KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Abercrombie & Fitch

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Dougles   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nonika92, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Dougles

Illatösszetevők: magnólia, lédús grapefruit, maracuja, narancsvirág, lepkeorchidea, vízililiom, borostyán, tonkabab, pézsma

Ár: 7000 ft , Eladó: nonika92
Állapot: 30 ml / 1-2 fujas hiany, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen,posta,foxpost

csill87

2017. május 21.

Ez az egyik legtartósabb illat, amivel valaha találkoztam. Egyébként érdekes, mert minél többet használom, annál jobban tetszik, először egyáltalán nem jött be. Sőt, miután magamra fújom kell 10 perc, hogy elkezdjen változni és az eleje nem tetszik, de 10 perc után nagyon finom illat.

Sajnálom, hogy most ismerkedtem meg vele, mert ez az illat nekem a nyári melegekben már fullasztó lesz, és tömény, nekem ez egy tipikusan tavaszi illat, a tavaszi hidegekben jól el tudom képzelni. De még ismerkedünk, ki tudja :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.