KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8000 , Eladó: kettle
Állapot: képen jelölt vonalig, Helyszín: Budapest, Blaha-Corvin, fizetés: személyes átvétel
gale

2016. január 28.

Anno 5 csillaggal díjaztam, de amióta rátaláltam a COSRX 4% BHA-jára, ami fele ennyibe kerül, rá kellett jönnöm, hogy brutálisan túlárazott.
A hatása miatt továbbra is járna tőlem az 5*, na.

gale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

A hatása miatt továbbra is járna tőlem az 5*, na.

zimmbo

2016. január 18.

Ud2: Sajnos hosszútávon nekem nem vált be... A pórusaimat szépen tisztán tartja, viszont nagyon elzsírosítja a bőröm. Mikor nem használom, nem fénylik annyira az arcom. Csillagot nem veszek le, mert amit ígér, teljesíti.

Este próbáltam tisztítás után, úgy mint egy tonikot. Kicsit ragadós marad utána a bőr, de hát este ez kit zavar... Reggelre tocsogott a bőröm a zsírtól. Viszont lemosás, tonizálás után nagyon szép lett a bőrképem. Az orromon is és az arcomon is kisebbek/kevésbé láthatóak lettek a pórusaim, láthatóan kitisztultak. Ó, gondoltam ez isteni lesz! Szintén Paulás fizikai fényvédőt kentem fel, az összkép remek! Ahogy teltek az órák, egyre jobban zsírosodott be a bőröm, délutánra az orrom és a homlokom vállalhatatlan lett. Hogy ez most a bha-nak vagy a fényvédőnek "köszönhető" nem tudom, de ezt így használni nem tudom, mert sminkelni/púderezni nem szoktam, nem is akarok. Öt csillagot adok, mert szuperül teljesített egy használat után is, csak lehet hogy nem az én bőrömre való.

Ud.: végül csak megbarátkoztunk. Vékonyan felvíve minden este használom. Plussz heti 2x használok agyagos pakolást, ami kordában tarja a zsírosodást. Szeretem. A pórusaim sokkal szebbek.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

pamaty

2016. január 11.

Deluxe mintat probaltam, ami tobb, mint ket honapra volt elegendo. Nagyon pici eleg belole!
Probaltam tobb modon is felvinni a borre, teljes arcra/csak a pattanasokra illetve vattakoronggal/ujjra cseppentve es onnan egyenesen felkenve. Ha a teljes arcomra kentem, a szaraz reszeken megjobban kiszaradt tole a borom, es ragados erzetet okozott, illetve mintha uj pattanasok jottek volna elo tole. Viszont ha csak a problemas reszekre kentem, ott csodat muvelt!
Nekem meg ha picit pazarlasnak tunik is, vattakorongra cseppentve valt be legjobban. Ugy pont a megfelelo mennyiseg jut a borre.
Altalaban 5-10 percet varok a felvitel utan es csak azt kovetoen kenem fel az arckremet, ami sokkal jobban felszivodik, mint nelkule.
Naponta egyszer hasznalom, csak este, mert amikor reggelente is felvittem, akkor kivorosodott es kiszaradt tole a borom.
Erdemes kiserletezni vele az elejen, mert szerintem mindenkinek mashogy valik be.

pamaty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Vörösbegy

2016. január 6.

három mintát rendeltem belőle, de így is elég volt egy hónapig rendszeres használat mellett. és szépen teljesít. a meglévő pattanásokon nálam nem látványos a hatása, de az utánuk maradt foltokon és a miteszereken nagyon sokat javított. ki kellett tapasztalnom, milyen gyakorisággal érdemes szünetet tartani vele, meg hogyan érdemes együtt használni más krémeimmel (főleg Akneroxid meg vizesebb-zsírosabb hidratálók), hogy ne is marja meg a bőröm vagy hámlassza túl, de azért ne is engedjen a pattanásaimnak. határozottan látszik a visszaesés, amikor több napig hanyagolom. hátránya a ragacsossága és az ára.

Vörösbegy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

magicalzelda

2015. december 25.

A Krémmániás Paula-láz miatt gondoltam arra, hogy én is teszek egy próbát vele és tényleg annyira hittem benne, hogy csodát tesz majd a bőrömmel, de nem igazán jött be :( Ebből a hámlasztóból deluxe mintám van, bár véletlenül sikerült ezt rendelnem, előtte a lotion verziójából vettem egy kis mintát és abból szerettem volna a deluxe-ot is, de figyelmetlen voltam. A lényeg az, hogy ettől rosszabb lett a bőröm, mint előtte :( Ahogy felviszem, az első pár másodpercben csípi az arcom, és mióta használom még több apró pöttyöm lett és a piros foltok sem múltak el, sőt... Csalódott vagyok és most nem is tudom, hogy küzdjek-e még vele egy kicsit, vagy hagyjam az egészet inkább :(

Update: azt hiszem lemondok róla :( próbáltam célzottan csak a problémás területekre használni, de csak rosszabb lett. Nem tudom, hogy mitől lehet, hiszen a leírás alapján abszolút az én problémáimra való és azt hittem, hogy végre megszabadít majd a pattanásoktól és eltűnnek a csúnya foltok és rendbe teszi a pórusaimat, de csak még több pattanásom lett tőle. Nem volt jó érzés használni, ahogy felvittem, olyan volt, mintha egy áthatolhatatlan réteget húzna a bőrömre. Kuka :(

