőröm utána egyenletes és tiszta, ha pár napig nem használom akkor már jönnek is vissza a mitik, szóval a 10 lépéses arcápoló rutinom egyik főkelléke. A kis kiszerelést (30 ml) vettem meg, ez nekem bőven jó, mert folyós, így pár csepp elég nekem belőle :) Feltétlenül újraveszem.

tangril
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Pilatesgirl

Korcsoport: < 18
2017. január 2.

Pilatesgirl vagyok, a pontozási formám pedig a következő: 1 csillagról indítok, mikor megrendelem a terméket, majd 4 hétig (~egy hónapig) tesztelve, minden héten emelem/csökkentem/meghagyom a csillagok számát, indoklást írva mellé.
Bár a csillagozásba nem számítom bele, de leírom a cégekről kapott tapasztalataimat is, emellett, már az elején adok egy csillagot, ha megfelelőnek tartom a termék designját. az első véleményt a termékről. Most is ezzel kezdeném:

Paulaschoice.com :
Az oldal igényes letisztult, a termékekről minden információt meg lehet találni, tanácsot adnak a használatához, felsorolják az összetevőket, leírják kinek ajánlott a termék. Lehetőség van (nem minden termékből, de úgy a feléből) mintát, deluxe mintát, a teljes kiszerelésű terméket (ez mindegyikből van) venni. A képek a termékekről ugyancsak letisztultak, igényesek. Minden bőrtípusnak gyártanak termékeket, különböző textúrákkal dolgoznak, így egy-egy bőrtípuson belül is meg lehet találni a nekünk legjobb terméket. Külön kiemelném a kedvenc részemet az oldalon, a chat ablakot. Itt segítséget, tanácsot lehet kérni a Paula's Choice ügyfélszolgálatától. Többször is kipróbáltam a funkciót, és teljes mértékben elégedett vagyok. Arra számítottam, megpróbálnak mindenre rábeszélni, rám erőltetik a legdrágább termékeket, de nem így történt. És ez tette ELŐSZÖR szimpatikussá a márkát. Több, erősebb termékhez ajánlották a mintát kipróbálásra, ha valami szerintük nem az én bőrtípusomnak megfelelő átirányítottak másikra, tanácsokat adtak, mivel tudom egy-egy központi termék hatását feltúrbózni. Összességében az
oldal 5-ből 5

A termék design, ár:
A termék első látásra szimpatikussá vált, egyszerű, letisztult luxus kinézete van, a legapróbb giccs nélkül, azt sugallja, itt a termék a fontos. Kupakjából mérsékelten jön a folyadék, csak cseppekben, ez nagyon jó megsegíti az adagolást, először még meg is kellett picit pöccintenek hogy jöjjön, így körülbelül nulla az esélye, hogy fölöslegesen kifolyjon. A termék ára hatalmas, így csak deluxe mintát rendeltem (ismétlem, nagyon szimpatikus, hogy erre is lehetőség van), mivel több mint 10 ezer forintot sajnálok egy zsákbamacskáért. Azonban ha bejön, lecsapok egy teljes kiszerelésre.
A termék összességében:
5-ből 4 (-1 csillag=ár)

Design: Összességében ját a +1 csillag!

1 hét: Letelt egy hét, így leírnám a tapasztalataimat. A pattanásaim nagyrészt eltűntek, kijönni újak sokkal mérsékeltebben jönnek ki, épphogy 1-2 ami elképesztő a koromhoz képest (15) úgy, hogy a családom mindig is pattanásos volt. Ehhez sajnos napi 2x kellett használnom, amivel gyorsan fogy a termék, de ha a nyomkodás miatti sebeim eltűntek, még így használom 1-2 napig, és lecsökkentem.

1.hét: +1 csillag

A 2. hét: A hétről nem tudok nyilatkozni, csak annyit hogy nem jött ki sokkal több pattanás, mivel beütöttek a nehéz napok. Én ilyenkor mindig kipattogok, és most is ez történt csak kisebb mértékbe, de olyan érzés mint ha megszakítottam volna a kúrát. Nem vonok le csillagot mert kicsit fékezte a pattik kialakulását de erre a hétre sajnos a pluszt se adom meg.

3. hét: Megtanultam, hogy vigyázni kell a hámlasztóval, mert könnyű túlzásba esni, ez nem a termék hibája. A bőröm állapota úgy érzem javult, kevesebb pattanás jön ki rajtam(bár nem sokkal), de ami nagy pozitívum, hogy a nagy, fájó pattanások teljesen elkerülnek!!!
+1*

Pilatesgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 2.

