KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PinkFox

2016. szeptember 29.

Nagyon sok jót hallottam erről a termékről és a Paula's Choice márkáról, ezért rászántam a pénzem.
Ritkán jelentem ki, hogy egy termék minden forintot megért, de jelen esetben így van!
Nagyon király gyulladáscsökkentő,pórusösszehúzó és simábbá, üdébbé teszi az arcot. Sajnos az én borzasztó zárt komedóimmal nem nagyon csinált még semmit, de ez az a makacs bőrprobléma, amit nagyon nehéz kikezelni, főleg hogy sok bőrgyógyász nem is foglalkozik vele(legalábbis saját tapasztalataim szerint)...
Összességében a termék maximálisan beváltja az ígéreteit, és én már nem tudnék nélküle élni. Az ára kicsit borsos, legalábbis az én pénztárcámnak, de nem érdekel, mert sokáig kitart, illetve annyi olcsó és drága cuccot is próbáltam már,ami abszolút nem csinált semmit, hogy megígértem magamnak, hogy ha találok valami jó terméket, ha rohadt drága is rászánom a pénzem.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

PinkFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

marryjane

2016. szeptember 27.

Megvettem a teljes kiszerelést a foltos, miteszeres, otthoni hámlaszótól szűz arcomra :))))
Mivel rosaceás a böröm, tehát nem lehet radírozni, gőzölni, ezért maradt ez a verzió a "tisztításra".
Azért az őszintét megmondva picit luxus ez a dolog. Óriási nagy változásokat nem tett a bőrömmel, nyílván kell neki idő (használom 1 hónapja).
Volt, hogy 1 hétig mindennap bekentem vel a bőröm és nem bántotta, nem pirosodott ki tőle. Elfogom használni, aztán meglátom, hogy újravegyem-e vagy kipróbáljak valami mást.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Eedina

2016. szeptember 22.

Reggel és este használom, hidratáló krém alá naponta. Vízszerű állaga miatt, általában a homlok részre, az arccsontokra és az áll közép részre cseppentek, mint egy szemcseppet és onnét szépen el lehet kenni. Gazdaságos, mert gyakorlatilag néhány cseppel be lehet vonni az egész arcot. Gyorsan beszívódik, nem ragad, enyhe olajos érzet marad utána, de ez nem zavaró és nem is fénylik át. Nem szárítja a bőrömet, de a biztonság kedvéért hidratálok az Uriage Hyséac mat krémemmel és azt gondolom, hogy vigyázni is kell, nehogy a sok oil-controltól kiszáradjon a bőr.
A Paula's-t a pozitív vélemények hatására rendeltem deluxe mintaként webáruházból, a kifizetést követően másnap már nálam volt a termék. Csomagolását nem tartom igényesnek, nehezen lehetett a műanyag kupak alatt levő fóliát eltávolítani és a kis műanyag flakon design-ja sem túl megnyerő. El is kapott egy olyan bizonytalan érzés, hogy ha ilyen a kezdés, milyen lesz a folytatás. Miután félretettem az előítéleteimet és elkezdtem használni (egy cseppentő adagolónak jobban örültem volna) már egy hét után érezhető volt a bőrkisimító hatása, szépen hámlaszt, nálam kipattogást nem okozott, sőt a mitesszerek is könnyebben eltávolíthatóak. Egy alapos kozmetikai tisztítást követően is jótékony hatású, jól előkészíti a bőrt és szépen regenerálja. A napi bőrápolás részeként használok ugyan fölé fényvédős alapozót, de minimálisra csökkentettem a felvitt mennyiséget. Örülök,hogy a BHA-nak köszönhetően szép lett a bőrképem, egészséges fényű és sima. Állandó helye lesz a kencés-polcon.:)

Eedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

jessy1210

2016. szeptember 16.

