KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

KarmenP

2015. november 15.

Nagyon szép bőrt varázsol. Ha elő is jönne 1-1 pattanás, este bekenem és reggelre már le is húzta a gyulladást. Imádom :)

KarmenP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

monike

2015. november 5.

Én is úgy használom ahogyan Lalage írta, én is egy pipettával viszem fel: több delux mintát elhasználtam már, és minden rendelésem mellé szoktam még kis mintákat rendelni, de egyik Paulás terméknél sem tudom azt mondani mint ennél: ez tényleg működik, és kell és kell a bőrömnek!:-)

monike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Lalage

2015. október 27.

Vízszerű állaga miatt könnyen és nyomtalanul beszívódik, ezért (is) imádom. 3 hét után 95 %-ban eltüntette a homlokomon és orromon lévő fehér miteszereimet és piros "pörsenéseimet". 2 naponta esténként használom. Napi használattal kicsit kiszárította az arcbőröm egyes részeit, de így 2 naponta szuper. Mellette hetente egyszer használok 5 %-os AHÁ-t, (bőrradír helyett). Így tökéletes számomra az összhatás.
Én egy pipettával közvetlenül az arcomra csepegtetem és bemasszírozom, mert az ára miatt szerintem vétek egy cseppjét is vattakorongra pazarolni! :)

Lalage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

orsi80

2015. szeptember 30.

Ez a kiszerelés nem jött be, nagyon száritja a bőrömet, viszont a lotion változat isteni, rendbe rakja a kombinált bőröm, és segit a mitesszerek tisztitásában is. Aki nem használhat fizikai bőrradirt, annak egy próbát mindenképpen megér :-)

Deluxe kiszerelést vettem meg ebből, párszor használtam, de ahogy irtam, sajnos nem szerette a bőröm, igy eladóváv vált :-)

orsi80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

GNóri

2015. szeptember 23.

Még szerencse, hogy csak deluxe mintám volt belőle, mert nem estem hasra tőle. Az első pár használatkor tényleg használt valamit, kevésbé voltam mitesszeres, és a kinyomott pattik is gyorsabban gyógyultak tőle. Aztán körülbelül amióta a deluxe minta feléhez értem, olyan, mintha semmi hatása nem lenne. Érdemes egyébként körülnézni a koreai hámlasztók között, én vettem egy 10%os AHA és egy 2%-os BHA gélt, amik messze lekörözik a paulákat, és kb. harmad ennyibe kerülnek.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

uviversalboy

2015. szeptember 23.

Nemrég írtam a Paula Aha hámlasztóról véleményt hát most sem dicsérni jöttem.
Három hét teszt után asszem már lehet véleményt alkotni.
Napi használat hidratálás reggel lemosás fényvédő minden játszott kivéve az eredmény. Kevés volt mint maci sajtban a brummi:D:) Végleg leteszem a Bha lantot:) Ha van pénzünk ilyen drága löttyre akkor van Gyümölcssavas hámlasztásra
a kozmimal beszéltem az mondta 28 nap és magamra sem fogok ismerni na majd arra is kíváncsi leszek. Most ha kettőt megveszek meg a többi társát elég durva összeg a vége na ennyit kenünk az otthonira . Egy átlag kozminál 30ezerért megvan a bérlet és sem szeretem őket nekik is a pénz kell de ez logikusabb választás mint a pamacsolás paulával:)

uviversalboy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Nemrég írtam a Paula Aha hámlasztóról véleményt hát most sem dicsérni jöttem.
Három hét teszt után asszem már lehet véleményt alkotni.

norsesz

2015. szeptember 21.

Sok évvel ezelőtt használtam, amikor még simán csak zsíros volt a bőröm, akkor nagyon jó volt. Tényleg hatott a mitesszerek ellen, és lehúzta a gyulladásokat. Aztán jó ideig nem használtam, mert nem volt rá szükségem, de tavaly megint rendeltem belőle pár mintát. Sajnos a kombinált bőrömre már nem volt jó, kiszárította az orrom két oldalát, és az államat, cafatokban jött le tőle a bőröm.

norsesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

winniethepooh

2015. szeptember 20.

