A'PIEU

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   85 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Táplál és véd, segít visszaállítani a bőr ideális pH-értékét. Az egyensúly helyreállításával és fenntartásával a bőr egészséges marad.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cintialaura

2018. szeptember 3.

A kombinált bőrömre ez a tökéletes nyári arckrém. Nem zsírosít,nem fénylik tőle az arcom de mégis kellően hidratál. Napozás után is imádta a bőröm, az egyetlen amit nem annyira szeretek az az enyhe illata ami néha megcsap,de ezért nem vonok le pontot.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Nittuska

2018. szeptember 2.

Egyetértek az előttem szólókkal, nagyon jó kis krém ez..
Szerintem zsíros/kombinált bőrűeknek meg ér 1 próbát simán, az én érzékeny bőrömet sem irritálta..😍

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Egyetértek az előttem szólókkal, nagyon jó kis krém ez..

PSophiee

2018. augusztus 24.

A zsíros bőrűek nyarának megmentője. Tényleg vissza fogja a faggyú termelést, de emellett kellőképpen hidratál is. Nagy kiszerelés, jó ár. Állandó helyet kapott a rutinomban.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

kesztviki

2018. június 17.

Szeretem nagyon ezt a krémet, kifejezetten zsíros bőrre való, nagyon könnyed, hamar beszívódik és szuperül hidratál.

kesztviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.