KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Acorelle

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. július 19.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

„Jó közérzet” Bio parfüm: Az Acorelle illatkompozíciók illóolajai az érzelmeken keresztül energetizálnak, megnyugtatnak vagy kiegyensúlyoznak, ami elvezet a jó közérzethez.
A WHITE ORCHID bioparfüm oldja a stresszt, csillapítja az érzelmeket a narancs és a szantálfa illóolajainak erejével.

Parfüm tiszta, természetes összetevőkkel. Nem tartalmaz: ftalátokat, mesterséges színezéket, mesterséges illatanyagot, vegyi anyagokat.

ECOCERT által minősített biokozmetikum. Az összetevők 100%-a természetes. Az összetevők 90%-a biológiai gazdálkodásból származik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anne74

2016. szeptember 22.

Amikor sétálunk egy erdőben s lehet az őszi levélhullás ideje, vagy tavaszi ébredezés...ezt az illatot tudom csak elképzelni.
Annyira kellemes biokozmetikum... 100%-os természetes összetevőkkel, csodás hatással.
S miért írtam az erdőt? Mert úgy érzem a természetet, az erdő miliőjét, a nem szabad megzavarnunk bármilyen illatokkal... Csakis olyanokkal ami szintén természetes összetevőkből áll.

A családunk nagyon szeret kirándulni. Most is tervezzük az őszi erdőben elmerengeni, színes faleveleket gyűjteni... Biztos, hogy ezt az illatot fogom viselni.

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Torpece

2016. szeptember 1.

Vakon vásároltam egy teljes üveggel és nem bántam meg. Kellemes illata van, de nem tudom mi köze az orhideához? Nekem egy az egyben a L'Erbolario Goji bogyós parfüm illata jön vissza rajtam.

Torpece
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

ZseZsu

2014. július 21.

Amióta natúrkozmetikumokat használok egyetlen szívfájdalmam volt, és az a parfüm. Imádtam a régi illataimat. Virágos párti voltam, de abból is a legkülönlegesebbek vonzottak. Szóval hiányoznak, szerettem illatozni. Azóta illóolajokkal próbálkozom, de nem annyira tartósak persze mint egy parfüm. Aztán egyszercsak megláttam a müllerben ezt. Megszagoltam és egyszerűen mesés volt. De akkor még nem vettem meg. Viszont másnap arra lettem figyelmes hogy még mindig érződik. Nem is kellett több indok. Megvettem és imádom:)!

ZseZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

Arven

2014. június 11.

A többi Acorelle, amit a boltban tesztelni tudtam, mind nagyon alkoholszagú volt, ennek viszont imádom az illatát, USZODA UTÁN IS érezni :) Eddig ennél csak drágább bio parfümmel találkoztam.

Arven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

amina22

2013. december 11.

Ez az egyik kedvencem az Acorelle szériából, de mindegyiknek csodálatos az illata. Mivel természetes illóolajokból készülnek, nagyon jó aromaterápiás hangulatjavító hatásúak. Ez a parfüm azonnal ellazít amint belélegzem, szóval valóban érezhető az anti-stressz hatás. Virágos- enyhén gyümölcsös, kicsit púderes illat. Mivel bioparfüm, ezért mindenkin egy kicsit más az illat, ezért jó tesztelni a bőrön, hogy egy idő után milyen illata lesz, lehet hogy elsőre nem jön be, mint ahogy nekem sem jött be első szaglásra, de végül ezt választottam, hosszas tesztelések után. Érdemes megvenni a minta szettet :)
Egyébként nagyon tartós is az illata, egész nap tart reggeltől estig, ami nagyon jó pont egy bio parfümnél :)

amina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Eugenol