KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Pilatesgirl

Korcsoport: < 18
2017. január 2.

Pilatesgirl vagyok, a pontozási formám pedig a következő: 1 csillagról indítok, mikor megrendelem a terméket, majd 4 hétig (~egy hónapig) tesztelve, minden héten emelem/csökkentem/meghagyom a csillagok számát, indoklást írva mellé.
Bár a csillagozásba nem számítom bele, de leírom a cégekről kapott tapasztalataimat is, emellett, már az elején adok egy csillagot, ha megfelelőnek tartom a termék designját. az első véleményt a termékről. Most is ezzel kezdeném:

Paulaschoice.com :
Az oldal igényes letisztult, a termékekről minden információt meg lehet találni, tanácsot adnak a használatához, felsorolják az összetevőket, leírják kinek ajánlott a termék. Lehetőség van (nem minden termékből, de úgy a feléből) mintát, deluxe mintát, a teljes kiszerelésű terméket (ez mindegyikből van) venni. A képek a termékekről ugyancsak letisztultak, igényesek. Minden bőrtípusnak gyártanak termékeket, különböző textúrákkal dolgoznak, így egy-egy bőrtípuson belül is meg lehet találni a nekünk legjobb terméket. Külön kiemelném a kedvenc részemet az oldalon, a chat ablakot. Itt segítséget, tanácsot lehet kérni a Paula's Choice ügyfélszolgálatától. Többször is kipróbáltam a funkciót, és teljes mértékben elégedett vagyok. Arra számítottam, megpróbálnak mindenre rábeszélni, rám erőltetik a legdrágább termékeket, de nem így történt. És ez tette ELŐSZÖR szimpatikussá a márkát. Több, erősebb termékhez ajánlották a mintát kipróbálásra, ha valami szerintük nem az én bőrtípusomnak megfelelő átirányítottak másikra, tanácsokat adtak, mivel tudom egy-egy központi termék hatását feltúrbózni. Összességében az
oldal 5-ből 5

A termék design, ár:
A termék első látásra szimpatikussá vált, egyszerű, letisztult luxus kinézete van, a legapróbb giccs nélkül, azt sugallja, itt a termék a fontos. Kupakjából mérsékelten jön a folyadék, csak cseppekben, ez nagyon jó megsegíti az adagolást, először még meg is kellett picit pöccintenek hogy jöjjön, így körülbelül nulla az esélye, hogy fölöslegesen kifolyjon. A termék ára hatalmas, így csak deluxe mintát rendeltem (ismétlem, nagyon szimpatikus, hogy erre is lehetőség van), mivel több mint 10 ezer forintot sajnálok egy zsákbamacskáért. Azonban ha bejön, lecsapok egy teljes kiszerelésre.
A termék összességében:
5-ből 4 (-1 csillag=ár)

Design: Összességében ját a +1 csillag!

1 hét: Letelt egy hét, így leírnám a tapasztalataimat. A pattanásaim nagyrészt eltűntek, kijönni újak sokkal mérsékeltebben jönnek ki, épphogy 1-2 ami elképesztő a koromhoz képest (15) úgy, hogy a családom mindig is pattanásos volt. Ehhez sajnos napi 2x kellett használnom, amivel gyorsan fogy a termék, de ha a nyomkodás miatti sebeim eltűntek, még így használom 1-2 napig, és lecsökkentem.

1.hét: +1 csillag

A 2. hét: A hétről nem tudok nyilatkozni, csak annyit hogy nem jött ki sokkal több pattanás, mivel beütöttek a nehéz napok. Én ilyenkor mindig kipattogok, és most is ez történt csak kisebb mértékbe, de olyan érzés mint ha megszakítottam volna a kúrát. Nem vonok le csillagot mert kicsit fékezte a pattik kialakulását de erre a hétre sajnos a pluszt se adom meg.

3. hét: Megtanultam, hogy vigyázni kell a hámlasztóval, mert könnyű túlzásba esni, ez nem a termék hibája. A bőröm állapota úgy érzem javult, kevesebb pattanás jön ki rajtam(bár nem sokkal), de ami nagy pozitívum, hogy a nagy, fájó pattanások teljesen elkerülnek!!!
+1*

Pilatesgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 2.

