KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Maja92

2016. május 9.

Még nincs egy hete, hogy használom minden este, de láthatóan szebb az arcom. A pattanásaim kezdenek visszahúzódni, a hegek pedig halványodnak. Szép sima a bőröm, a pórusaim tisztábbak és kissebbek lettek, a homlokom nem fényesedik ki egész nap. Nagyon elégedett vagyok vele, örülök hogy rátaláltam. :)

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

meridaa

2016. április 29.

Első próbálkozásom a hámlasztást illetően, így deluxe mintát rendeltem, szép lassan el is fogyott, de a hozzá fűzött reményeimet nem teljesítette. Reggelre simább arcbőrt eredményezett, ha jó alaposan átkentem az arcom, pedig elvileg néhány csepp is elegendő. A bőrproblémáimon szinte semmit nem enyhített. Próbálkozásom a márkával azért nem adom fel, már csak azt kéne tudnom, melyik termékre essen a választás.

meridaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

dpreni

2016. április 28.

Szuper termék, de ki kell tapasztalni a rendszerességet. Kb. 1 hónapja használom, szemmel láthatóan javította a bőröm állapotát, volt mit :) (stresszes időszak után), még a párom is megjegyezte, hogy nagyon szép. Minden este használtam, heti egyszer pedig a 8%-os AHA-val váltottam, ám múlt hétre kicsit sok lett a napi használat, és sikerült túl hámlasztanom, így most pihentetem, de mindenképp vissza fogok térni rá, de már csak minden másnap :)

dpreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Krémhilda

2016. április 26.

A tökéletes fényvédős nappali krémet keresve ismertem meg a Paula's Choice márkát,olvastam a bőrápolási tanácsaikat,innen már egyenes út vezetett az ikonikus Skin Perfecting BHA-ig.Már egy jó ideje nincs sok problémám a bőrömmel,leszámítva az orromon levő és az orrom körüli mitsszereket,amelyektől a pórusim egy kicsit kitágultak.Mivel a kozmetikus nyomkodásától könnyen hajszálértágulataim lesznek, már régóta csak bőrradírt és mitesszertapaszokat használtam.A bőrgyógyászom is azt ajánlotta,kerüljem a durvább behatásokat,ideértve a durvább bőrradírokat is.
Az alapozók és a púder rosszul mutatnak a tág pórusokon,ami ellen primerrel próbáltam védekezni,de elég kellemetlen annyi réteget elviselni az arcomon,különösen melegben.Kicsit féltem a hámlasztóktól,mert rengeteg dolog irritál,viszont hajtott a kiváncsiság is,hátha megszabadít a mitesszerektől és a durvább bőrfelszíntől.
Kombinált bőröm van,ezért a folyékony vagy gél változat jöhetett szóba,viszont deluxe mintában csak a liquid van,így ezt rendeltem meg.Nekem eszembe se jutott,hogy reggel is használjam,arra gondoltam,hogy maximum kétnaponta este teszem fel.Kezdetben 3 naponta használtam,és mivel a bőröm jól reagált,utána minden másnap.Nagyon szépen kitisztította a bőröm és 8 hónap elteltével láthatóan kisebbek a pórusaim.Nekem kizárólag az államon szokott kijönni néha egy-két kinyomhatatlan pattanás,de akkor napi kétszer ezt a BHA-t felviszem rá és hamar lehúzza.
Szerintem a nagy kiszerelés nekem egy évre lesz elég,így a magas ára mellett is megéri.Legközelebb lehet,hogy a géllel próbálkozom,hogy az egész család tudja pattanásokra koncentráltan használni.

Krémhilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

Funnyface

2016. április 24.

Kilenc hónapja használom, két-három naponta esti rutinom részeként. Paula csapatának szakértői írásai megmentették a bőrömet, amit egy habzó lemosó+forró zuhany, és alkohol tartalmú fényvédővel rozacea kialakulásáig, módszeresen hazavágtam. Azóta odafigyelek, elkerülőm a bőrömet irritáló anyagokat. Mindenképpen szerettem volna kipróbálni ezt a hámlasztót, a tág pórusaim sok problémát okoztak. Korábban egy koreai AHA+betaszalicilos krémet használtam, ami szépen bevállt. PC hámlasztóval vegyesek a tapasztalataim, viszont mint kiderült, az nem mindegy milyen termékekkel használom együtt.

Tulajdonságai: átlátszó folyadék, hozzáadott illatanyag nélkül, csak az összetevők saját illata érzehető. Csomagolása egyedi, nem olyan csalogató, hogy megvegyem, és kényelmetlen használani a csavarható kupak miatt. Kiszerelés kevéskének tűnik, de még talán a felénél se járok.

Előnye: csökkentette a mitesszereim feketeségét, számát, méretét. Hosszútávú használatával kevésbbé zsírosodik a T-vonalam, szinte normál bőröm lett. A bőröm puhább, nem irritált.

