KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

A Lab on Fire

Ár:   33 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   33 400 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2014

Illatösszetevők: lime, gyömbér, Coca-Cola, neroli, koriander, kakukkfű, macaron, borostyán és pézsma

Fujos!A Lab on Fire Paris*LA
Ár: 5 ml 2800 ft , Eladó: aidanne
Állapot: Sajat parfumombol frissen, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen v megbeszeles szerint
Krémmánia Kedvencek a -től
egyedszilvi

2017. június 20.

Gourmand,bájos..extrán érezhetően colás ,mely nem nagyasszonyos,s nem buja vagy dögös csábitó..hanem eszméletlwn jô es tökéletes!Irhatnám máskėpp is..csak azt nem lehet ide irni😀Harapnivalóan finom!.Lényeg..pár nap mulva érkezik hozzám...alig várom.Férfin nem tudom elképzelni...totál csajos illat!Ennyire vagyok képes...bocs...érezni kell,próbáljátok ki!

Örök szerelem!❤signature illatom lett.Imadom!!!!

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Örök szerelem!❤signature illatom lett.Imadom!!!!

aidanne

2017. április 1.

Mar regebben is ismerkedtem a A lab illataival, es azt kell, hogy irjam mind egytol egyig kulonlegesek. Nem biztos, hogy a kozizlesnek mind , vagy a legtobb tetszene de azt be kell ismerni, hogy nem egy mindennapi illat.. egyik sem :)

Ez a parfum, amirol most irok, nagyon tartos, nem linearis, de nagyon nagy atalukalasokat nem tapasztaltam a boromon.
Vicces, hogy a coca cola es macaron jegyek is szerepet jatszanak az osszetevokben. Az egyik mar mar ikon, a masik a koz-sznob izles kedvenc csemegeje... nem is rossz parositas. Rendkivul kulonleges gourman illattal allunk szembe. Egy edes egyveleget, mar mar katyvaszt kapunk, de orommel fedeztem fel egy ket jol ismert jegyet benne, tobbek kozt a macaron es coca cola is jelen vannak. A kozepe (sziv illatok) maradnak sokaig a porondon a maga edes-kulonleges hourmand hatasaval. Amit ezzel a parfummel elakartak erni, nos jelentem:sikerult.
A vege az alap illat mar szelidebb puderesebb, de meg vissza vissza koszon az edes gourmand jegy. Nem bantam. Fantasztikus parfum, nem a tucat kozonsegnek keszulve, es ismet egy bizonyitek : az edes nem kell, hogy tulcsurdulo legyen, a gourmand meg nem feltetlenul egysiku.
Csak gratulalni tudok. :) ismet egy remek parfum rendkivul jo tartossaggal!

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Csak gratulalni tudok. :) ismet egy remek parfum rendkivul jo tartossaggal!