KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2012. május 13.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörűen csillogó, hidratáló szájfény. Tökéletesen alkalmas az ajkak dúsítására, illetve a rúzs színének kiemelésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szandra0125

2017. január 27.

Nekem egy világos rózsaszín van meg, évekkel ezelőtt vettem, amikor még vadul szájfényezett mindenki. Sokat használtam, szerettem, valóban magas a csillogása. Az ajkak közepére néha most is teszek belőle egy pirinyót. Annyi negatívuma volt, hogy a teteje hamar lejött, így az alatta lévő kupakocskával tudom kinyitni. 4*-ot érdemel.

szandra0125
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

queenofhearts

Korcsoport: < 18
2017. január 3.

Nem vagyok szájfény-párti, szóval lehet, hogy túlzás, de nekem egy élő borzalom volt. A színek nem a legjobbak, az illat elviselhető, viszont az érzés a számon, és az ahogy a csillámdarabok mozognak abban a valamiben, ami olyan, mint egy tömény cukormáz, hát...

queenofhearts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 3.

Odil

2016. szeptember 7.

Nem vagyok szájfényes, azért vettem meg, mert folyékony rúzsnak hittem, de egy szájfénynek valószínűleg ilyennek kell lennie. Kellemes viselet, nem ragad, nem kenődik, könnyű felvinni, 2-3 órát kibír, és igazából eléggé szexi.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

szaszu05

2014. július 17.

Rózsaszín van meg belőle. Felkenéskor szép, de nem túl tartós, viszont nem szárít és az ára is jó.

szaszu05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 17.

zdoreebaba

2014. január 24.

Édesanyám kapta születésnapjára és aki hozta neki, nagyon jól választott.
Gyönyörű csillogós árnyalatban, pontosan a 12-es barackosban van meg.
Áráról nem tudok sokat, de nem hinném, hogy olyan drága volt. Nagyon szép ajkakat lehet szempillantás alatt varázsolni ezzel a szájfénnyel. Tényleg nagyon gyönyörű tud lenni, főképp édesanyám ajkain!! :)

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

Édesanyám kapta születésnapjára és aki hozta neki, nagyon jól választott.
Gyönyörű csillogós árnyalatban, pontosan a 12-es barackosban van meg.

Bendőke

2013. december 23.

Fodrászcikkesnél, elég jó áron találtam és ki szerettem volna próbálni, jól tettem. Nagyon kellemes viselet. Nincs rossz íze, gyümölcsös málnás - igaz nem enni kell. De egész kis tartós szájfény, én egy átlátszót hoztam el, de nem bántam meg. Teszi a dolgát ennyi. Valószínű más színben is beszerzem még. Öt pontos, remek termék.

Bendőke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 23.

MayaBaba

2013. augusztus 6.

Nekem rózsaszín árnyalatban volt, nagyon meg voltam vele elégedve, gyönyörű színe van és jó az ára is.

MayaBaba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

tittus

2013. március 14.

Én 5 éve használtam ilyet, nagyon szerettem, úgyhogy most újravettem. És nem bántam meg, ez életem egyik legjobb szájfénye! Szép színei vannak, nagyon szépen csillámlik, kellemes málnás illata van, és az applikátora is pihe-puha. Mondjuk nem vesz fel valami sok anyagot, és többször is bele kell mártani, de ez nekem nem okoz gondot. Hidratáló hatást nem vettem észre, de azt sem, hogy szárítana. Tartóssága nálam közepes, mondjuk én nem is szeretem, ha egész nap rajta van a számon valami, az a normális, ha lekopik :D. Amit pluszban szeretek benne, hogy nem ragad!!! Szerintem nagyon szép színekben lehet kapni, nagyon kedvező áron, úgyhogy biztos, hogy fogok még ilyet venni!

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Fóka

2012. október 19.

A kozmetikusom ajánlotta ezt a szájfényt. Bevallom nagyon féltem tőle, rengeteg szájfényt kipróbáltam már előtte és őszintén megmondva egyiktől sem voltam elragadtatva. De végül tettem vele egy próbát és kellemesen csalódtam. Az illata kellemes, az állaga krémes, nem ragad, a színe pedig fantasztikus, és tartós is. Azóta a táskám része.

Fóka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Ad-Namah

2012. május 13.

Utoljára három éve használtam, és meg voltam vele elégedve. Nem szárított, nem volt parfümös íze, nekem gyümölcsre hasonlított. A színe észrevehető volt, és ár-érték arányban jó.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).