KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
aalexaa

2016. február 19.

Karácsonyra kaptam a páromtól, de hamarabb megérkezett, és engedélyt kaptam a használatára, úgyhogy lassan két hete használom már. Nagyon vártam, és habár eddig minden szép bőrt ígérő csodaszerben csalódnom kellett, mégis nagy reményeket fűztem hozzá. Eddig úgy tűnik, hogy be is váltotta! Már az első használat után hihetetlenül puha és látványosan egységesebb lett a bőröm, három nap után eltűntek az arccsontom környékéről a mélyen lévő mitesszerek, amik miatt egyenletlen volt a bőröm. A párom is észrevette a különbséget, és úgy gondolja, hogy nagyon megérte megvenni:D Sokkal kisebbek a pórusaim, az orromon lévő mitesszerek is eltűntek, és sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm. Naponta használom, minden este, és egyelőre imádja a bőröm. A mély, régóta meglévő, kinyomhatatlan mitesszereket nem szedi ki, de nagyon szépen felszínre hozza, egy mozdulattal ki lehet nyomni őket. Egyedül azt nem szeretem, hogy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de ennyi pozitívum után ez a legkevesebb. 30 ml-es deluxe mintám van (majdnem egy tízest kiadni egy krémre az egyetemista büdzsénknek még karácsonykor is sok), de nagyon kevés kell belőle, szinte semmit nem fogyott még, így ez is sokáig elég lesz. Ha egyszer elfogy, mindenképp újraveszem. Ez a kiszerelés ráadásul megfizethető áron is van. Szuper!

Update: A mindennapos használattal két hét alatt sikerült túlhámlasztanom, iszonyúan kiszáradt a bőröm, fáj és hámlott, úgyhogy egy darabig mellőztem és szaporán kenegettem shea vajjal. Egy hét alatt rendbe is jött, akkor már óvatosabb voltam, csak háromnaponta használtam, viszont pár hét elteltével sem vettem észre változást. Kicsit félve ugyan, de áttértem arra, hogy minden másnap hámlasztok. Na, így viszont tökéletes, nem készíti ki a bőröm, ugyanakkor nagyon széppé teszi. Utoljára kb. általános iskola elején volt ilyen szép a bőröm,mint most. Ja, és még több, mint a kétharmada megvan. Mindenképp újraveszem.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

torppicur3

2016. február 19.

Annyi jót olvastam már róla, hogy végül rendeltem mintát. Azt kell mondjam nagyon bejött, azóta, hogy használom sokkal tisztább, puhább a bőröm, semmi jele nincs azóta gyulladásnak, mintha kevesebb comedom lenne. Úgyhogy meg is rendeltem most akciósan a nagy kiszerelést, igaz inkább a lotion változatát. Egyetlen negatívuma, hogy kicsit borsos az ára, viszont tényleg kevés kell belőle, a minta is sokáig elég volt.

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

aminaleyla

2016. február 14.

Ez volt a bőröm megmentője! Neki - és a fokozatosan kiépített profi rutinnak - köszönhettem, hogy végre látványosan szépült, javult a bőröm állapota. Egyre kevesebb pattanásom lett, a gyulladásokat nagyon hamar levitte, egyszóval végre búcsút inthettem az aknéknak.
Egyedül az ára miatt megy a 4 csillag, azóta már leváltottam egy olcsóbbra (de ugyanolyan hatásosra).
Köszi Paula :)

aminaleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Köszi Paula :)

im

2016. február 3.

Egy deluxe mintát használtam el belőle. A csomagolás egyáltalán nem praktikus, többször is észrevettem, hogy a kupaknál szivárgott a folyadék, ahhoz pedig egy icipicit drága, hogy az utazós neszesszeremben folyjon szét. A teljes méretű biztos jobb, de én azt nem használtam. Összességében szerintem ez a liquid nekem túl erős volt: ha olyan gyakran használtam, ahogy a pórusaim tisztán tartásához szükséges lett volna, túlhámlasztottam, ez főleg az orromon és az államon látszott. A pórusaim pedig sajnos nem lettek kisebbek, és a mitesszereim sem tűntek el. Amit sikerült elérni, ha nem hámlasztottam túl: puhább, tisztább, normál faggyútermelésű bőr. A többi állaggal és koncentrációval nem is igazán volt kedvem kísérletezni, mert utálom ezekből a kis tasakokból kivadászni a folyadékot, szóval inkább a COSRX BHA-jára váltottam. Az sem váltotta be sajnos teljesen a hozzá fűzött reményeket, de legalább jobb az ár-érték aránya.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

nikoletta5014

2016. január 28.

Lassan két hónapja használom a clear arclemosóval egyutt. Azt veszem észre hogy fokozatosan egyre szebb a bőröm, bár amikor elkezdtem használni picit roszabb lett a bőröm állapota, de ezt egy tisztulási folyamatnak tudom be. Kevesebb pattanás jelenik meg, és hamarabb be is gyógyul. Korábban a reggeli smink utan egy orával már fénylett a homlokom, de most egy egész nap után épphogy fénylik. Meg is jegyezték hogy szebb a bőröm. Remélem folytatódik a javulás, mert azért még nem tökéletes a helyzet, de biztos hogy újra fogom venni.

nikoletta5014
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

gale

2016. január 28.

Anno 5 csillaggal díjaztam, de amióta rátaláltam a COSRX 4% BHA-jára, ami fele ennyibe kerül, rá kellett jönnöm, hogy brutálisan túlárazott.
A hatása miatt továbbra is járna tőlem az 5*, na.

gale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

A hatása miatt továbbra is járna tőlem az 5*, na.

zimmbo

2016. január 18.

Ud2: Sajnos hosszútávon nekem nem vált be... A pórusaimat szépen tisztán tartja, viszont nagyon elzsírosítja a bőröm. Mikor nem használom, nem fénylik annyira az arcom. Csillagot nem veszek le, mert amit ígér, teljesíti.

Este próbáltam tisztítás után, úgy mint egy tonikot. Kicsit ragadós marad utána a bőr, de hát este ez kit zavar... Reggelre tocsogott a bőröm a zsírtól. Viszont lemosás, tonizálás után nagyon szép lett a bőrképem. Az orromon is és az arcomon is kisebbek/kevésbé láthatóak lettek a pórusaim, láthatóan kitisztultak. Ó, gondoltam ez isteni lesz! Szintén Paulás fizikai fényvédőt kentem fel, az összkép remek! Ahogy teltek az órák, egyre jobban zsírosodott be a bőröm, délutánra az orrom és a homlokom vállalhatatlan lett. Hogy ez most a bha-nak vagy a fényvédőnek "köszönhető" nem tudom, de ezt így használni nem tudom, mert sminkelni/púderezni nem szoktam, nem is akarok. Öt csillagot adok, mert szuperül teljesített egy használat után is, csak lehet hogy nem az én bőrömre való.

Ud.: végül csak megbarátkoztunk. Vékonyan felvíve minden este használom. Plussz heti 2x használok agyagos pakolást, ami kordában tarja a zsírosodást. Szeretem. A pórusaim sokkal szebbek.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

pamaty

2016. január 11.

Deluxe mintat probaltam, ami tobb, mint ket honapra volt elegendo. Nagyon pici eleg belole!
Probaltam tobb modon is felvinni a borre, teljes arcra/csak a pattanasokra illetve vattakoronggal/ujjra cseppentve es onnan egyenesen felkenve. Ha a teljes arcomra kentem, a szaraz reszeken megjobban kiszaradt tole a borom, es ragados erzetet okozott, illetve mintha uj pattanasok jottek volna elo tole. Viszont ha csak a problemas reszekre kentem, ott csodat muvelt!
Nekem meg ha picit pazarlasnak tunik is, vattakorongra cseppentve valt be legjobban. Ugy pont a megfelelo mennyiseg jut a borre.
Altalaban 5-10 percet varok a felvitel utan es csak azt kovetoen kenem fel az arckremet, ami sokkal jobban felszivodik, mint nelkule.
Naponta egyszer hasznalom, csak este, mert amikor reggelente is felvittem, akkor kivorosodott es kiszaradt tole a borom.
Erdemes kiserletezni vele az elejen, mert szerintem mindenkinek mashogy valik be.

pamaty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Vörösbegy

2016. január 6.

három mintát rendeltem belőle, de így is elég volt egy hónapig rendszeres használat mellett. és szépen teljesít. a meglévő pattanásokon nálam nem látványos a hatása, de az utánuk maradt foltokon és a miteszereken nagyon sokat javított. ki kellett tapasztalnom, milyen gyakorisággal érdemes szünetet tartani vele, meg hogyan érdemes együtt használni más krémeimmel (főleg Akneroxid meg vizesebb-zsírosabb hidratálók), hogy ne is marja meg a bőröm vagy hámlassza túl, de azért ne is engedjen a pattanásaimnak. határozottan látszik a visszaesés, amikor több napig hanyagolom. hátránya a ragacsossága és az ára.

Vörösbegy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

magicalzelda

2015. december 25.

A Krémmániás Paula-láz miatt gondoltam arra, hogy én is teszek egy próbát vele és tényleg annyira hittem benne, hogy csodát tesz majd a bőrömmel, de nem igazán jött be :( Ebből a hámlasztóból deluxe mintám van, bár véletlenül sikerült ezt rendelnem, előtte a lotion verziójából vettem egy kis mintát és abból szerettem volna a deluxe-ot is, de figyelmetlen voltam. A lényeg az, hogy ettől rosszabb lett a bőröm, mint előtte :( Ahogy felviszem, az első pár másodpercben csípi az arcom, és mióta használom még több apró pöttyöm lett és a piros foltok sem múltak el, sőt... Csalódott vagyok és most nem is tudom, hogy küzdjek-e még vele egy kicsit, vagy hagyjam az egészet inkább :(

Update: azt hiszem lemondok róla :( próbáltam célzottan csak a problémás területekre használni, de csak rosszabb lett. Nem tudom, hogy mitől lehet, hiszen a leírás alapján abszolút az én problémáimra való és azt hittem, hogy végre megszabadít majd a pattanásoktól és eltűnnek a csúnya foltok és rendbe teszi a pórusaimat, de csak még több pattanásom lett tőle. Nem volt jó érzés használni, ahogy felvittem, olyan volt, mintha egy áthatolhatatlan réteget húzna a bőrömre. Kuka :(

Update2: most kicsit bután érzem magam, de muszáj feljebb vinnem az értékelést. Nem akartam beletörődni, hogy mindenkinek használ ez a csodaszer csak nekem nem, így miután kiderült, hogy a bb krémem volt a felelős az újabb problémáimért, búcsút mondtam neki és újra elkezdtem használni ezt a hámlasztót. Bő 2 hónapja napi szinten használom célzottan a problémás területekre és szemmel láthatóan jó hatása van. Az arcomon mindkét oldalt éktelenkedett két pattanás után maradt barnás foltocska, amikkel hosszú idő óta küszködök, ezekből az egyiket maradéktalanul eltüntette. Az államon kialakult pattik is szépen elmúltak és a pórusaimat is sikerült nagyjából rendbe hoznia. Még jó, hogy mégsem ment a kukába :-)

magicalzelda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.