KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Dezodorok

72 órás védelmet nyújt az izzadás és testszag ellen. Mozgás hatására aktiválódó illatmolekulákkal. Alkohol nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BijouScott

2018. június 6.

Kifújva semmi különös. Bőrön felerősödik, és valóban parfüm sem kell hozzá. Nem vagyok oda érte, de tetszik az illata, elviselhető. Semmi izzadtságszag nem rúg labdába mellette. Nem csodaszer, de teszi a dolgát.

BijouScott
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

barbimariposa

2018. március 13.

Gondoltam kipróbálok egy új Adidas dezodort mert a sötétebb rózsaszín tárasával nagyon meg vagyok elégedve, nagyon kellemes, csajos, gyümölcsös illat...De ez....Borzasztóan erős SZAGA van én nem bírtam elviselni magamon!Minden ruha átveszi ezt az erősen citrusos SZAGOT, a parfümöt is elnyomja.A kukában landolt! (a márka miatt 2 csillag)

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Maltose

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.