KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Absolute New York

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   10 590 Ft
Kategória:   Hajformázók

Ellaposodott, vékony hajad van? Ezzel a porral többé nem kell aggódnod a hajad miatt! Hintsd a port a hajtövekre majd felborzolással dolgozd be a hajadba. A termék hozzátapad a hajszálakhoz így létrehozva a dús és természetes hatást. Samponnal könnyedén kimosható.

6 színben kapható.

Színezékek: Aluminum Silicate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!