KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Argold

(!)
2016. július 30.

A gélt es ezt a folyadékot használtam eddig. Az ezerszer jobb, mint a gél. Gyorsan beszivodik, imadom, hogy kordában tartja a zsirossagot az arcomon, reggelre pedig puha bőrrel ébredek. A kis delux minta napi használat mellett is hónapokig eleg, igy érdemes kipróbálni. Akinek zsíros, vegyes bőre van, csak ajanlani tudom!

Argold
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

HReni9119

2016. július 9.

Deluxe mintát vettem belőle, de "sajnos" meg kell vennem majd a teljes kiszerelést jó sok pénzért (valljuk be, elég drága) :D Mióta használom (minden este), alig van pattanásom, azok is rekordsebesen eltűnnek. A bőröm pihe-puha, a miteszereim alig látszanak, sokkal szebb az egész bőrképem. A korrektort egyre kevesebbet kell használnom (már szinte csak szem alá), smink nélkül is le merek menni az utcára. Köszi Paula! ;-)

HReni9119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Lorna

2016. július 4.

Ha két naponta használom nem csinál semmit, ha naponta túlságosan szárít. Nem éreztem, hogy bármit is tett volna a bőrömmel.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

angie10

2016. június 30.

Teljesen odavagyok. Csak egy mintát rendeltem és csak 3 napja használom. Zseniális, csodaszép lett a bőröm! Még gondolkozom, hogy a lotion-t és a gélt is kipróbálom, vagy egyszerűen csak megrendelem ezt teljes kiszerelésében, de ez mindenképpen csodaszer a bőrömnek. Végig szenvedtem a fiatalságomat a sok ragyával, a sok ígéretes kenceficével, gyógyszeres kezelésekkel és erre tessék ennyi idősen végre meg van a megoldás.

angie10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Pillamilla

2016. június 27.

Kezdetnek a deluxe mintát használtam én is, eleinte ritkábban, 2-3 naponta és csak este. Az utóbbi időben vizsgaidőszak volt terítéken számomra, így gondoltam besűrítem, a lányos napokon (egybe is esett, of course:D) például napi kétszer használtam, de az én bőrömet egyáltalán nem irritálta és így volt csak igazán hatásos. Az ilyen kúrák után természetesen szüneteltetem a használatát, de így nagyon bejött. A pórusokat összehúzza (egy használat után természetesen nem, de ha gyakrabban használtam, nagyon látványos volt), a pattikat is jól lehúzza, a pirosság is csökken. Most rendeltem a normál verziót, de már alig várom, hogy ideérjen, hiányzik :)

Pillamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

sztinke

2016. június 8.

Update2: Jó ideig próbálkoztam vele, de csak nem jöttem rá, hogy milyen arányban használva válik be az én bőrömnek. Naponta-kétnaponta használva nagyon szárított és irritált, ritkábban használva pedig semmilyen hatást nem láttam/éreztem. Kb. 2 hónapja tértem át az 1%-os Calm verzióra és azt sokkal jobban tolerálja a bőröm. Úgyhogy itt csökkentenem kell a csillagok számát.

Update: 2014. április Jucuska tanácsát megfogadva, úgy használom, hogy este csak kímélő arctisztító tejjel mosok arcot, utána várok egy kicsit, majd felkenem a BHA-t. És így valóban jóval hatásosabb! Köszönet a tanácsért, Jucuska! :)
Nem mondom, hogy mostanra eltűntek a mitesszerek és a tág pórusok, de javul a helyzet. :) Úgyhogy plusz 1 *!

A bőröm eléggé tágpórusú és rengeteg a mitesszerem, zsírosodik is a bőröm, bár szerencsére már csak a T-vonalban. Pattanásom viszonylag ritkán van, de az összkép így is fényévekre van a tökéletestől. Kb. 5 hete használom ezt a terméket. Többnyire minden este áttörlöm ezzel átitatott vattapamaccsal az arcom, 1-1 nap maradt csak ki, mikor a használatot követő reggel pici irritációt tapasztaltam és túlhámlasztani nem szerettem volna. Emellett heti egyszer a 10%-os AHA-t is használom. Tudom, nem szabad csodát várni néhány hét alatt, de mivel olyan sokan olyan látványos eredményekről számoltatok be a BHA-s és AHA-s cuccokkal kapcsolatban, én is várnám a változást, de eddig semmi. :(
Ha nem válik be az sem, amit kimondottan ilyen típusú bőrre és ilyen bőrproblémákra találtak ki, akkor nem tudom mi marad még, amit nem próbáltam...
Azért persze még nem adom fel, van még néhány termékmintám otthon. Ha azok elfogynak, meglátom megveszem -e a teljes kiszerelést és adok -e még több időt a hatásának.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Maja92

2016. május 9.