Mivel a csapból is az folyik, hogy le kell radírozni az elhalt hámsejteket, hogy a krémekben lévő hatóanyagok jobban fel tudjanak szívódni, ezért én minden este szorgalmasan finoman , de radíroztam az arcom (Garnier, Neutrogena, és még hosszan sorolhatnám, hány drogériás márkát kipróbáltam). Viszont mindig száraz feszülő érzés fogott el utánuk, így kezdtem el keresgélni, valamilyen más megoldás után.

Itt bukkantam rá erre a márkára, és az itteni vélemények hatására egy hete kezdtem el használni egy deluxe mintát. A nagy kiszerelést nem mertem megrendelni az ára miatt, a tasakos mintát pedig kevésnek gondoltam. Soha nem használtam még ilyen típusú hámlasztót, csak a klasszikus drogáriás bőrradírokat. Az első esti használat után már látványos volt a változás reggelre. Reggel és este is használom, és gyönyörűen rendbe rakta az arcbőröm, még nem tökéletes, de az állam vonalán, illetve a homlokom lévő furunkulusokat szépen lehúzta és nem is kitapinthatóak. Az orromon lévő mitesszerek nem tűntek el de halványodtak.

A vattakorongos használatot nem javaslom, mert nagyon sok elmegy pocsékba. Én úgy használom, hogy hátrahajtom kicsit a fejem, és először a homlokomra cseppentek egy cseppet, amit gyorsan eldolgozok a homlokom, majd 1-1 csepp az arcomra, 1 az államra, és 1 v 2 csepp a nyakamra. Mivel ez nem teljesen vizes állagú, inkább egy hígabb szirupra emlékeztet, így nem folyik le azonnal. Tudom kicsit bénának tűnhet az ilyen típusú használat, de mivel szűkös a büdzsé, így minden cseppjére vigyázok. :)

Ha elfogy lehet beruházok egy nagy kiszerelésre karácsonyi ajándék gyanánt :)

winniethepooh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Ha elfogy lehet beruházok egy nagy kiszerelésre karácsonyi ajándék gyanánt :)

Gina1031

2015. szeptember 13.

Nekem csodaszer. Nem tudom, hogy mitől, de az államnál és az arcom két oldalán gyulladt, makacs, nagy pattanások alakulnak ki időről-időre. Mondjuk a stresszhez (is) lehet köze, mert ha nagy rajtam a nyomás, akkor egyből megjelennek - sajnos nem egy -kettő, hanem akár 5-6-7 is - mindkét oldalon. Nos, az Akneroxid sajnos megbukott velük. Deluxe mintát vettem ebből a BHA hámlasztóból és tényleg csodát tett. Lehúzta a gyulladást - gyakorlatilag egy éjszaka alatt, és így, hogy egy hete minden este felkenem (csak a problémás területre) - sokkal gyorsabban gyógyulnak a pattanások és nem is keletkezett új. Nagyon örülnék, ha a pattanások utáni foltokon is segítene, de lehet, hogy arra az AHA-t kellene bevetni.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

lcz_alice

2015. szeptember 10.

Kb. három hete vettem egy deluxe mintát. Nos, csúúúúcs szuper ez a termék! Egy használat után már szemmel látható volt az eredmény. Nem hittem a szememnek, hogy a makacs fekete pontjaim eltűntek az orromról. Megjegyezném, hogy felpuhítás után se tudtam soha kinyomni őket..inkább bevéreztek a kis hajszálerek az orromnál, mint hogy kibujjanak a kis pontok!..Ajánlani tudom mindenkinek, akinek száraz, érzékeny a bőre, viszont harcol a miteszerekkel!

lcz_alice
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.