Hátrány: odafigyelést igénylő termék. Sok kísérletezéssel lehet beállítani a megfelelő dózist, és a használata sűrűségét. Emellett az sem mindegy, milyen termékkel használom egyidőben. Nemrég váltottam a kifejezetten kombinált bőrtípusra készített gélkrémre, azóta nem szaporodnak a mitesszerek, nem telnek fel, szépen kordában tudom tartani őket. Eddig minden bőrtípusra ajánlott krémeket használtam, de ezek szerint óriási különbséget jelent, ha valóban bőrtípusnak megfelelő krémet használok. Így ez a termék is jobban teljesít a bőrömön. Titkon reméltem, hogy eltűnteti a mitesszereket, de ez nem megy olyan egyszerűen. Felvitele után enyhén ragadós érzést hagy, ami szokatlan számomra a koreai termékek után. Szakértői tanácsaikban mondják, hogy nem a bőrézés a lényeg egy termék megítélésénél, de azért valamennyire odafigyelhetnének. Lehet egy termék csúcsszuper, de ha olyan bőrérzést hagy maga után, amit nem kedvelek, nem veszem újra...

Még sokáig elég, egyenlőre, ha elfogy sem vásárolom újra. A koreai webáruház hibájából az AHA hálasztó helyett, BHA hámlasztót kaptam, amit végül nem küldtem vissza. Amúgy is megrendletem volna később, mert szeretném a koreait is kipróbálni.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

bobekecske

2016. április 21.

Csak mintát használtam belőle, de nem igazán vált be (a lotionnal ellentében). Vízszerűnek tűnhet az állag, de rajtam picit ragacsos volt és sajnos nem igazán tapasztaltam pozitív hatást. Nekem kombinált bőröm van és a lotion-nel sokkal jobb eredményt értem el.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

pont

2016. április 20.

elöljáróban annyit, hogy már egy ideje tökéletesítgetem az arcápolási rutinomat és úgy gondoltam, hogy ő lesz majd a pont az i-re, ami tényleg meghozza számomra a gyönyörű (legalábbis magamhoz képest) bőrt. tág pórusú, mitesszerekre és pattanásokra hajlamos bőröm van, ami ugyanakkor könnyen kiszárad és hámlik, ha nem figyelek oda - a legrosszabb kombináció, ami létezhet. szóval nagy reményekkel rendeltem meg, mert rengeteg utánaolvasgatás és pozitív vélemény után úgy gondoltam, tuti, hogy segíteni fog.

hát nem vagyok elájulva tőle. az biztos, hogy a puhább lett a bőröm és talán mintha lenne egy egészségesebb fénye is, de amiért eredetileg megvettem, a mitesszerek és tág pórusok, azokon sajnos nem sokat segített. már használom egy ideje, de nem igazán tudom eldönteni, van-e egyáltalán értelme, hogy minden este szorgalmasan kenegetem az arcomra, mintha már hozzá is szokott volna a bőröm. nem tudom, hogy be merjem-e vállalni, hogy nap 2x használom (a dobozra rá volt írva, hogy lehet 2x is), nem szeretnék túlzásba esni, de az biztos, hogy nekem ez így nem hozott hatalmas változást sajnos, pedig nagyon szerettem volna, ha működik.
ja és persze brutálisan drága szerintem ehhez képest, lehet, hogy inkább körülnézek a koreai hámlasztók között olcsóbb és hatásosabb alternatíváért.

update: elutaztam és nem vittem magammal, szóval 1 hétig nem használtam és azt kell mondanom, éreztem a különbséget elég rendesen. lehet, hogy csak nagyon megszoktam a mindennapi használatot és természetesnek vettem azt, amit a bőrömmel csinál, de az biztos, hogy érződik a kontraszt. valahogy sokkal kiegyensúlyozottabbá teszi a bőröm, szebb tőle az összkép (bár a széptől sajnos még mindig messze áll), kevesebb odanemillő dolog jön ki az arcomon, kevesebb a hámló rész is. szóval adok neki +1 csillagot.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

bdori

2016. március 26.

Több mintát használtam el belőle és nagyon meglepődtem, hogy egy kis tasak mennyi ideig elég (több mint egy hétig tudtam használni egyet, két vagy három naponta használtam, lehet túl kicsi a fejem :D). Este felkentem, másnapra nagyon szép volt a bőröm. Pattanásokkal, mitesszerekkel nekem semmit se csinált, de mintha halványabbak lettek volna a pattanás után maradt foltok és a szép bőrképet eredményezett. Most, hogy jön a jó idő már nem rendelek többet, de ősszel visszatérek hozzá.

bdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Gagibagi

2016. március 24.

Ajándékba kaptam, eddig a COSRX BHA-ját használtam. Az mostanra már szinte tökéletesen helyrehozta a bőrömet, így ennek már nem sok teendője maradt. A PC BHA-ja mintha egy kicsit kíméletesebb lenne, mint a COSRX, de hatásában nálam ugyanz nyújtja. Ettől függetlenül nagyon jó termék, én kétnaponta használom, felváltva egy AHA-s hámlasztóval. Hámlasztani kell, szerintem itt csak a pénztárca dönt, hogy ki melyikkel.

Gagibagi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Sakura81

2016. március 22.

Ami a lényeg, nekem nem működött. Gondoltam beépítem a rutinomba a hámlasztókat és bár koreai termékeket használok csak, paulát választottam. Első alkalom után láthatóan szebb lett tőle a bőröm, de később már semmi hatását nem éreztem. mondjuk nem is erőltettem, mert amióta koreai kencékre váltottam, sosem volt még ilyen szép a bőröm. Tudok élni e nélkül is. Még jó, h csak a deluxe mintát vettem meg...

Sakura81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.