KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   760 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Dezodorok

Különleges roll-on az Adidas bőrbarát, szabadalmaztatott Cotton-Tech technológiájával. Sportolókon tesztelt, alumíniumsó- és alkoholmentes formulája 48 órás védelmet nyújt, miközben hagyja a bőrt lélegezni a kompromisszumok nélküli teljesítményért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

asszembocicsoki

2018. június 7.

Egyelőre nagyon jól teljesít! Szolíd illata van, bőrirritációt nem okoz (pedig a nem natúr termékek általában szőrtüsző-gyulladást csinálnak nálam... Az izzadást - hála az égnek - nem gátolja, viszont jó illatú/szagtalan az ember lánya tőle egész nap! Értékelem, hogy a nem natúr márkák is kezdenek áttérni az alumínium-mentességre. :)

asszembocicsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.