KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

A'PIEU

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintialaura, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Intenzív hidratáló krém élénkítő és ránctalanító tulajdonságokkal. 50% kalamondin (kalamansi) kivonatot tartalmaz; citrom- és narancshéj olajat, valamint fehér virágok kivonatát.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

cintialaura

2018. szeptember 20.

Már maga az illata is frissítően hat rám, de az élénkítő hatás ennyiben ki is merül - bár pontosan nem tudom hogy ez mi többet jelenthetne még -. Tök jól hidratál, nem tömíti el a pórusaim és az arcbőröm is egységesebb lett tőle. Kicsit sajnálom hogy nincs nagyobb kiszerelés belőle, mert úgy veszem észre hogy gyorsan fogy. Emiatt még nem tudom hogy újraveszem-e.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.