KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Acure Organics

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: betty23, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ez a gyengéd, antioxidánsban gazdag arctisztító, eltávolítja a szennyeződéseket és az olajat, megszabadítja az esetleges sminktől a bőrt, hogy ragyogóvá és felfrissültté tegye azt. Nem károsítja a bőr természetes savköpenyét, ezáltal is fenntartva annak megfelelő hidratáltságát és védelmét. Az echinacea növényi őssejtek és az organikus chlorella növekedési faktor segítségével segíti a sejtek megújulását.

Vegán, szulfát-, parabén- és állatkísérlet-mentes. Nem tartalmaz PEG-eket, petróleumot, ftalátokat, szilikont, glutént és szintetikus illatanyagot sem. 100% biológiailag lebomló termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

betty23

2017. augusztus 29.

UPDATE: Néhány hónap használat után is töretlenül 5*. :)

1 hét használat után: Isteni citrus illata van! Nem szárít, gyengéden tisztít, de azért mégis érezhető, hogy kombinált/olajos bőrre szánták. Tetszik a zselés állaga, nem kell belőle sok. Sminket nem próbáltam vele lemosni még, de nem halok bele, ha nem bír el vele. Nekem már megér 5*-ot. :)

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

UPDATE: Néhány hónap használat után is töretlenül 5*. :)