KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Dezodorok

72 órás védelem az izzadás és a testszag ellen. Mozgás hatására aktiválódó illatmolekulákkal. Alkohol nélkül.

LewyBojarska

2018. december 4.

Nekem mindig necces a dezodorvásárlás, mert van olyan, amit szimplán átizzadok vagy kellemetlen az illata és zavar. De ez bevált, újra venném. Sokáig kitart, jó illatú és nem hagy foltot a ruháimon. Az egyetlen gondom vele a nem túl baráti ára, ami néhol akár 900 forint is tud lenni. Lepukkant egyetemistaként nem mindig telik rá :"D

LewyBojarska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. július 25.

Szeretem, erős citrusos illatú, sokáig kitart.

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 25.

Szeretem, erős citrusos illatú, sokáig kitart.