KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horkaborka, Módosítva: 2014. május 28.

Kategória:   Dezodorok

Különleges formulája sportolókkal kifejlesztve:

• Friss érzést biztosít egész nap
  • Ápolja a bőrt
  • Csökkenti a fehér és sárga foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán.

Alkoholmentes - bőrbarát - bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

Ár: megegyezés szerint , Eladó: Szilvi85
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
panneszka

2017. január 21.

Sajnos nekem sem jött be. Csatlakozok pár előttem szólóhoz, foltot hagy a ruhán és valóban fura szaga van, na meg az izzadtságszaggal se tud nagyon mit kezdeni, pedig így télen nem is úgy izzadok mint egy ló :D

panneszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Nem jön ki a ruhából a folt, amit rajta hagy...

tothkatalin0809
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nem jön ki a ruhából a folt, amit rajta hagy...

rammy717

2016. szeptember 21.

Nekem bevált, ami nem sok dezodorról mondható el. Az illata is kellemes, és egész nap kitart a hatása.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Mundow

2016. június 19.

Jó dezodor.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Jó dezodor.

dandy

2016. június 7.

Nagyon szuper, 100*. Az illata nagyon finom, a reggeli fújás még este is ugyanúgy érződik. Egész nap száraz érzés, egyáltalán semmi izzadás, még a délutáni 40 perc futópad után is ugyanolyan. Nem fogja össze a ruhámat sem. Már nem az első Adidas spray, amit használok, de eddig még egyikben sem csalódtam.

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Csirip74

2016. március 23.

Rajtam is fura illatú, emellett egyenletlenül porlaszt a szórófeje. Plusz nem is hatásos az izzadás ellen. Mondjuk én különleges eset vagyok ebből a szempontból, antisudorica menetes napokon használatos dezodoromat még keresem, de sajnos próbálkozásaim eddig hasztalannak bizonyultak. Ez sem vált be...

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

nancyangel

2016. február 16.

Kánikulában sport után is hatásos!

nancyangel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Kánikulában sport után is hatásos!

Gina19

2015. november 19.

Nem vagyok lenyűgözve.. Furcsa az illata, és az izzadásgátló hatása egy nagy nulla, pedig nem kánikulában teszteltem, hanem most novemberben. Nem jött be, maradok a Dove-nál.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Lyla

2015. október 4.

Jól helyt állt egész nyáron a kánikulában és kellemes az illata is. Nekem bevált.

Lyla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Kencemániás

2015. július 23.

Ilyen melegben nem hatékony, ennél többet vártam tőle, vannak sokkal jobbak olcsóbban.
Soha többet nem veszek ilyet. ...és még rá merik írni, hogy 48 órás hatás :(

Kencemániás
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Soha többet nem veszek ilyet. ...és még rá merik írni, hogy 48 órás hatás :(

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone / Methicone Copolymer
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin
Tartósítószerek: BHT

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.