KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

4711

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml / 170 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Kiszerelés:   50 ml / 170 ml
Lelőhely:   drogériák

Illatjegyek: lime, szerecsendió

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg fújós 1-10ml
Ár: 200 - 1500.- , Eladó: Kucy
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen dél-Budán vagy előre utalás után postán maradóra, foxposttal küldöm - költsége a vevőt terheli.

Juca84

2018. október 12.

Nagyon kellemes citrusos illat, a szerecsendió feldobja, különlegessé teszi. Tudom, hogy Eau de Cologne (EDC,2-5 %) de jobban örülnék, ha tartósabb lenne. Összesen ennyi a bajom vele.

Juca84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

nyuszo

2018. július 24.

Hirtelen felindulásból vettem még tavasszal, azóta hozzá sem nyúltam.... fanyarkás, enyhén kesernyés lime / szerecsendió kombó....jól esik szaglászni ebben a melegben, de hódítani biztos nem fogok vele...

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

GNóri

2018. április 19.

Nyári citrusos illat felfedező kalandon jártam, így ismertem meg ezt a parfümöt is. Sajnos számomra ő a leggyengébb láncszem a 4711 illatok között. A lime nagyon szintetikus, torokkaparós, olcsó légfrissítőre emlékeztet, a szerecsendió pedig ad neki emellé egy kellemetlen, férfias, keserű jelleget is.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

skin

2016. szeptember 2.

A bőrre fújás után kb. 10 perc múlva egy nagyon kellemes meglepetés ért . Finom egyedi kompozíció bontakozott ki . Csodálkoztam is , mert a szerecsendió annyira nem dominàlt benne, a fanyarsága nem jött elő, inkább amolyan krémesen- édes vonalat képvisel. Egy picit mintha hasonlítana a D&G Light Blue-ra is. Alapvetően a friss kategóriába sorolnám a tartóssága is megfelelő , talán a családja egyik legtartósabb illata.Én viszont nagyon nőies illatnak is gondolom , és nem sorolnám az uniszex katalegóriába sem, nemhiába női parfümként árusítják.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Torpece

2016. július 6.

A Müllerben tettem vele egy próbát. Kellemes illat, de nekem abszolút férfias. Ráadásul eszembe jutott róla valaki, akin pont ugyanilyen illatot éreztem. Ezek után pláne nem szeretném többet érezni, de kipróbálni azért ajánlom, mert alapvetően egy finom, diszkrét illat.

Torpece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

Antioxidánsok: BHT