Paulaschoice.com :
oldal 5-ből 5

A termék design, ár:
A termék összességében:
5-ből 4 (-1 csillag=ár)

Design: Összességében ját a +1 csillag!

1.hét: +1 csillag

+1*

katpro

2016. december 27.

Hosszas nézelődés és gondolkodás után vettem magam rá , hogy rendeljek belőle deluxe mintát.
Hozzácsaptam a Perfect Skin 8%-s AHA gélt is. A bőrömről annyit, hogy eléggé mitesszeres, pattanásos és heges.(vörös foltok)
5 napja használom esténként. Nem okoz irritációt, nem csíp, nem vörösödök ki tőle. Csak az zavar, hogy fénylik tőle az arcom.
3. nap után láthatóan halványodtak a foltjaim. 4. napon vettem észre, hogy a mitesszereim is kezdenek "halványodni".
A pattanásokat kicsit nehezebben húzza le, de 5. napra már nincsenek gyulladt cuccok.
Ezek után nagy reményt fűzök hozzá. Már most tisztábbnak és egészségesebbnek néz ki a bőröm. :)
Még használgatom és később úgy is jövök update-elni. :)

katpro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Még használgatom és később úgy is jövök update-elni. :)

vkati15

2016. december 13.

Hatalmas változást sajnos nem hozott, szerencsére viszont nagy/gyulladt pattanásokkal nem kell számolnom már.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Nadin0318

2016. október 14.

A megmentőm! Nagyon sokat küzdöttem a zsíros-pattanásos bőrömmel, hiába vagyok közelebb a negyvenhez, mint a harminchoz. Keresgéltem valami csodaszer után, olvastam blogokat, fórumokat, de valahogy mindig Paula nevébe ütköztem, ezen belül is a hámlasztásba. Végig olvastam a márka honlapját, tanácsait és ezt követve kialakítottam egy rutint. Nagyon sajnáltam a pénzt a termékekre, mert iszonyú drágának találom, de ha beválik, akkor minden forintot megért. Amíg nagyon borzalmas volt a bőröm napi 2x, aztán a javulás után napi 1x használtam. Most pedig már csak akkor, ha felüti a fejét valami csúfság az arcomon. Nekem nagyon látványosan és gyorsan segített a termék. Szépen lehúzta a gyulladásokat, halványította foltokat. Nem okozott pirosságot, inkább csak amikor túlzásba vittem a használatát, akkor egy minimálisan hámlott a bőröm. De amint ritkábban használtam ez is megszűnt. Gyönyörű lett a bőröm, teljesen más érzés úgy felkelni reggel, hogy örömmel nézhetek a tükörbe. Számomra csodaszer és állandó lakó a polcomon! Bárcsak korábban megismertem volna!

Nadin0318
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

emcuscicus666

2016. október 7.

Eleg regota vart az asztalkamon ez a termek, mert nyaron nem igazan akartam hasznalni. Most, hogy bekoszontott az osz, itt nalunk Tirolban mar egy honapja tart, tehat annyi ideje hasznalom rendszeresen. Kizarolag estere viszem fel alapos arctisztitas, es egy kis LRP termalviz permetezes utan. Altalaban naponta hasznalom, am olykor kimarad 1-1 este, amikor ugy erzem jobban este egy kis piheno. Ilyenkor egy intenziv hidratalo ejszakai maszkot hasznalok a Clarins-tol a sima hidratalo utan. Ezzel a kis rendszerrel egesz szepen kezd alakulni a borom allapota pozitiv iranyba.
A porusaim kisebbek lettek, a pattanasok szama minimalizalodott, talan ket hetente jon elo egy, de ez sem szabalyszeruen. Az arcom tonusa egysegesedett egy kicsit, tehat a sotet karikak, a piros foltok, es a pattanasok utani hegek kezdenek egybeolvadni. Az alapozo is sokkal szebben mutat, sot, egy kis korrektorral majdnem el tudom erni a tokeletes bor kinezetet.
Jobban erzem magam a boromben, hiszen dolgozni, boltba, bevasarolni mar siman elmegyek egy kis arckrem-fenyvedo-keves korrektor komboval. Kesobb frissitek meg, de eddig nagyon tetszik a hatasa. :)

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

necra

2016. október 7.

Nagyon szép selymes lesz tőle a bőröm. A felvitellel bénázok picit, mert vattára sajnálom tenni, amúgy meg össze-vissza folyik. Nekem nem csíp. Ilcsi AHA+Esemény előttihez képest ez semmi. Még nem tudom a fekete pöttyeimmel mit csinál, jó lenne, ha segítene, mert a rendszeres kozmetikus, kezelések stb ellenére is az államon szinte csak patti van. :( Undorító! Pedig alapozóból is olyat használok, ami elvileg pattanás elleni

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

hendriknikoletta

2016. október 5.

Kétnaponta használom, meg akkor, amikor érzem, hogy kialakulóban van egy pattanás, de szuperjól leviszi. Igaz, hogy nem csak ezt használom önmagában, de ez is nagyon látványos, az egész bőrt gyönyörűen kisimítja.
Használom a 8% PC AHA-t is, de ott én nem látok sok hatást.

hendriknikoletta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Használom a 8% PC AHA-t is, de ott én nem látok sok hatást.

zsófi84

2016. szeptember 30.

Úúúúúgy drukkoltam, hogy ne legyen jó. Sokáig tiltakoztam Paula ellen, nem akartam elhinni, hogy valami ennyire jó legyen, mint ahogy áradoznak róla a kolleginák itt a krémmánián. Aztán kipróbáltam egy szérumot, aztán kipróbáltam egy másikat, aztán meg ezt. Előtte cosrx-et használtam naponta kétszer. Alapvetően meg voltam vele elégedve, de azért csodát nem tett. De hát ez egyelőre teljesen lenyűgözött. Az adagolójával viszont csinálhatnának valamit. De most azon agyalok, hogy mire váltsam le a szérumokat (valami olcsóbbra), hogy ez beleférjen a büdzsébe :)

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

PinkFox

2016. szeptember 29.

Nagyon sok jót hallottam erről a termékről és a Paula's Choice márkáról, ezért rászántam a pénzem.
Ritkán jelentem ki, hogy egy termék minden forintot megért, de jelen esetben így van!
Nagyon király gyulladáscsökkentő,pórusösszehúzó és simábbá, üdébbé teszi az arcot. Sajnos az én borzasztó zárt komedóimmal nem nagyon csinált még semmit, de ez az a makacs bőrprobléma, amit nagyon nehéz kikezelni, főleg hogy sok bőrgyógyász nem is foglalkozik vele(legalábbis saját tapasztalataim szerint)...
Összességében a termék maximálisan beváltja az ígéreteit, és én már nem tudnék nélküle élni. Az ára kicsit borsos, legalábbis az én pénztárcámnak, de nem érdekel, mert sokáig kitart, illetve annyi olcsó és drága cuccot is próbáltam már,ami abszolút nem csinált semmit, hogy megígértem magamnak, hogy ha találok valami jó terméket, ha rohadt drága is rászánom a pénzem.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

PinkFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

marryjane

2016. szeptember 27.

Megvettem a teljes kiszerelést a foltos, miteszeres, otthoni hámlaszótól szűz arcomra :))))
Mivel rosaceás a böröm, tehát nem lehet radírozni, gőzölni, ezért maradt ez a verzió a "tisztításra".
Azért az őszintét megmondva picit luxus ez a dolog. Óriási nagy változásokat nem tett a bőrömmel, nyílván kell neki idő (használom 1 hónapja).
Volt, hogy 1 hétig mindennap bekentem vel a bőröm és nem bántotta, nem pirosodott ki tőle. Elfogom használni, aztán meglátom, hogy újravegyem-e vagy kipróbáljak valami mást.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.