KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Acure Organics

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: betty23, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyen beszívódó hidratáló krém, amely javítja a bőr megjelenését, textúráját és tónusát, a regeneráló és hidratáló hatású orgona kivonatnak és chlorella-nak köszönhetően.

Vegán, szulfát-, parabén- és állatkísérlet-mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

betty23

2017. augusztus 29.

Néhány hónap után: Én úgy érzem egy kicsit olyan szilikonos jellege van, holott nincs is benne szilikon. Nem az a géles állagú krém, sűrű, mintha nem akarna teljesen beszívódni. Nem hiszem, hogy egy nagyon zsíros bőrrel rendelkező egyén számára jó lenne. Elhasználom, de én annyira nem tartom "OIL CONTROL" hidratálónak. Vannak sokkal roszabb krémek, de nem venném újra. Sajnos így csak 3*.

1 hét használat után: Ez a krém tényleg kontrollálja a zsírosságot, mégis hidratál, bár nekem kombinált a bőröm és nem olyan vészes a helyzet. Pattanást eddig nem okozott, remélem nem is fog. Az illata hasonló, mint az "ACURE ORGANICS BRIGHTENING ARCRADÍR"-é. Abban nem vagyok biztos, hogy a melegebb hónapokban is be fog válni, mert nem egy zselés-vizes krém, mint amihez szoktam. Majd meglátjuk... :) Egyelőre 4*.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.