Paulaschoice.com :
oldal 5-ből 5

A termék design, ár:
A termék összességében:
5-ből 4 (-1 csillag=ár)

Design: Összességében ját a +1 csillag!

1.hét: +1 csillag

+1*

katpro

2016. december 27.

Hosszas nézelődés és gondolkodás után vettem magam rá , hogy rendeljek belőle deluxe mintát.
Hozzácsaptam a Perfect Skin 8%-s AHA gélt is. A bőrömről annyit, hogy eléggé mitesszeres, pattanásos és heges.(vörös foltok)
5 napja használom esténként. Nem okoz irritációt, nem csíp, nem vörösödök ki tőle. Csak az zavar, hogy fénylik tőle az arcom.
3. nap után láthatóan halványodtak a foltjaim. 4. napon vettem észre, hogy a mitesszereim is kezdenek "halványodni".
A pattanásokat kicsit nehezebben húzza le, de 5. napra már nincsenek gyulladt cuccok.
Ezek után nagy reményt fűzök hozzá. Már most tisztábbnak és egészségesebbnek néz ki a bőröm. :)
Még használgatom és később úgy is jövök update-elni. :)

katpro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Még használgatom és később úgy is jövök update-elni. :)

vkati15

2016. december 13.

Hatalmas változást sajnos nem hozott, szerencsére viszont nagy/gyulladt pattanásokkal nem kell számolnom már.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Nadin0318

2016. október 14.

A megmentőm! Nagyon sokat küzdöttem a zsíros-pattanásos bőrömmel, hiába vagyok közelebb a negyvenhez, mint a harminchoz. Keresgéltem valami csodaszer után, olvastam blogokat, fórumokat, de valahogy mindig Paula nevébe ütköztem, ezen belül is a hámlasztásba. Végig olvastam a márka honlapját, tanácsait és ezt követve kialakítottam egy rutint. Nagyon sajnáltam a pénzt a termékekre, mert iszonyú drágának találom, de ha beválik, akkor minden forintot megért. Amíg nagyon borzalmas volt a bőröm napi 2x, aztán a javulás után napi 1x használtam. Most pedig már csak akkor, ha felüti a fejét valami csúfság az arcomon. Nekem nagyon látványosan és gyorsan segített a termék. Szépen lehúzta a gyulladásokat, halványította foltokat. Nem okozott pirosságot, inkább csak amikor túlzásba vittem a használatát, akkor egy minimálisan hámlott a bőröm. De amint ritkábban használtam ez is megszűnt. Gyönyörű lett a bőröm, teljesen más érzés úgy felkelni reggel, hogy örömmel nézhetek a tükörbe. Számomra csodaszer és állandó lakó a polcomon! Bárcsak korábban megismertem volna!

Nadin0318
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

emcuscicus666

2016. október 7.

Eleg regota vart az asztalkamon ez a termek, mert nyaron nem igazan akartam hasznalni. Most, hogy bekoszontott az osz, itt nalunk Tirolban mar egy honapja tart, tehat annyi ideje hasznalom rendszeresen. Kizarolag estere viszem fel alapos arctisztitas, es egy kis LRP termalviz permetezes utan. Altalaban naponta hasznalom, am olykor kimarad 1-1 este, amikor ugy erzem jobban este egy kis piheno. Ilyenkor egy intenziv hidratalo ejszakai maszkot hasznalok a Clarins-tol a sima hidratalo utan. Ezzel a kis rendszerrel egesz szepen kezd alakulni a borom allapota pozitiv iranyba.
A porusaim kisebbek lettek, a pattanasok szama minimalizalodott, talan ket hetente jon elo egy, de ez sem szabalyszeruen. Az arcom tonusa egysegesedett egy kicsit, tehat a sotet karikak, a piros foltok, es a pattanasok utani hegek kezdenek egybeolvadni. Az alapozo is sokkal szebben mutat, sot, egy kis korrektorral majdnem el tudom erni a tokeletes bor kinezetet.
Jobban erzem magam a boromben, hiszen dolgozni, boltba, bevasarolni mar siman elmegyek egy kis arckrem-fenyvedo-keves korrektor komboval. Kesobb frissitek meg, de eddig nagyon tetszik a hatasa. :)

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.