KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

acquarella

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kiszerelés:   12,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a kondicionáló optimálisan előkészíti a körmöket a lakkozásra. Ragyogó és tiszta, méregteleníti a körmöket és csodálatos fényt biztosít.

Színezékek: Iron Oxides, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!