KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8000 , Eladó: kettle
Állapot: képen jelölt vonalig, Helyszín: Budapest, Blaha-Corvin, fizetés: személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
necra

2016. október 7.

Nagyon szép selymes lesz tőle a bőröm. A felvitellel bénázok picit, mert vattára sajnálom tenni, amúgy meg össze-vissza folyik. Nekem nem csíp. Ilcsi AHA+Esemény előttihez képest ez semmi. Még nem tudom a fekete pöttyeimmel mit csinál, jó lenne, ha segítene, mert a rendszeres kozmetikus, kezelések stb ellenére is az államon szinte csak patti van. :( Undorító! Pedig alapozóból is olyat használok, ami elvileg pattanás elleni

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

hendriknikoletta

2016. október 5.

Kétnaponta használom, meg akkor, amikor érzem, hogy kialakulóban van egy pattanás, de szuperjól leviszi. Igaz, hogy nem csak ezt használom önmagában, de ez is nagyon látványos, az egész bőrt gyönyörűen kisimítja.
Használom a 8% PC AHA-t is, de ott én nem látok sok hatást.

hendriknikoletta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Használom a 8% PC AHA-t is, de ott én nem látok sok hatást.

zsófi84

2016. szeptember 30.

Úúúúúgy drukkoltam, hogy ne legyen jó. Sokáig tiltakoztam Paula ellen, nem akartam elhinni, hogy valami ennyire jó legyen, mint ahogy áradoznak róla a kolleginák itt a krémmánián. Aztán kipróbáltam egy szérumot, aztán kipróbáltam egy másikat, aztán meg ezt. Előtte cosrx-et használtam naponta kétszer. Alapvetően meg voltam vele elégedve, de azért csodát nem tett. De hát ez egyelőre teljesen lenyűgözött. Az adagolójával viszont csinálhatnának valamit. De most azon agyalok, hogy mire váltsam le a szérumokat (valami olcsóbbra), hogy ez beleférjen a büdzsébe :)

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

PinkFox

2016. szeptember 29.

Nagyon sok jót hallottam erről a termékről és a Paula's Choice márkáról, ezért rászántam a pénzem.
Ritkán jelentem ki, hogy egy termék minden forintot megért, de jelen esetben így van!
Nagyon király gyulladáscsökkentő,pórusösszehúzó és simábbá, üdébbé teszi az arcot. Sajnos az én borzasztó zárt komedóimmal nem nagyon csinált még semmit, de ez az a makacs bőrprobléma, amit nagyon nehéz kikezelni, főleg hogy sok bőrgyógyász nem is foglalkozik vele(legalábbis saját tapasztalataim szerint)...
Összességében a termék maximálisan beváltja az ígéreteit, és én már nem tudnék nélküle élni. Az ára kicsit borsos, legalábbis az én pénztárcámnak, de nem érdekel, mert sokáig kitart, illetve annyi olcsó és drága cuccot is próbáltam már,ami abszolút nem csinált semmit, hogy megígértem magamnak, hogy ha találok valami jó terméket, ha rohadt drága is rászánom a pénzem.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

PinkFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

marryjane

2016. szeptember 27.

Megvettem a teljes kiszerelést a foltos, miteszeres, otthoni hámlaszótól szűz arcomra :))))
Mivel rosaceás a böröm, tehát nem lehet radírozni, gőzölni, ezért maradt ez a verzió a "tisztításra".
Azért az őszintét megmondva picit luxus ez a dolog. Óriási nagy változásokat nem tett a bőrömmel, nyílván kell neki idő (használom 1 hónapja).
Volt, hogy 1 hétig mindennap bekentem vel a bőröm és nem bántotta, nem pirosodott ki tőle. Elfogom használni, aztán meglátom, hogy újravegyem-e vagy kipróbáljak valami mást.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Eedina

2016. szeptember 22.

