KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8000 , Eladó: kettle
Állapot: képen jelölt vonalig, Helyszín: Budapest, Blaha-Corvin, fizetés: személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
pont

2016. április 20.

elöljáróban annyit, hogy már egy ideje tökéletesítgetem az arcápolási rutinomat és úgy gondoltam, hogy ő lesz majd a pont az i-re, ami tényleg meghozza számomra a gyönyörű (legalábbis magamhoz képest) bőrt. tág pórusú, mitesszerekre és pattanásokra hajlamos bőröm van, ami ugyanakkor könnyen kiszárad és hámlik, ha nem figyelek oda - a legrosszabb kombináció, ami létezhet. szóval nagy reményekkel rendeltem meg, mert rengeteg utánaolvasgatás és pozitív vélemény után úgy gondoltam, tuti, hogy segíteni fog.

hát nem vagyok elájulva tőle. az biztos, hogy a puhább lett a bőröm és talán mintha lenne egy egészségesebb fénye is, de amiért eredetileg megvettem, a mitesszerek és tág pórusok, azokon sajnos nem sokat segített. már használom egy ideje, de nem igazán tudom eldönteni, van-e egyáltalán értelme, hogy minden este szorgalmasan kenegetem az arcomra, mintha már hozzá is szokott volna a bőröm. nem tudom, hogy be merjem-e vállalni, hogy nap 2x használom (a dobozra rá volt írva, hogy lehet 2x is), nem szeretnék túlzásba esni, de az biztos, hogy nekem ez így nem hozott hatalmas változást sajnos, pedig nagyon szerettem volna, ha működik.
ja és persze brutálisan drága szerintem ehhez képest, lehet, hogy inkább körülnézek a koreai hámlasztók között olcsóbb és hatásosabb alternatíváért.

update: elutaztam és nem vittem magammal, szóval 1 hétig nem használtam és azt kell mondanom, éreztem a különbséget elég rendesen. lehet, hogy csak nagyon megszoktam a mindennapi használatot és természetesnek vettem azt, amit a bőrömmel csinál, de az biztos, hogy érződik a kontraszt. valahogy sokkal kiegyensúlyozottabbá teszi a bőröm, szebb tőle az összkép (bár a széptől sajnos még mindig messze áll), kevesebb odanemillő dolog jön ki az arcomon, kevesebb a hámló rész is. szóval adok neki +1 csillagot.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

bdori

2016. március 26.

Több mintát használtam el belőle és nagyon meglepődtem, hogy egy kis tasak mennyi ideig elég (több mint egy hétig tudtam használni egyet, két vagy három naponta használtam, lehet túl kicsi a fejem :D). Este felkentem, másnapra nagyon szép volt a bőröm. Pattanásokkal, mitesszerekkel nekem semmit se csinált, de mintha halványabbak lettek volna a pattanás után maradt foltok és a szép bőrképet eredményezett. Most, hogy jön a jó idő már nem rendelek többet, de ősszel visszatérek hozzá.

bdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Gagibagi

2016. március 24.

Ajándékba kaptam, eddig a COSRX BHA-ját használtam. Az mostanra már szinte tökéletesen helyrehozta a bőrömet, így ennek már nem sok teendője maradt. A PC BHA-ja mintha egy kicsit kíméletesebb lenne, mint a COSRX, de hatásában nálam ugyanz nyújtja. Ettől függetlenül nagyon jó termék, én kétnaponta használom, felváltva egy AHA-s hámlasztóval. Hámlasztani kell, szerintem itt csak a pénztárca dönt, hogy ki melyikkel.

Gagibagi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Sakura81

2016. március 22.

Ami a lényeg, nekem nem működött. Gondoltam beépítem a rutinomba a hámlasztókat és bár koreai termékeket használok csak, paulát választottam. Első alkalom után láthatóan szebb lett tőle a bőröm, de később már semmi hatását nem éreztem. mondjuk nem is erőltettem, mert amióta koreai kencékre váltottam, sosem volt még ilyen szép a bőröm. Tudok élni e nélkül is. Még jó, h csak a deluxe mintát vettem meg...

Sakura81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

novak.v

2016. március 6.

Én is mintákkal próbálkozom. Nekem a napi használat soknak bizonyul, csak kétnapont használom, mert sikerült sivataggá változtatnia a homlokom, nagyon kellemetlen volt, húzódott, száraz volt. Miután áttöröltem vele az arcom, fénylett, zsíros volt látszatra és érzetre is, amin meglepődtem, pár perc után felszívódott és teljesen száraz lett. Megpróbálom a deluxe mintát és csak heti egyszer vetem be, mert jónak találom, de nekem mindennapra nagyon sok. Inkább legyen némi felesleges hámsejtem, mint hogy ne maradjon bőröm :D

novak.v
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

aalexaa

2016. február 19.

