KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Abena

Ár:   842 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessas, Módosítva: 2016. január 30.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Illatmentes, nedves törlőkendő. Puha, nem szőtt anyagból. Hatékonyan eltávolítja az izzadtságsókat valamint a testszagot. Bőrpuhító és gyulladáscsökkentő aloe verát tartalmaz. Kiválóan alkalmas intim területek tisztítására is.

A termék környezetbarát mivolta miatt megkapta a Nordic Swan emblémát. Ezt a terméket az Asztma-Allergia Társasággal közösen fejlesztették ki, ennek megfelelően ismert allergént nem tartalmaz, ezért az ilyen betegségben szenvedők is nyugodtan használhatják.

Nessas

2016. január 15.

Teljesen illatmentes, még az én tényleg érzékeny bőrömet sem csípte, ami a legtöbb nedves törlőkendőről nem mondható el. Erős, jó minőségű anyaga van, könnyű kiszedni, bár mindig több szeretne kijönni a tartóból egyszerre. Mivel ragasztgatós az adagolónyílása, így inkább áttettem egy régebbi törlőkendő műanyagjába, hogy tovább tartsa a nedvességet. Beszerezni nem egyszerű sajnos, így nem fogom újravenni (ezt kaptam), pedig biztosan gyakran vásárolnám.

Nessas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid