KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aden Cosmetics

Ár:   250 Ft és 440 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   6 ml és 11 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2018. február 8.

Ár:   250 Ft és 440 Ft
Kiszerelés:   6 ml és 11 ml
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hippoallergén, magas fényű, tökéletesen fedő körömlakk.

r3gina

2017. február 9.

Én ezt nem értem! Olyan olcsó, hogy szinte észre sem veszed hogy megvetted, de mégis jó minőségű! :) tartósak és izgalmas színűek

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

fiftynori

2017. január 4.

Nem én vagyok a célcsoport, akinek ez a lakk készül, de összességében véve elégedett vagyok vele.
Csodát nyilván nem várok ennyi pénzért, de néhány nevesebb (és drágább) körömlakkot simán kenterbe ver.

fiftynori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

katpro

2016. december 26.

Régebben használtam ezeket a lakkokat. Nem voltam megelégedve mivel hiába vittem fel több rétegben mindig csíkos, foltos maradt. Ez főleg a világos színeknél fordult elő. Tartósnak sem nevezném, viszont hamar megszárad.

katpro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Vizililiom

2016. december 26.

Szuper áron szuper lakkok: hamar száradnak és elég tartósak.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Szuper áron szuper lakkok: hamar száradnak és elég tartósak.

aalexaa

2016. augusztus 31.

A közeli kisboltban lehet kapni 250 forint körül a pici kiszerelést, néha elcsábulok és bedobok egyet a kosaramba. Szépek a színek, jó a fedésük és én a tartósságukkal is elégedett vagyok, nem kiemelkedő, de nem is pocsék. Egyedül az ecsetet nem szeretem, annyira pici és idegesítő vele dolgozni, sokkal jobban szeretem a nagy, széles ecseteket, amivel két húzás egy köröm és nem érzem magam szobafestőnek. Ennek ellenére teljesen jók, szeretem őket, a kiszerelést is praktikusnak tartom, úgysem használok el szinte soha egy nagy üveggel, elég ez a picike is:)

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

MrsWolf

2016. június 11.

Régen, kb. 5-6 éve nagyon sokat vettem belőle...és nagyon jó volt! 4-5 napig és bírta, olcsó, jól fedő lakk volt. aztán eltűnt a boltokból :S
Most nem tudom, mi a helyzet velük...

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Most nem tudom, mi a helyzet velük...

luckyschr

2015. október 17.

Nekem egy átlátszós, de lila színű, apró kicsi csillámos körömlakkom van. Tény, hogy nagyon ritkán használtam, mert több körömlakkal együtt vettem használtan, és ez nagyon nem tetszett, de egybe adták el nekem. Csúnyán keni fel a csillámokat, nekem nem tetszik, de mentségére legyen mondva, hogy gyorsan szárad.

luckyschr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

Marin

2015. június 18.

A kis kiszerelésűt nagyon szeretem, több színben is van. A pici ecset miatt szépen lehet dolgozni vele, hamar szárad és nekem 4-5 napig is fent van.

Marin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

kivike

2015. április 28.

Egy időben sokat használtam felváltva a Moyrával, kb. ugyanaz a minőség, ár-érték arányban verhetetlenek, de nekem már másnap kezd pattogni a körmömről.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

magdus.kis

2015. január 29.

Több színben is vásároltam ebből a márkából. Árban nagyon kedvező. Kettős érzés van bennem a minőséget illetően, mert van olyan, ami gyorsan szárad, szép a színe, de hamar kopik(már másnapra) és van olyan, amelyik nehezebben szárad, de több napot is kibír.

magdus.kis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-3