KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Gina1031

2015. szeptember 13.

Nekem csodaszer. Nem tudom, hogy mitől, de az államnál és az arcom két oldalán gyulladt, makacs, nagy pattanások alakulnak ki időről-időre. Mondjuk a stresszhez (is) lehet köze, mert ha nagy rajtam a nyomás, akkor egyből megjelennek - sajnos nem egy -kettő, hanem akár 5-6-7 is - mindkét oldalon. Nos, az Akneroxid sajnos megbukott velük. Deluxe mintát vettem ebből a BHA hámlasztóból és tényleg csodát tett. Lehúzta a gyulladást - gyakorlatilag egy éjszaka alatt, és így, hogy egy hete minden este felkenem (csak a problémás területre) - sokkal gyorsabban gyógyulnak a pattanások és nem is keletkezett új. Nagyon örülnék, ha a pattanások utáni foltokon is segítene, de lehet, hogy arra az AHA-t kellene bevetni.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

lcz_alice

2015. szeptember 10.

Kb. három hete vettem egy deluxe mintát. Nos, csúúúúcs szuper ez a termék! Egy használat után már szemmel látható volt az eredmény. Nem hittem a szememnek, hogy a makacs fekete pontjaim eltűntek az orromról. Megjegyezném, hogy felpuhítás után se tudtam soha kinyomni őket..inkább bevéreztek a kis hajszálerek az orromnál, mint hogy kibujjanak a kis pontok!..Ajánlani tudom mindenkinek, akinek száraz, érzékeny a bőre, viszont harcol a miteszerekkel!

lcz_alice
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

elixir

2015. augusztus 30.

Van egy delux mintám, ezt használtam a múlt télen, nagyon bevált. Heti egyszer a Neostrata 8%-os AHA-ját is bevetettem.

Olvasom, hogy többeket visszriaszt a termék növekvő ára.
Mostanában találtam rá, hogy a koreai COSRX család BHA Blackhead Power Liquid-je és az AHA 7 White Power Liquid-je igen jól teljesít, 13 USD/100 ml és 11 USD/100 ml áron. Szerintem össze is lehetne fogni és az egy városban élők akár közösen is rendelhetnének.
Még én sem próbáltam, csak tervezem. Olvassatok utána!!
(Én a roseroseshop.com-tól fogom rendelni, onnan egy rendelésem a tavasszal szépen megérkezett. 20 USD-t tüntettek fel értékként, "nagyjából" annyi is volt, így nem kellet vámot fizetnem. Több free shipping termékük is van, ahol csak az ajánlott postai díjat kérik: 2.5 USD-t, ha csak olyan terméket rendelsz. Ahogy nézegettem, pl. egy 1,3 kg-os vegyes csomagjuk 21 USD-ért jut el hozzánk. A rendelés leadása előtt pontosan megadja az össztömeget és a postai díjat is, lehet ki-be pakolni a kosárból.) Remélem, hasznos infók.

elixir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Olvasom, hogy többeket visszriaszt a termék növekvő ára.
Még én sem próbáltam, csak tervezem. Olvassatok utána!!

timka

2015. augusztus 1.

Egyetlen dolog miatt várom, hogy ősz legyen, az pedig a BHA hámlasztás :) Télen és tavasszal használtam, rendszeresen, nem okozott semmiféle problémát, a bőröm összeképén pedig sokat javított - kisebb pórusok, kevesebb mitesszer, egyenletesebb bőrfelszín. Egyetlen hibája, hogy hiába zárom rá rendesen a tetejét, kifolyik belőle lötyi. Deluxe mintám volt, a negyede kb ennek köszönhetően fogyott el. Ahhoz túl borsos az ára, hogy szemet hunyjak felette, így nagy kiszerelést nem veszek belőle, maradok a deluxe mintánál, de azt mindenképp rendelek, ha elérkezik az idő :)

timka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Kardvirág

2015. július 31.

Egy deluxe mintát használtam el, először az arcomra, de eléggé szárított, így végül a felkaromra használtam el keratosis pilarisra. Arra tökéletesen bevált. Egyetlen gond vele az a csomagolás. Nem tudom a teljes kiszerelésnél hogy van, de ennek az orrán-száján jött a cucc, lehetetlen volt annyit kiönteni belőle, amennyit szerettem volna. Ezért a 4 csillag. Egyébként rendben van attól, mert én nem a bőrtípusomnak megfelelőt választottam.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Lotheg

2015. július 1.

Nekem sajnos nem használt .. Napi használat mellett semmi változást nem tapasztaltam, pedig elhasználtam egy egész delux mintát, úgyhogy pont áremelés előtt vettem még, így talán kevésbé fáj érte a szívem, pedig nagyon akartam, hogy működjön, pórus tisztítás meg iylesmi, de nem igazán vált be.

