KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aden Cosmetics

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

EvelinaB

2015. november 9.

Imádtam régen, de azóta sehol sem találtam. :(

EvelinaB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

Imádtam régen, de azóta sehol sem találtam. :(

Mimiti

2015. augusztus 11.

Szép, természetes, de valóban túl gyorsan kopik :( Az első varázslat nálam is csak addig tartott, amíg 2 óra múlva nem néztem meg magam a tükörben. Egyébként a csomagolása, mennyisége, pigmentáltsága és az ára is tökéletes, de a tartóssága sajnos a béka hátsófele alatt van.

Mimiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

inkacska

2013. november 12.

Nagyon szép hatása van a bőrömön(úúúgy megörültem,hogy véééégre egy jó golyós arcpirosító)...viszont miután beérek a munkahelyemre,már nincs is rajtam...Nálam nagyon nagyon hamar eltűnik.Nem fogom újra vásárolni,pedig nagy reményeket fűztem hozzá!:(

inkacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

monip

2012. február 29.

Szép természetes hatása van,viszont tényleg eltűnik egy idő után a bőrről.Ettől függetlenül szeretem;és gazdaságos,szinte nem fogy semennyi sem belőle,már több mint fél éve használom.

monip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Ivett0502

2012. február 7.

Szép színe van, viszonylag olcsó volt és nagyon sokáig elég. Én nagyon szeretem.

Ivett0502
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

boghyca

2011. november 9.

Szép színt kölcsönöz az arcnak, dekoltázsnak vagy ahova éppen kerül, de nekem pár óra elteltével csúnyán kopott, majd több idő elteltével eltűnt az arcomról. Elég problémás volt akkor a bőröm, és még jobban azzá tette, szóval patisoknak nem ajánlom. Árban nem rossz, és azt hiszem 3 féle színskálája van.

boghyca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.