KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

2M Beauty

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   körmös szalonok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Savas tapadás elősegítő, mely az összes körömrétegen áthatolva elvonja a nedvességet, így biztos tapadást eredményez.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!