KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
vszandraa

2015. december 15.

Nem tudom eldönteni, hogy használ-e a bőrömre. Nagy ígéretekkel rendeltem meg 2 hónapja nagyjából a deluxe kiszerelést. Brutál zsíros a böröm, időnként előbújik pár gyulladt pattanás, tele vagyok mitesszerekkel, pluszban még pattanás utáni foltokkal. Túl sok jutott nekem a jóból... :D Heti 2 alkalommal kezdtem el használni, pár hétig, hogy szépen szoktassam a bőröm, és nem igazán láttam változást, pedig átvariáltam a rutinomat, majd gondoltam, és átváltottam heti 3 alkalomra. Na ezt már a bőröm azonnal észre is vette. El is kezdtem, hámlani, sok volt sajnos ez a bőrömnek. Abba hagytam 1 hónapig, most 2 hete megint használom, heti 1-2 alkalommal. Nem merek 3-szor. Próbálkozom még mindenképp, nem halványította a foltjaimat sem, pattanásokat sem csökkentette, de lehet csak rendszeresség és némi idő kell hozzá. Ártani biztos nem fog gondolom. Egyenlőre 3 csillag csak.

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Aquila

2015. december 14.

Azt hiszem muszáj lesz végig mennem az összes BHA-s cuccon, mert bár ez már sokkal jobban teljesít mint a PC Clear 2% BHA, de még mindig nem az igazi, az orrom kb semmit nem segít, mitesszerek nem alakulnak ki lassabban, ugyan úgy kell a heti 1-2 mitesszer tapasz vagy nyomkodás mint korábban, a bőrszínt sem tette egységesebbé. A homlokomon viszont kiválóan működik, jelentős arányban csökkentek a pattanások, dudorok. Ezt sem szabad olyan területen használni, amit nem akar az ember javítani, mert a nem problémás területen nekem rengeteg pattanásom lett tőle. Szóval jobb mint a Clear, de még nem az a csodaszer amire igazán vágyom. Most jön a Resist. :D

Még annyi, hogy a deluxe kiszerelést vettem meg és napi 1x használom, így kb 3 hónapig tartott.

Aquila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

lidoo

2015. december 7.

Az egyetlen dolog, ami kordában tudja tartani a korpás szeborreás bőrömet. Habár a kis fekete mitesszereket ez sem tudja eltüntetni, meg vagyok vele elégedve. Minden nap használom, a kiszerelés szerencsére sokáig tart

lidoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Theresia

2015. december 3.

Szeptemberben vettem meg a deluxe kiszerelést, heti 2x használom.
Azt elmondhatom, hogy tényleg sokáig ki fog ilyen használat mellett tartani, nem fogy vészes ütemben.
A bőrömmel csodát nem művelt, nem rossz, de én nagyobb durranásra számírottam. Pórusaim méretével nem nagyon történt semmi, pattanásom tényleg csak néha-néha van egy (múltkor ellustálkodtam a használatát, ki is jött pár patti). Csodaszernek nem mondanám,nekem kicsit nagy a hype a márka körül, úgyhogy szerintem ez egy jó, de kissé túlárazott termék, 4 csillag nálam.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Szeptemberben vettem meg a deluxe kiszerelést, heti 2x használom.

vzorka

2015. november 21.

Mindennap használom, nálam így működik csak. Így viszont remek az eredmény. Eleinte nem mertem naponta felkenni, hisz sokan írták, hogy kivörösödhet, kiszáradhat tőle a bőr. Így viszont csak annyit tudott, hogy a friss, gyulladt komedókat estétől reggelig lehúzta. Ezen felbuzdulva, gondoltam, lesz, ami lesz, kenem minden nap. Csodát tett a bőrömmel minden túlzás nélkül állítom. Közvetlen a bőrömre cseppentem, és csak a problémás részeken kenem el. Jelenleg makulátlan a bőröm, ami -ahhoz képest, ahogy kinézett - valóságos csoda! Nagyon kiadós, a 30 ml-es kiszerelést egy hónapja használom, de még alig hiányzik az üvegből.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

KarmenP

2015. november 15.

Nagyon szép bőrt varázsol. Ha elő is jönne 1-1 pattanás, este bekenem és reggelre már le is húzta a gyulladást. Imádom :)

KarmenP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

monike

2015. november 5.

Én is úgy használom ahogyan Lalage írta, én is egy pipettával viszem fel: több delux mintát elhasználtam már, és minden rendelésem mellé szoktam még kis mintákat rendelni, de egyik Paulás terméknél sem tudom azt mondani mint ennél: ez tényleg működik, és kell és kell a bőrömnek!:-)

monike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Lalage

2015. október 27.

Vízszerű állaga miatt könnyen és nyomtalanul beszívódik, ezért (is) imádom. 3 hét után 95 %-ban eltüntette a homlokomon és orromon lévő fehér miteszereimet és piros "pörsenéseimet". 2 naponta esténként használom. Napi használattal kicsit kiszárította az arcbőröm egyes részeit, de így 2 naponta szuper. Mellette hetente egyszer használok 5 %-os AHÁ-t, (bőrradír helyett). Így tökéletes számomra az összhatás.
Én egy pipettával közvetlenül az arcomra csepegtetem és bemasszírozom, mert az ára miatt szerintem vétek egy cseppjét is vattakorongra pazarolni! :)

Lalage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

orsi80

2015. szeptember 30.

Ez a kiszerelés nem jött be, nagyon száritja a bőrömet, viszont a lotion változat isteni, rendbe rakja a kombinált bőröm, és segit a mitesszerek tisztitásában is. Aki nem használhat fizikai bőrradirt, annak egy próbát mindenképpen megér :-)

Deluxe kiszerelést vettem meg ebből, párszor használtam, de ahogy irtam, sajnos nem szerette a bőröm, igy eladóváv vált :-)

orsi80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

GNóri

2015. szeptember 23.

Még szerencse, hogy csak deluxe mintám volt belőle, mert nem estem hasra tőle. Az első pár használatkor tényleg használt valamit, kevésbé voltam mitesszeres, és a kinyomott pattik is gyorsabban gyógyultak tőle. Aztán körülbelül amióta a deluxe minta feléhez értem, olyan, mintha semmi hatása nem lenne. Érdemes egyébként körülnézni a koreai hámlasztók között, én vettem egy 10%os AHA és egy 2%-os BHA gélt, amik messze lekörözik a paulákat, és kb. harmad ennyibe kerülnek.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.