Update: az a helyzet, hogy nem tudom mi történt, de ahogy bejött ez a hőség a bőrö megőrült, tiszta hisztis lett, mindenől csak vörös lett és érzékeny. Arra gondoltam, hogy lehet túlhámlasztottam AHA-val. Ezt egyébként az állam két szélén szoktam rögtön észrevenni, így olyankor leszoktam vele állni. Most is így történt. Természetesen a BP-t is félretettem, csak kíméletes hidratálót használtam a lemosóm után. Mikor lenyugodott a bőrüm gondoltam azt a kis maradékot amit már nem használtam el, mivel nem használt nagyon el kezdtem használni. És most használt, úgyhogy megrendetem a nagy kiszerelést is. Mert most így nyári rutinnak amíg volt belőle nagyon jól bevált. Az AHA helyett ezt használom, és most tényleg hatékony, ilettve azt csak nagyon ritkán. Sokkalpuhább és nyugodtabb lett a bőröm. Nem igazán értem, pedig szeretném, hogy majdnem az egész elfogyasztása után cask több mitesszerem lett vlgül msot meg egy hét után javult tőle a helyzet.
Még annyi, hogy az első felét nagyon spórolósan használtam, mivel ragadós volt ha sokat raktam fel, meg akartam, hogy minél tovább tartson. De végül mivel nem vált be gondoltam második próbálkozásnál akkor többet használtam, be is szívta egyébként a bőröm pár perc után. Szóval lehet benne valami, hogy ha nem használ valakinke akkor többet kell feltenni, ami logikus mert így több hatóaynyag jut a bőrre :D

Lotheg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Lolatapsi

2015. június 29.

Esti arcmosás után elengedhetetlen a zsíros, mitteszeres bőrömre. Amikor pár hetet kihagyok, romlik a bőrképem, ezzel viszont szinten tudom tartani a tisztaságát. Tonik szerű, vattakoronggal használom, a pórusokat összehúzza, nem szárít. Hidratáló felkenése előtt érdemes várni egy kb negyed órát, hogy hatását kifejtse. Számomra nélkülözhetelen az összes PC termék közül.

Lolatapsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

kitticat

2015. június 29.

November óta hámlasztok rendszeresen, ezt a BHA-t váltogatom a 8%-os AHA-val. Határozottan jobb a bőröm, de tényleg idő kell nekik, hogy működjenek. A puhaság egy használat után megdöbbentő volt, de a látványos változást csak tél végén kezdtem felfedezni. Pattanásaim minimálisan vannak, a bőröm színe is egységesebb. Egyetlen bánatom, hogy a mitesszerek terén nem alakult sokat, úgy látszik, ők már hű társaimmá váltak egy életre... Én egy-két hetente (vagy még ritkábban) érzek késztetést vmi fizikai dörgölésre, erre a garnier kefés arclemosójának a keféjét használom (a benne levő trutyi pocsék volt). Most nyáron nagyon ritkán veszem elő, félek a fényérzékenyítő hatásától, márpedig a 10 hónapos kisfiam miatt sokat vagyok a szabadban, bár nem a tűző napon nyilván. Ez a liquid verzió hihetetlenül kiadós, ha nem vattával pamacsoljuk fel, hanem az ujjacskáinkkal. Nekem az egész hámlasztó szezon egy delux mintát emésztett fel, most nyáron kellett újat vennem. És mivel nem tartható el örökké, nem is látom értelmét a nagyobb változatnak, így nem kell félnem hogy rám romlik, és a pénztárcám is könnyebben viseli, ha egyszerre csak kisebb összeget költök :) Összességében imádom ezt a cuccot és az AHA-t is, és rettegek, mi lesz velem nyáron, amíg nem használom őket... :D

kitticat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

pixybaba

2015. június 20.

Kábé 2-3 naponta használom az Anaconda AHA-ja mellett (amit meg hetente használok). A folyadék állag nekem sem jött be, nehéz felvinni. Amíg vattapamacsot használtam, úgy éreztem, rengeteg anyag kárba vész, ezért áttértem az ujjal történő felvitelre, amitől viszont állandóan hámlik a kezem, ujjam. A pórusaimnak valóban jót tett, puhább lett a bőröm pár óra után, de tényleg rendszeresebben kéne használni, hogy tisztábbak maradjanak. A faggyútermelésem visszavette, kevésbé olajos a homlokom. Hátránya, hogy eléggé hámlok tőle, csak úgy pereg le a száraz bőr. A férjem mitesszeres orrára is tettem, amitől javult neki, viszont azóta neki is jobban hámlik az orra. Ez a probléma egyelőre nincs megoldva... A hámlás miatt nem merem gyakrabban használni, azért még így is találok a nagyítótükörben itt-ott nagyobb mitesszereket, de talán kevésbé vagyok patis. Mindenesetre várok, mert eléggé friss élmények ezek még.

pixybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

nba

2015. június 16.

Sajnos nekem sem működik, többször nekifutottam a használatának, de minden alkalommal bőr alatti gyulladt csomók lett a végeredmény. Azt hiszem maradok az AHA-nál.

nba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.