Karácsonyra kaptam a páromtól, de hamarabb megérkezett, és engedélyt kaptam a használatára, úgyhogy lassan két hete használom már. Nagyon vártam, és habár eddig minden szép bőrt ígérő csodaszerben csalódnom kellett, mégis nagy reményeket fűztem hozzá. Eddig úgy tűnik, hogy be is váltotta! Már az első használat után hihetetlenül puha és látványosan egységesebb lett a bőröm, három nap után eltűntek az arccsontom környékéről a mélyen lévő mitesszerek, amik miatt egyenletlen volt a bőröm. A párom is észrevette a különbséget, és úgy gondolja, hogy nagyon megérte megvenni:D Sokkal kisebbek a pórusaim, az orromon lévő mitesszerek is eltűntek, és sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm. Naponta használom, minden este, és egyelőre imádja a bőröm. A mély, régóta meglévő, kinyomhatatlan mitesszereket nem szedi ki, de nagyon szépen felszínre hozza, egy mozdulattal ki lehet nyomni őket. Egyedül azt nem szeretem, hogy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de ennyi pozitívum után ez a legkevesebb. 30 ml-es deluxe mintám van (majdnem egy tízest kiadni egy krémre az egyetemista büdzsénknek még karácsonykor is sok), de nagyon kevés kell belőle, szinte semmit nem fogyott még, így ez is sokáig elég lesz. Ha egyszer elfogy, mindenképp újraveszem. Ez a kiszerelés ráadásul megfizethető áron is van. Szuper!

Update: A mindennapos használattal két hét alatt sikerült túlhámlasztanom, iszonyúan kiszáradt a bőröm, fáj és hámlott, úgyhogy egy darabig mellőztem és szaporán kenegettem shea vajjal. Egy hét alatt rendbe is jött, akkor már óvatosabb voltam, csak háromnaponta használtam, viszont pár hét elteltével sem vettem észre változást. Kicsit félve ugyan, de áttértem arra, hogy minden másnap hámlasztok. Na, így viszont tökéletes, nem készíti ki a bőröm, ugyanakkor nagyon széppé teszi. Utoljára kb. általános iskola elején volt ilyen szép a bőröm,mint most. Ja, és még több, mint a kétharmada megvan. Mindenképp újraveszem.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

torppicur3

2016. február 19.

Annyi jót olvastam már róla, hogy végül rendeltem mintát. Azt kell mondjam nagyon bejött, azóta, hogy használom sokkal tisztább, puhább a bőröm, semmi jele nincs azóta gyulladásnak, mintha kevesebb comedom lenne. Úgyhogy meg is rendeltem most akciósan a nagy kiszerelést, igaz inkább a lotion változatát. Egyetlen negatívuma, hogy kicsit borsos az ára, viszont tényleg kevés kell belőle, a minta is sokáig elég volt.

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

aminaleyla

2016. február 14.

Ez volt a bőröm megmentője! Neki - és a fokozatosan kiépített profi rutinnak - köszönhettem, hogy végre látványosan szépült, javult a bőröm állapota. Egyre kevesebb pattanásom lett, a gyulladásokat nagyon hamar levitte, egyszóval végre búcsút inthettem az aknéknak.
Egyedül az ára miatt megy a 4 csillag, azóta már leváltottam egy olcsóbbra (de ugyanolyan hatásosra).
Köszi Paula :)

aminaleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Köszi Paula :)

im

2016. február 3.

Egy deluxe mintát használtam el belőle. A csomagolás egyáltalán nem praktikus, többször is észrevettem, hogy a kupaknál szivárgott a folyadék, ahhoz pedig egy icipicit drága, hogy az utazós neszesszeremben folyjon szét. A teljes méretű biztos jobb, de én azt nem használtam. Összességében szerintem ez a liquid nekem túl erős volt: ha olyan gyakran használtam, ahogy a pórusaim tisztán tartásához szükséges lett volna, túlhámlasztottam, ez főleg az orromon és az államon látszott. A pórusaim pedig sajnos nem lettek kisebbek, és a mitesszereim sem tűntek el. Amit sikerült elérni, ha nem hámlasztottam túl: puhább, tisztább, normál faggyútermelésű bőr. A többi állaggal és koncentrációval nem is igazán volt kedvem kísérletezni, mert utálom ezekből a kis tasakokból kivadászni a folyadékot, szóval inkább a COSRX BHA-jára váltottam. Az sem váltotta be sajnos teljesen a hozzá fűzött reményeket, de legalább jobb az ár-érték aránya.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

nikoletta5014

2016. január 28.

Lassan két hónapja használom a clear arclemosóval egyutt. Azt veszem észre hogy fokozatosan egyre szebb a bőröm, bár amikor elkezdtem használni picit roszabb lett a bőröm állapota, de ezt egy tisztulási folyamatnak tudom be. Kevesebb pattanás jelenik meg, és hamarabb be is gyógyul. Korábban a reggeli smink utan egy orával már fénylett a homlokom, de most egy egész nap után épphogy fénylik. Meg is jegyezték hogy szebb a bőröm. Remélem folytatódik a javulás, mert azért még nem tökéletes a helyzet, de biztos hogy újra fogom venni.

nikoletta5014
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.