Reggel és este használom, hidratáló krém alá naponta. Vízszerű állaga miatt, általában a homlok részre, az arccsontokra és az áll közép részre cseppentek, mint egy szemcseppet és onnét szépen el lehet kenni. Gazdaságos, mert gyakorlatilag néhány cseppel be lehet vonni az egész arcot. Gyorsan beszívódik, nem ragad, enyhe olajos érzet marad utána, de ez nem zavaró és nem is fénylik át. Nem szárítja a bőrömet, de a biztonság kedvéért hidratálok az Uriage Hyséac mat krémemmel és azt gondolom, hogy vigyázni is kell, nehogy a sok oil-controltól kiszáradjon a bőr.
A Paula's-t a pozitív vélemények hatására rendeltem deluxe mintaként webáruházból, a kifizetést követően másnap már nálam volt a termék. Csomagolását nem tartom igényesnek, nehezen lehetett a műanyag kupak alatt levő fóliát eltávolítani és a kis műanyag flakon design-ja sem túl megnyerő. El is kapott egy olyan bizonytalan érzés, hogy ha ilyen a kezdés, milyen lesz a folytatás. Miután félretettem az előítéleteimet és elkezdtem használni (egy cseppentő adagolónak jobban örültem volna) már egy hét után érezhető volt a bőrkisimító hatása, szépen hámlaszt, nálam kipattogást nem okozott, sőt a mitesszerek is könnyebben eltávolíthatóak. Egy alapos kozmetikai tisztítást követően is jótékony hatású, jól előkészíti a bőrt és szépen regenerálja. A napi bőrápolás részeként használok ugyan fölé fényvédős alapozót, de minimálisra csökkentettem a felvitt mennyiséget. Örülök,hogy a BHA-nak köszönhetően szép lett a bőrképem, egészséges fényű és sima. Állandó helye lesz a kencés-polcon.:)

Eedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

jessy1210

2016. szeptember 16.

Nagyon szeretem a Paula termékeket, ebből deluxei mintát rendeltem. Nagyon sokáig elég volt ez is. Általában naponta egyszer használom. Mivel elég sok terméket használok, ezért nem tudom hogy csak magában hogy működne, de a mindennapi rutinomban jól illeszkedik, ez is hozzájárul, hogy egységesebb a bőröm. Viszont egy csillagot levonok, mert kicsit pazarló ez a liquid formula, a gél (ahából gélem van) jobban kenhető, ez kicsit elfolyós, így nehézkesebb felkenni. Összességében jó termék, szeretem használni.

jessy1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Audi

2016. augusztus 4.

Istenem, csoda.
Napi kétszeri használattal,három nap alatt annyira helyrehozta a bőrömet , de annyira , hogy le tudtam mondani a jövőhéten esedékes időpontomat a kozmetikusnál !
Visszahúzza a gyulladt dudorokat, sőt összehúzta a pólusaimat, a mitesszereim száma is csökkent ( főleg az orcáimon).
Nem vattakoronggal, hanem simán közvetlenül az arcomra csepegtetek belőle a tonik után, a hidratáló előtt. 5 csepp az egész arcbőrömre elég , 2 csepp homlok, 1 csepp orr és áll, 1-1 az orcákra. Azért ilyen adagolásban eléggé szárít.
Visszaadta a magabiztosságom, a hitem a bőrömben..

Audi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Istenem, csoda.
Visszaadta a magabiztosságom, a hitem a bőrömben..

Argold

(!)
2016. július 30.

A gélt es ezt a folyadékot használtam eddig. Az ezerszer jobb, mint a gél. Gyorsan beszivodik, imadom, hogy kordában tartja a zsirossagot az arcomon, reggelre pedig puha bőrrel ébredek. A kis delux minta napi használat mellett is hónapokig eleg, igy érdemes kipróbálni. Akinek zsíros, vegyes bőre van, csak ajanlani tudom!

Argold
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

HReni9119

2016. július 9.

Deluxe mintát vettem belőle, de "sajnos" meg kell vennem majd a teljes kiszerelést jó sok pénzért (valljuk be, elég drága) :D Mióta használom (minden este), alig van pattanásom, azok is rekordsebesen eltűnnek. A bőröm pihe-puha, a miteszereim alig látszanak, sokkal szebb az egész bőrképem. A korrektort egyre kevesebbet kell használnom (már szinte csak szem alá), smink nélkül is le merek menni az utcára. Köszi Paula! ;-)

HReni9119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.