KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

A'PIEU

Ár:   $6   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. június 5.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Bárhol alkalmazható könnyed fényvédő, ami újrakenés után sem nehéz és ragacsos. A benne lévő grapefruit kivonat feltölti a bőrt vitaminokkal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kivike

2018. július 11.

Én is tavaly vettem dupla csomagolásban, nagyon kedvező áron. Számomra abszolút ismeretlen termék volt, nem találtam sehol róla véleményt. Gondoltam, a márka neve garancia lehet, annyira nem nyúlhatok félre vele. És így is lett :) Nekem bejött, kellemes az illata, tényleg grapefruitos, az állaga is jó, bár én gélre számítottam, ehelyett inkább emulziószerű, de könnyen beszívódik. Ami miatt levonok egy pontot, az az, hogy nekem ugyan nem irritálta a bőröm, de lányom azt mondta, hogy neki egy kicsit viszket felvitel után. Lehet, hogy a parfüm vagy az alkohol a ludas benne.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

_zsulu_

2018. május 24.

Trükkös kis termék, nem is tudom hányast adjak neki. Tavaly vettem, mivel kicsit nagyobb kiszerelésű fényvédőt kerestem főleg kirándulásokhoz/városnézéshez. Ez tökéletesen megfelelt mivel 2x65 ml-t (két tubust) árusítanak egybe csomagolva kb. 3000 ft-ért, így a kiszerelés nagyon praktikus (kistáskába is bedobható) és olcsó is. Zsákbamacska volt, mert új termék volt és nem találtam róla összetevőlistát, de úgy gondoltam, hogy testre jó lesz. Mire megérkezett, felleltem egy cosdna leírást, abban nem láttam alkoholt (nekem az a legnagyobb mumus) úgyhogy bátran kentem a fejemre is, és bár éreztem az alkohol illatát, de a grapefruit kivonatra fogtam a szúrós szagot :D Aztán most hogy elfogyott és már van fent a gyártó oldalán is összetevő lista, látom, hogy nem túl impozáns és ott vigyorog az alkohol is viszonylag elöl. Ez azért furcsa, mert nekem alapvetően nagyon szárítja az arcom, de ennél a krémnél ezt mégsem vettem észre (gondolom jól balanszíroztak és nem árt az sem, hogy ezerrel rétegzek), viszont a szaga tényleg kellemetlen, mondjuk nagyon hamar elillan. Arcra semmiképp nem venném újra, de tesre igen, továbbra is fenntartom, hogy arra tök praktikus és ott annyira nem zavarnak az össetevők sem. Egyébként könnyed érzetű, tejes-vizes állagú, nagyon hamar beszívódik, nem mattít, de nem is zsírosít úgyhogy akinek nem bántja az arcát az alkohol, annak oda is jó lehet! Megkap egy gyenge négyeskét, mert egyrészt én voltam a bamba, másrészt azért elfogyogatott és alapvetően nem volt vele bajom.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.