Update2: most kicsit bután érzem magam, de muszáj feljebb vinnem az értékelést. Nem akartam beletörődni, hogy mindenkinek használ ez a csodaszer csak nekem nem, így miután kiderült, hogy a bb krémem volt a felelős az újabb problémáimért, búcsút mondtam neki és újra elkezdtem használni ezt a hámlasztót. Bő 2 hónapja napi szinten használom célzottan a problémás területekre és szemmel láthatóan jó hatása van. Az arcomon mindkét oldalt éktelenkedett két pattanás után maradt barnás foltocska, amikkel hosszú idő óta küszködök, ezekből az egyiket maradéktalanul eltüntette. Az államon kialakult pattik is szépen elmúltak és a pórusaimat is sikerült nagyjából rendbe hoznia. Még jó, hogy mégsem ment a kukába :-)

magicalzelda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

vszandraa

2015. december 15.

Nem tudom eldönteni, hogy használ-e a bőrömre. Nagy ígéretekkel rendeltem meg 2 hónapja nagyjából a deluxe kiszerelést. Brutál zsíros a böröm, időnként előbújik pár gyulladt pattanás, tele vagyok mitesszerekkel, pluszban még pattanás utáni foltokkal. Túl sok jutott nekem a jóból... :D Heti 2 alkalommal kezdtem el használni, pár hétig, hogy szépen szoktassam a bőröm, és nem igazán láttam változást, pedig átvariáltam a rutinomat, majd gondoltam, és átváltottam heti 3 alkalomra. Na ezt már a bőröm azonnal észre is vette. El is kezdtem, hámlani, sok volt sajnos ez a bőrömnek. Abba hagytam 1 hónapig, most 2 hete megint használom, heti 1-2 alkalommal. Nem merek 3-szor. Próbálkozom még mindenképp, nem halványította a foltjaimat sem, pattanásokat sem csökkentette, de lehet csak rendszeresség és némi idő kell hozzá. Ártani biztos nem fog gondolom. Egyenlőre 3 csillag csak.

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Aquila

2015. december 14.

Azt hiszem muszáj lesz végig mennem az összes BHA-s cuccon, mert bár ez már sokkal jobban teljesít mint a PC Clear 2% BHA, de még mindig nem az igazi, az orrom kb semmit nem segít, mitesszerek nem alakulnak ki lassabban, ugyan úgy kell a heti 1-2 mitesszer tapasz vagy nyomkodás mint korábban, a bőrszínt sem tette egységesebbé. A homlokomon viszont kiválóan működik, jelentős arányban csökkentek a pattanások, dudorok. Ezt sem szabad olyan területen használni, amit nem akar az ember javítani, mert a nem problémás területen nekem rengeteg pattanásom lett tőle. Szóval jobb mint a Clear, de még nem az a csodaszer amire igazán vágyom. Most jön a Resist. :D

Még annyi, hogy a deluxe kiszerelést vettem meg és napi 1x használom, így kb 3 hónapig tartott.

Aquila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

lidoo

2015. december 7.

Az egyetlen dolog, ami kordában tudja tartani a korpás szeborreás bőrömet. Habár a kis fekete mitesszereket ez sem tudja eltüntetni, meg vagyok vele elégedve. Minden nap használom, a kiszerelés szerencsére sokáig tart

lidoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Theresia

2015. december 3.

Szeptemberben vettem meg a deluxe kiszerelést, heti 2x használom.
Azt elmondhatom, hogy tényleg sokáig ki fog ilyen használat mellett tartani, nem fogy vészes ütemben.
A bőrömmel csodát nem művelt, nem rossz, de én nagyobb durranásra számírottam. Pórusaim méretével nem nagyon történt semmi, pattanásom tényleg csak néha-néha van egy (múltkor ellustálkodtam a használatát, ki is jött pár patti). Csodaszernek nem mondanám,nekem kicsit nagy a hype a márka körül, úgyhogy szerintem ez egy jó, de kissé túlárazott termék, 4 csillag nálam.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Szeptemberben vettem meg a deluxe kiszerelést, heti 2x használom.

vzorka

2015. november 21.

Mindennap használom, nálam így működik csak. Így viszont remek az eredmény. Eleinte nem mertem naponta felkenni, hisz sokan írták, hogy kivörösödhet, kiszáradhat tőle a bőr. Így viszont csak annyit tudott, hogy a friss, gyulladt komedókat estétől reggelig lehúzta. Ezen felbuzdulva, gondoltam, lesz, ami lesz, kenem minden nap. Csodát tett a bőrömmel minden túlzás nélkül állítom. Közvetlen a bőrömre cseppentem, és csak a problémás részeken kenem el. Jelenleg makulátlan a bőröm, ami -ahhoz képest, ahogy kinézett - valóságos csoda! Nagyon kiadós, a 30 ml-es kiszerelést egy hónapja használom, de még alig hiányzik az üvegből.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.