Még nincs egy hete, hogy használom minden este, de láthatóan szebb az arcom. A pattanásaim kezdenek visszahúzódni, a hegek pedig halványodnak. Szép sima a bőröm, a pórusaim tisztábbak és kissebbek lettek, a homlokom nem fényesedik ki egész nap. Nagyon elégedett vagyok vele, örülök hogy rátaláltam. :)

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

meridaa

2016. április 29.

Első próbálkozásom a hámlasztást illetően, így deluxe mintát rendeltem, szép lassan el is fogyott, de a hozzá fűzött reményeimet nem teljesítette. Reggelre simább arcbőrt eredményezett, ha jó alaposan átkentem az arcom, pedig elvileg néhány csepp is elegendő. A bőrproblémáimon szinte semmit nem enyhített. Próbálkozásom a márkával azért nem adom fel, már csak azt kéne tudnom, melyik termékre essen a választás.

meridaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

dpreni

2016. április 28.

Szuper termék, de ki kell tapasztalni a rendszerességet. Kb. 1 hónapja használom, szemmel láthatóan javította a bőröm állapotát, volt mit :) (stresszes időszak után), még a párom is megjegyezte, hogy nagyon szép. Minden este használtam, heti egyszer pedig a 8%-os AHA-val váltottam, ám múlt hétre kicsit sok lett a napi használat, és sikerült túl hámlasztanom, így most pihentetem, de mindenképp vissza fogok térni rá, de már csak minden másnap :)

dpreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Krémhilda

2016. április 26.

A tökéletes fényvédős nappali krémet keresve ismertem meg a Paula's Choice márkát,olvastam a bőrápolási tanácsaikat,innen már egyenes út vezetett az ikonikus Skin Perfecting BHA-ig.Már egy jó ideje nincs sok problémám a bőrömmel,leszámítva az orromon levő és az orrom körüli mitsszereket,amelyektől a pórusim egy kicsit kitágultak.Mivel a kozmetikus nyomkodásától könnyen hajszálértágulataim lesznek, már régóta csak bőrradírt és mitesszertapaszokat használtam.A bőrgyógyászom is azt ajánlotta,kerüljem a durvább behatásokat,ideértve a durvább bőrradírokat is.
Az alapozók és a púder rosszul mutatnak a tág pórusokon,ami ellen primerrel próbáltam védekezni,de elég kellemetlen annyi réteget elviselni az arcomon,különösen melegben.Kicsit féltem a hámlasztóktól,mert rengeteg dolog irritál,viszont hajtott a kiváncsiság is,hátha megszabadít a mitesszerektől és a durvább bőrfelszíntől.
Kombinált bőröm van,ezért a folyékony vagy gél változat jöhetett szóba,viszont deluxe mintában csak a liquid van,így ezt rendeltem meg.Nekem eszembe se jutott,hogy reggel is használjam,arra gondoltam,hogy maximum kétnaponta este teszem fel.Kezdetben 3 naponta használtam,és mivel a bőröm jól reagált,utána minden másnap.Nagyon szépen kitisztította a bőröm és 8 hónap elteltével láthatóan kisebbek a pórusaim.Nekem kizárólag az államon szokott kijönni néha egy-két kinyomhatatlan pattanás,de akkor napi kétszer ezt a BHA-t felviszem rá és hamar lehúzza.
Szerintem a nagy kiszerelés nekem egy évre lesz elég,így a magas ára mellett is megéri.Legközelebb lehet,hogy a géllel próbálkozom,hogy az egész család tudja pattanásokra koncentráltan használni.

Krémhilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.