KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

2M Beauty

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   körmös szalonok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gombásodás-megelőző és vízelvonó, pH kiegyenlítő hatású körömelőkészítő folyadék. Zselé és porcelán alá egyaránt alkalmazható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre