KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mLK235

2017. február 18.

Nyáron fullasztó melegben amikor folyik rólunk a víz mindenhonnan, ez a tusfürdő fantasztikus miután megtörölközöm,: elkezdi bizsergetni minden porcikám és kellemesen hűsit, viszont a durva szárító hatása miatt szigorúan csak nyárra jó.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

sissy93

2013. május 12.

Kerestem valami frissítő tusfürdőt nyárra, és ez volt akcióban. A húgom használt ilyet régebben, én is gyakran kölcsönvettem, nagyon szerettem, úgyhogy boldogan emeltem le a polcról. Már a a flakonban szagolgatva is felfrissülök az illatától, hát még zuhanyzáskor. Tökéletes lesz a nyári napokra.

sissy93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 12.

KataaBabaa

2013. április 2.

Imádtam! Nagyon jót tett a bőrnek, edzés után tökéletes. A koffeinérzékeny vagyok, így a bőrön felszívódott mennyiség olyan volt mint másnak egy hatalmas kávé. Kívül belül felébredtem tőle. Vizsgaidőszakban tökéletes. Kár hogy már nincs.

KataaBabaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Bibike

2012. január 19.

Sokáig használtam, majd egy idő után meguntam az illatát. Teljesen meg voltam vele elégedve.

Bibike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

momo

2011. augusztus 25.

Én a Tesco-ban vettem. Nagyon, nagyon szeretem. Picit hasonlít az illata a D&G Light Blue-éra, kellemesen habzik, nem szárít, a koffein hatását nem érzem, de nem is baj, mert este használom :-)

momo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

csillag1219

2011. július 24.

Az egyik kedvencem! Gondoltam megveszem így nyárra, mivel ilyenkor többet sportolok, és jót tesz egy kis felfrissülés. A felfrissülést a benne lévő koffein adja. Nagyon jó, bizsergetően hűs érzést ad, az illata citrusos. Egy hátránya, hogy csak az Auchanban láttam eddig, mindig ott szerzem be.

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 24.