KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Abercrombie & Fitch

Ár:   17 300 Ft, 24 800 Ft és 32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Dougles   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nonika92, Módosítva: 2017. május 15.

Ár:   17 300 Ft, 24 800 Ft és 32 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Dougles

Illatösszetevők: magnólia, lédús grapefruit, maracuja, narancsvirág, lepkeorchidea, vízililiom, borostyán, tonkabab, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

youdith

2017. december 31.

Kaptam egy illatmintát és olyan meglepetést okozott, egyből imádtam, pedig már olyan sokféle parfümöt szaglásztam és mire hazaértem utáltam az összeset. De ez.... Magamtól le se vettem volna a polcról a csomagolása alapján, mert egyáltalán nem tükrözi ami benne van, ehhez ez az üveg design egy kicsit szimpla. Nőies, finoman dögös illat, kicsit fűszeres, kicsit édeskés, kicsit púderes, de mindenből csak annyi, hogy ellenállhatatlan legyen. Szóval ehhez ez az üveg design egy kicsit szimpla. Közepesen erős illat, de ha ezt óránként kellene magamra fújni, azt se bánnám. Nagyon hasonlít egy régebbi drogériás Beckham Signature illatra, amit szintén nagyon szerettem, akinek az bejött, szerintem ezt még jobban szeretni fogja.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

krémparádé

2017. november 23.

Nagyon megfogott ez az illat. Az a fanyar szárazság vagy száraz fanyarság igazi csavar benne, nem engedi, hogy beédesedjen vagy gejl gyümölcsbombává váljon. Lehet, hogy nem a legtartósabb, de amíg ott van, öltöztet. Az üvege is tetszik. Nekem ő különleges.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

erika81

2017. november 15.

Ez egy csodás illat addig a kb. fél óráig amíg érezhető.
Ha tartósabb lenne, tuti hogy beszereznék belőle egy üveggel. Kiváló signature illat lehetne belőle.
Kifúvástól tökéletes, de már az első alkalommal sem éreztem túl sokáig magamon, tehát nem csak megszokta az illatmintát az orrom.
Fáj érte a szívem.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Ez egy csodás illat addig a kb. fél óráig amíg érezhető.
Fáj érte a szívem.

senskin

2017. október 16.

Alig érzem! Mint a szerelmet, amit elfujt a szél. Röpke volt és felejtős. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Alig érzem! Mint a szerelmet, amit elfujt a szél. Röpke volt és felejtős. :)

ZiAn

2017. október 16.

Elsőre könnyed, friss illatnak gondolnám, de ahogy telik az idő úgy lesz rajtam egyre púderesebv, édeskésebb az utóhatás. Extrának semmiképp nem tartom, nekem egy a sok közül illat, többihez hasonló, csak kicsit más. Szerintem alkalmat sem kíván.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

csill87

2017. május 21.

Ez az egyik legtartósabb illat, amivel valaha találkoztam. Egyébként érdekes, mert minél többet használom, annál jobban tetszik, először egyáltalán nem jött be. Sőt, miután magamra fújom kell 10 perc, hogy elkezdjen változni és az eleje nem tetszik, de 10 perc után nagyon finom illat.

Sajnálom, hogy most ismerkedtem meg vele, mert ez az illat nekem a nyári melegekben már fullasztó lesz, és tömény, nekem ez egy tipikusan tavaszi illat, a tavaszi hidegekben jól el tudom képzelni. De még ismerkedünk, ki tudja :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.