KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Accentra Kosmetik

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edit.csiszar, Módosítva: 2014. december 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

MsKors

2017. január 15.

Karácsonyra kaptam, tetszett az illata de inkább kókusz illatú, mint bármi más. Ez mondjuk így elég csalóka, mert ha mondjuk egy olyan ember kapja aki nem szereti a kókuszt (mármint az illatát), az gáz... Egyébként mindenben hozta az elvártat, kicsit hígabb volt, mint azt általában megszoktam egy tusfürdőtől. A testápolójával ugyanez az illatdifi állt fenn, az viszont istenkirály testápoló volt.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Színező anyag. (Piros)