Nagyon szeretem a Paula termékeket, ebből deluxei mintát rendeltem. Nagyon sokáig elég volt ez is. Általában naponta egyszer használom. Mivel elég sok terméket használok, ezért nem tudom hogy csak magában hogy működne, de a mindennapi rutinomban jól illeszkedik, ez is hozzájárul, hogy egységesebb a bőröm. Viszont egy csillagot levonok, mert kicsit pazarló ez a liquid formula, a gél (ahából gélem van) jobban kenhető, ez kicsit elfolyós, így nehézkesebb felkenni. Összességében jó termék, szeretem használni.

jessy1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Audi

2016. augusztus 4.

Istenem, csoda.
Napi kétszeri használattal,három nap alatt annyira helyrehozta a bőrömet , de annyira , hogy le tudtam mondani a jövőhéten esedékes időpontomat a kozmetikusnál !
Visszahúzza a gyulladt dudorokat, sőt összehúzta a pólusaimat, a mitesszereim száma is csökkent ( főleg az orcáimon).
Nem vattakoronggal, hanem simán közvetlenül az arcomra csepegtetek belőle a tonik után, a hidratáló előtt. 5 csepp az egész arcbőrömre elég , 2 csepp homlok, 1 csepp orr és áll, 1-1 az orcákra. Azért ilyen adagolásban eléggé szárít.
Visszaadta a magabiztosságom, a hitem a bőrömben..

Audi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Istenem, csoda.
Visszaadta a magabiztosságom, a hitem a bőrömben..

Argold

(!)
2016. július 30.

A gélt es ezt a folyadékot használtam eddig. Az ezerszer jobb, mint a gél. Gyorsan beszivodik, imadom, hogy kordában tartja a zsirossagot az arcomon, reggelre pedig puha bőrrel ébredek. A kis delux minta napi használat mellett is hónapokig eleg, igy érdemes kipróbálni. Akinek zsíros, vegyes bőre van, csak ajanlani tudom!

Argold
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

HReni9119

2016. július 9.

Deluxe mintát vettem belőle, de "sajnos" meg kell vennem majd a teljes kiszerelést jó sok pénzért (valljuk be, elég drága) :D Mióta használom (minden este), alig van pattanásom, azok is rekordsebesen eltűnnek. A bőröm pihe-puha, a miteszereim alig látszanak, sokkal szebb az egész bőrképem. A korrektort egyre kevesebbet kell használnom (már szinte csak szem alá), smink nélkül is le merek menni az utcára. Köszi Paula! ;-)

HReni9119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Lorna

2016. július 4.

Ha két naponta használom nem csinál semmit, ha naponta túlságosan szárít. Nem éreztem, hogy bármit is tett volna a bőrömmel.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

angie10

2016. június 30.

Teljesen odavagyok. Csak egy mintát rendeltem és csak 3 napja használom. Zseniális, csodaszép lett a bőröm! Még gondolkozom, hogy a lotion-t és a gélt is kipróbálom, vagy egyszerűen csak megrendelem ezt teljes kiszerelésében, de ez mindenképpen csodaszer a bőrömnek. Végig szenvedtem a fiatalságomat a sok ragyával, a sok ígéretes kenceficével, gyógyszeres kezelésekkel és erre tessék ennyi idősen végre meg van a megoldás.

angie10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Pillamilla

2016. június 27.

Kezdetnek a deluxe mintát használtam én is, eleinte ritkábban, 2-3 naponta és csak este. Az utóbbi időben vizsgaidőszak volt terítéken számomra, így gondoltam besűrítem, a lányos napokon (egybe is esett, of course:D) például napi kétszer használtam, de az én bőrömet egyáltalán nem irritálta és így volt csak igazán hatásos. Az ilyen kúrák után természetesen szüneteltetem a használatát, de így nagyon bejött. A pórusokat összehúzza (egy használat után természetesen nem, de ha gyakrabban használtam, nagyon látványos volt), a pattikat is jól lehúzza, a pirosság is csökken. Most rendeltem a normál verziót, de már alig várom, hogy ideérjen, hiányzik :)

Pillamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.