KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Acorelle

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

„Jó közérzet” Bio parfüm: Az Acorelle illatkompozíciók illóolajai az érzelmeken keresztül energetizálnak, megnyugtatnak vagy kiegyensúlyoznak, ami elvezet a jó közérzethez.
Az ABSOLU TIARE bioparfüm narancs, bergamott és ylang-ylang illóolajok keverékével békét teremt és kiegyensúlyozza az elmét.

Parfüm tiszta, természetes összetevőkkel. Nem tartalmaz: ftalátokat, mesterséges színezéket, mesterséges illatanyagot, vegyi anyagokat.

ECOCERT által minősített biokozmetikum. Az összetevők 100%-a természetes. Az összetevők 92%-a biológiai gazdálkodásból származik.

hzsuzs

2015. november 20.

Nekem nagyon tetszett ez az illat magamon, még a nagyon bio mániámban vettem meg, nem is a bio miatt, de újravenném, de azt hiszem nem lehet már kapni.

hzsuzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.