KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Acure Organics

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: betty23, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az organikus tengeri moszat és citromhéj gyengéden hámlasztja a bőrt, miközben a francia zöld agyag eltávolítja a szennyeződéseket a pórusokból.
Az organikus chlorella növekedési faktor és az argán őssejtek ösztönzik a bőrt az önmegújító folyamatokra. A liliom őssejtek üdébbé teszik a bőrt.

Vegán, szulfát-, parabén- és állatkísérlet-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

betty23

2017. január 26.

Nagyon beleszerettem ebbe a termékbe. Elég sűrű, nem kell belőle sok, mégis jól radíroz. Én fent szoktam hagyni pár percre, mint egy pakolást, aztán vizes kézzel, körkörös mozdulatokkal "radírozom" le a bőröm. A használata után pihe-puha lesz a bőröm, nem irritál. Csökkenti a pirosságot is -gondolom az agyag miatt-, bár ez csak közvetlen a használata után látszik. Érezni benne az alga illatát, de nem zavaró, sőőőt. A testvéremnek rendeltem karácsonyra iHerb-ről, de én is kipróbáltam párszor, szóval nekem is vennem kell egyet. :) Sok drogériás radírt próbáltam, de ég és föld.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.