KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Sokszínű, egyenletes fényat adó selymes szemhéjpúder. Drámaian kiemeli és hangsúlyozza a szem természetes színét. Tartós és hipoallergén.

Ad-Namah

2017. január 1.

A sárga-fekete-piros-narancssárga kombináció volt meg, a fekete nem volt pigmentált, de a többi három szín az volt, a színeit szerettem, csak ezt az egy fajtát használtam.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Széncinke

2013. április 11.

Alappal szoktam használni, úgy viszonylag tartós a zsírosodásra hajlamos szemhéjamon. A színek nem erősek, selyemfényűek, natúr sminkhez nagyon jól beváltak.

Széncinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: BHA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.