KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Abercrombie & Fitch

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Dougles   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nonika92, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Dougles

Illatösszetevők: magnólia, lédús grapefruit, maracuja, narancsvirág, lepkeorchidea, vízililiom, borostyán, tonkabab, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erika81

2017. november 15.

Ez egy csodás illat addig a kb. fél óráig amíg érezhető.
Ha tartósabb lenne, tuti hogy beszereznék belőle egy üveggel. Kiváló signature illat lehetne belőle.
Kifúvástól tökéletes, de már az első alkalommal sem éreztem túl sokáig magamon, tehát nem csak megszokta az illatmintát az orrom.
Fáj érte a szívem.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Ez egy csodás illat addig a kb. fél óráig amíg érezhető.
Fáj érte a szívem.

senskin

2017. október 16.

Alig érzem! Mint a szerelmet, amit elfujt a szél. Röpke volt és felejtős. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Alig érzem! Mint a szerelmet, amit elfujt a szél. Röpke volt és felejtős. :)

ZiAn

2017. október 16.

Elsőre könnyed, friss illatnak gondolnám, de ahogy telik az idő úgy lesz rajtam egyre púderesebv, édeskésebb az utóhatás. Extrának semmiképp nem tartom, nekem egy a sok közül illat, többihez hasonló, csak kicsit más. Szerintem alkalmat sem kíván.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

csill87

2017. május 21.

Ez az egyik legtartósabb illat, amivel valaha találkoztam. Egyébként érdekes, mert minél többet használom, annál jobban tetszik, először egyáltalán nem jött be. Sőt, miután magamra fújom kell 10 perc, hogy elkezdjen változni és az eleje nem tetszik, de 10 perc után nagyon finom illat.

Sajnálom, hogy most ismerkedtem meg vele, mert ez az illat nekem a nyári melegekben már fullasztó lesz, és tömény, nekem ez egy tipikusan tavaszi illat, a tavaszi hidegekben jól el tudom képzelni. De még ismerkedünk, ki tudja :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.