Abnomaly

Ár:   €7   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   €7
Kategória:   Ajakápolók

Szkvalán és baobab olaj alapú, ananász ízű ajakápoló. Védi, hidratálja és regenerálja a száraz bőrt már az első használattól kezdve.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hambi

2018. augusztus 14.

Megrendeltem azonnal, ahogy megjelent, nagyon kíváncsi voltam, mi újat tudnak mutatni szájápolás terén is a Deciemnél. Nagyon szeretem használni, szájra, körömágyra, kipirosodott orra. Az íze érdekes, sokan nem tudják túltenni magukat rajta, pedig nem olyan szörnyü - csak el kell dönteni, mit akar az ember a szájára kenni...ízesített ´Labellot´ vagy valami természetesebbet. Az ára kicsit sok egy balzsamért, de szerintem nemsok mindenkit érdekel, akinek van tapasztalata deciem termékekkel :) A csomagolása tényleg nem szerencsés, mivel megtörik idövel. Remélem, ezen majd változtatnak.

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine

Squalane eo 1 0

PCA h

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.